Najzázračnejšia a najunikátnejšia prírodna kozmetika pre pleť

Na našom trhu sa nachádza nespočetné množstvo kozmetiky, kozmetických prípravkov, kozmetických značiek. Zorientovať sa vo výbere a vybrať si to najlepšie napríklad pre pleť je niekedy hotové umenie. Ja z pozície blogerky i ženy som vyskúšala desiatky druhov, ale nie každá účinkuje tak, ako by mala. Nie každá je niečím špeciálna a niečím výnimočná a nie každá funguje. Ako blogerka neodporúčam, nechcem a nebudem odporúčať všetko, čo skúšam. Chcem vám, milé ženy, milé čitateľky odporúčať len výnimočné produkty, ktoré si bezpochyby zamilujete. A viem, že u 100% prírodnej nórskej kozmetiky Marina Miracle neurobím žiadnu chybu, ak vám ju všetkým odporučim. Lebo viem, že si ju zamilujete. Že si  zamilujete minimálne pleťový olejček, ktorý lieči…ktorý omladzuje, rozžiaruje, napomáha ku krásnej pokožke vašej tváre. Ak predsa len nedôverujete, môžete skúsiť malé balenie , ktorých cena sa pohybuje už od 9,90 eura ešte s kódom Sissque je na každý nákup zľava 15% s kódom sissque.

Nórsko ako krajinu som si zamilovala pre jej výnimočnosť. Rovnako výnimočná je aj nórska prírodná kozmetika Marina Miracle, ktorá už v názve nesie slovíčko zázrak. Ak sa mám priznať, ja osobne nepreferujem čisto prírodné kozmetiky, mám ich rada a používam ich, ale predsa si myslím, že v tej chémií je troška vylepšený účinok. Moje myslenie mi však zmenilo používanie 100% prírodnej kozmetiky Marina Miracle.

Už nikdy sa nevzdám týchto štyroch prípravkoch značky Marina Miracle

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Pleťový čistič 4 v 1pre každodenné použitie

Ide o luxusný olejový čistič s príjemnou vôňou kokosu, ktorý sa po kontakte s vodou zmení na mlieko. Je to dokonalý zázrak na vyčistenie pleti, odstránenie nečistôt, na odlíčenie mejkapu, na zjemnenie pleti. 100% prírodný vegánsky produkt netestovaný na zvieratách s prírodnými výťažkami liečivých byliniek je to najlepšie pre každý typ pleti, hlavne suchá pleť si príde na svoje. V dispozícií v e-shope marinamiracle.sk je v dvoch veľkostiach. Ja, hoci mám to menšie cestovné, používam ho už niekoľko mesiacov. Ale neurobíte žiadnu chybu aj keď objednáte výhodnejšie väčšie balenie.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Shea Hydratation Mask hĺbkovo hydratačná maska

Je s s vôňou čerstvých jabĺk a kvetín a stane sa pre vašu pleť dokonalým potešením. Obsahuje aktívne výťažky z probiotického fermentovaného aloe vera a zeleného čaju. Okrem iného aj perlový prášok či kyselinu jablčnú, ktorá pomáha živinám lepšie preniknúť do pokožky. A výsledok? Vaša pleť je vyživená, jemnučká, dokonale hydratovaná a rozjasnená.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Amaranth Night Serum

Keby som vám mala odporučiť jeden jediný prípravok na vyskúšanie, určite by to bol tento zázrak, ja som si ho nazvala tekuté zlato. Amaranth Night Serum, ktoré mám zatiaľ v malom balení, lebo som bola spočiatku nedôverčivá, ale pôjdem určite do väčšieho. Je to prvotriedny luxus na pleť. Síce sa typovo hodí skôr na staršiu a zrelú pleť, ja som si ho vybrala kvôli jeho účinkom a zložení a neľutujem. Je to najdokonalejší kozmetický zázrak, aký som mohla objaviť na našom trhu. Ak chcete vyskúšať, môžete si ho objednať v malom cestovnom balení, ktoré vydrží kupodivu celkom dlho za cenu 16,90 z eshopu marinamiracle.sk a navyše s kódom sissque si môžete uplatniť 15% zľavu. Verím, že budete rovnako unesené jeho účinkami. Sérum obsahuje amaranth, chia semienka, argán, ovocné kyseliny, počas spánku obnovuje, omladzuje a tónuje vašu pokožku a ráno sa zobudíte so skutočne krajšou pleťou. Môj tip- ja ho nanášam na mierne navlhčenú pleť. Ešte sa priznám, vždy som uprednostňovala krémy pred olejmi, kvôli tomu že oleje sa horšie vstrebávali a mala som z nich zlý pocit na pokožke, u tohto mám pocit len ten najlepší a je lepší a účinnejší než akékoľvek krémy.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Amaranth Face Oil

Na deň používam Amaranth Face Oil, na pohľad nejde o číri olej, ale krásne v jeho štruktúre a konzistencii môžete vidieť jeho jednotlivé zložky. Má nádhernú vôňu ylang ylangu a obsahuje jedinečnú kombináciu škandinávskych bylín, amarantu, brusníc. Oej regeneruje počas dňa pokožku, dodáva jej elasticitu a krásne ju hydratuje. Môj tip- ja ho používam aj ako podklad pod makeup. Je dokonalý. Mám malé balenie a vydrží na celkom dosť použití. Ak ste nedôverčivý, začnite malým a garantujem vám, že sa stane už navždy súčasťou vašej kozmetickej výbavy.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Marina Miracle aj pre mužov

Kozmetické prípravky sú tak úžasné, že som ich doprialaaj svojmu manželovi, zatiaľ v cestovnej veľkosti, aby otestoval. Nádherne voňajú a manžel je viacnež spokojný. Jeden kus vás vyjde menej než 9 eur so zľavovým kódom sissque.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Čo dodať záverom- Marina Miracle je výnimočná 100% prírodná neškodná vegánska kozmetika, tak fantastická a tak jedinečná ako krajina, z ktorej pochádza a som rada, že jemožnosť  objednať si ju aj na Slovensku prostredníctvom e-shopu www.marinamiracle.sk a nezabudnite využiť aj časovo obmedzenú 15% zľavu na nákup s kódom sissque.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk