TEJTO PROTISTARNÚCEJ KOZMETIKY SA NEVZDÁM DO KONCA ŽIVOTA! :-)

Úprimne? Celý život považujem za účinnejšiu kozmetiku tú neprírodnú. Zvlášť, čo sa týka tej protistarnúcej kozmetiky, nakoľko mi to príde celkom logické, že príroda si v tomto neporadí. 😀 Až do momentu, kedy som ešte v minnulom roku objavila ZÁZRAK! Alebo lepšie povedané DVA ZÁZRAKY! Viem, že sa ich už nikdy viac nevzdám pri starostlivosti o svoju pleť a rovnako viem, že aj vďaka nim bude moja pokožka na tvári v dobrom stave aj o pár rôčkov.

Reč  je o zázračnej čisto prírodnej kozmetike MARINA MIRACLE, ktorá si našla nielen miesto na našom trhu,  ale za krátky čas aj vašu obľubu, však?

Marina Miracle právom nesie vo svojom slove zázrak a na rovinu vám poviem, keďže išlo o prírodnú kozmetiku, spočiatku som tie zázraky nečakala.

O jej testovaní som už raz písala tu.

Dnes by som sa chcela podrobnejšie zamerať na tú moju obľúbenú DVOJICU pleťových olejov, pri ktorých som začínala s malými baleniami a ako som hovorila, zadovážim si väčšie a výhodnejšie, tak sa aj stalo.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Aj vy ak ste nedôverčivé, môžete skúsiť menšie balenia, ktorých cena sa pohybuje okolo 10-16 eur a garantujem vám, že budete nadmieru spokojné.

Prvým z dvojice mojich obľúbencov je:

AMARANTH FACE OIL– luxusný pleťový olej proti starnutiu, ktorý ultra hydratačné, obnovujúce a rizžiarujúce účinky. Tento olej má príjemnú vôňu a zvláštne zafarbenie, budete v jeho zložení voľným okom vidieť jeho jednotlivé zložky ako škandinávske bylinky, Amaranth, extrakt z brusníc. Amaranth je rastlina, ktoré ma na svete najviac skvalenu a ten práve pôsobí proti starnutiu pokožky.

Olej sa môže používať ráno i večer.

Ja ho používam i na jemne vlhkú pleť, príde mi že vtedy je hydratácia a jeho vlastnosti ešte účinnejšie.

Môže sa používať ako podklad pod makeup a je geniálny.

Dokonca, keď mám pocit suchej pleti alebo chcem rozžiariť mejkap, kvapnem ho i naň a jemne vmasírujem, ako môžete vidieť na fotkách.

A jeho účinky? Úžasne hydratuje, po čase redukuje jemné vrásky a dodáva pokožke rozjasnenie, krásny tón a žiarivosť.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

AMARANTH NIGHT SERUM je bezpochyby najlepšie najluxusnejšie najúčinnejšie nočné sérum, aké som kedy vo svojom živote mala. Nečakajte však, že si ho dva razy aplikujete a omladnete. Ono ten účinok si začnete uvedomovať po pár týždňoch a nebudete si vedieť predstaviť fungovať bez neho. Je geniálne. Úžasne ozdravuje a tónuje pleť. Ráno budete mať pocit, že ste sa zobudili s inou pleťou, než ste zaspávali.

Úžasne tónuje pleť, po pár použitiach sa pokožka stáva jemnejšou a hladšou. Vyhladzuje škvrny a textúru pleti.

Má sa používať každý druhý deň na noc. Ja ho väčšinou použijem aj každý deň, zvlášť keď chcem pokožku preliečiť alebo skrášliť alebo som nespokojná s pleťou.

Nanášam ho na jemnučko vlhkú pleť.

Je to to najlepšie sérum vo svete so zložkami ako amaranth, argan, chia a prírodnými ovocnými kyselinami a právom je nominované na svetové ocenenia!!!

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Oba dva zázraky nájdete na www.marinamiracle.sk.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Marina Miracle má liek na každú pleť, nielen na stárnucu, ale mnohé ženy si pochvaľujú na problematickú pleť s akné či ekzémami Herbal Face oil, ktorý tiež nájdete v ponuke alebo sérum ktoré vyslovene bojuje s akné Geranium Face oil ( ACNE FIGHT SERUM) ktoré si ženy aj vy moje čitateľky nennormálne vychvaľujete.

V ponuke nájdete aj populárne argánové nočné sérum alebo hydratačný krém s acai. Veľmi účinný je aj olejový čistič na všetky typy pleti alebo pleťové voňavé luxusné prírodné masky.

Pozrite si celú ponuku na www.marinamiracle.sk a pre všetko, čo sa rozhodnete, sa rozhodnete správne(dokonca v eshope nájdete aj zvýhodnené balenia, momentálne i v akcii) . Lebo Marina Miracle je zázrak a to som zistila aj vďaka vám, lebo vy ste tie ktoré ste mi najviac ďakovali za tip, práve pri kozmetike Marina Miracle. Pretože čo vyhovuje jednému človeku, druhému vyhovovať nemusí, no pri Marina Miracle mám pocit, že vyhovuje každému.

Btw. Ošetrenie s touto kozmetikou sa realizuje v Púchove v novom otvorenom beauty salóne MOSCHO BEAUTY ZONE.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk