Móda, ktorá obťažuje… .

Pamätám sa, ako som kedysi túžila po väčšine módnych kúskoch, ktoré boli aktuálnymi hitmi. Čím väčší počet šiat mi visel v skrini, tým väčšia spokojnosť… Neskôr som dospela do štádia, kedy ma tie hromady oblečenia začali obťažovať. A dnes, netvrdím, že si nekúpim nejkaý aktuálny módny kúsok (i keď človek v súčasnosti pravdepodobne ani nevie, aký to vlastne je), ale preferujem absolútnu nadčasovosť, niečo čo vyzeralo celkom fajn pred 10 rokmi a bude fajn vyzerať aj za ďalších 10 rokov.

A viete čo? Nepasujem sa do roly ekologickej aktivistky, ale pri súčasnom módnom priemylse mi je skutočne ľúto našej planéty. Módne je všetko a pri prezeraní sociálnych sietí  a odporúčaní módnych blogeriek človek v sebe nachádza pocit, že všetky kúsky odprezetované v reelsku musí mať! Jasné že to tak mávam aj ja, niečo vzhliadnem a chcem si písať zoznam, čo potrebujem na nadchádzajúcu sezónu. Večer deti zapia a ja si idem pozerať všetky tie módne hity a zaspávam aj ja……Potom sa nemám čas k tomu vrátiť a kým si niečo objednám, vec už nie je moderná. Preto radšej ostávam pri nadčasovosti, nesmrteľnej klasike a aj pohodlnosti….

Moje farby  ( a aj farby tejto jesene) sú tri! Čierna, béžová a biela! Napríklad biele tričko viem nosiť každý deň s každým outfitom! Avšak nie každé biele tričko! Kvalitné, nepriesvitajúce, dobre vyzerajúce aj po praní nemeniace tvar. Nájdete tu!: https://ciapkovo.sk/kategoria-produktu/oblecenie/ A v akcii!!!!