Zimné inšpirácie :-)

V tomto príspevku nemám zámer inšpirovať outfitom ako celkom, skôr jednotlivými kúskami a farbami môjho, už zimného outfitu. Inšpirovali ste ma hlavne vy, keď po pridaní fotografie na svoj súkromný fb profil (v outfite, ktorý vám predstavím) som dostala od vás veľa správ, v ktorých ste sa pýtali, kde som zohnala bundu, čiapku,… 🙂 . Veľmi si to od vás vážim a som vám vďačná za každú interakciu 😉 …

…čoraz viac sa nosia kožušiny- prírodné, umelé, kratkoststé, dlhosrsté, v rôznych farbách a prevedeniach… Nosia sa v podobe kožuchových kabátov a viest, či na bundách a kabátoch ako lem alebo golier. Pamätám sa, že ešte pred pár rokmi bol relatívne veľký problém zohnať bundu s bohatou, pekne vyzerajúcou kožušinou. Momentálne všetky bežné a dostupné značky vyšli so zimnou kolekciou, ktorej súčasťou sú kožúšky, kožušinové vesty, či kabáty a bundy lemované kožušinou.

Ešte v auguste, keď prebiehali letné výpredaje, dostali do nákupných centier prvé zimné predkolekcie. V GAUDÍ ma veľmi zaujala modrá bunda- farbou, strihom a hlavne- bohatým kožušinovým golierom. Tak som si zimnú bundu kupovala ešte v lete, domnievajúc sa, že bundu tohto typu nebude také jednoduché zohnať. Opak sa stal pravdou, obchodné centrá sú relatívne plné búnd tohto typu.

Čižmy UGG sú už typická zimná klasika 😀 . Priznávam však, že hneď po tom, čo sa objavili na módnej scéne, som im nemohla prísť na chuť, až časom som si jedny kúpila a odvtedy sú moje obľúbené. Sú také ľahké že ich necítite na nohách, teplé, nepremokajú a cítim sa v nich akoby som chodila v papučkách. Zaujímavé je, že na to ako boli negatívne vnímané, sa čoraz viac a viac stávajú obľúbené a populárne.

Čiapka s uškami je typický módny výstrelok tejto sezóny, dostanete ju napríklad v NEW YORKERi alebo v HOUSE v rôznych farbách a prevedeniach. Ak chcete vyzerať veselo a milo, určite si ju zadovážte ;-).

Outfit som ladila v troch farbách, modrej hnedej a šedej. Modré skinny rifle s efektom mierneho roztrhania sú ZARA, opások GUCCI, tričko KOTON, rukavice ORSAY, okuliare RAYBAN a kabelka MICHAEL KORS.

Na záver sa ešte zopakujem, nesmierne si vážim, keď ma kontaktujete v akýchkoľvek záležitostiach na blogu, facebooku alebo mailom a budem rada, ak to bude tak aj naďalej. ĎAKUJEM!

DSC_2386

DSC_2382

DSC_2377

DSC_2375

DSC_2365

DSC_2390

DSC_2398

DSC_2407

Gaudí, ugg