Vysnívaná, akoby slnkom pobozkaná pokožka dostupná pre každú ženu!

Pekná pokožka je snom každej ženy, žiaľ nie každá máme nadelený ten správny génofond. V lete opálená pokožka je akýmsi musthave, ktoré nevychádza z módy… Rovnako aj s pigmentom, nie každá máme nadelené to “správne” množstvo a nie vždy sa dá cestovať za slnečnými lúčmi alebo máme čas ležať na slnku.

Ja mám pre každú z vás riešenie! Za mňa je to TOPKA sposob, ako sa opáliť už v priebehu pár minút či hodín! Ja som nadšená. Hlavne pre toto obdobie, kedy na Kysuciach nie je toho slnka až tak veľa a na dovolenku sa mne osobne ísť nedá.

Už ste počuli o eshope www.samoopalovacisvet.sk ???

Tak čítajte a rozhodnite sa pre ten správny produkt!

Som unesená!!!! Zo samoopaľovacej peny, ktorá po pár minútach až hodinke na vašom tele vykúzli nádherné intenzívne opálenie He-Shi Rapid 1Hour Mousse. Má nelepivú konzistenciu, nanáša sa špeciálnou rukavicou. Ideálny produkt, ak potrebujete opálenie hneď. Je to ináč absolútne najpredávanejší produkt z celého eshopu.

 

            

Nech sa páči, ako dôkaz: ľavá noha bez natretia, pravá asi 3 minútky po netretí:

 

Ak by ste sa chceli tohto opálenia zbaviť, prípadne nesprávnou aplikáciou sa vám urobil napríklad fľak alebo nejaká nerovnosť, aj na toto existujé voňavé riešenie.

He-shi Tan Remover , ktorý odstráňuje opálenie a pripraví pokožku na nové opálenie.

 

Ktorá z vás chce zhnednúť radšej postupne, nakoľko si nie je napríklad istá, či jej výraznejšie opálenie pristane, alebo ženy so svetlejšou pokožkou, odporúčam He-Shi Day to Day Gradual Tan, ktorý postupne vytvára a udržiava bronzový odtieň pokožky. Zároveň ju aj krásne hydratuje.

 

Pokožka našej tváre si vyžaduje špeciálnejšiu starostlivosť,možno i špeciálne opálenie, i ked’saja osobne priznám, že všetky vyššie uvedené produkty som skúšala aplikovať aj na tvár. Samoopaľovací svet má však vo svojej ponuke špeciálny balzám na pleť a dekolt He-Shi Hyaluronic Tan Balm, ktorý sa nanáša pred spaním, “pracuje” vnoci a ráno je pleť jemne omladená, hydratovaná a krásne opálená.  Môj muž sa ma po jvečernom nanesení balzámu ráno opýtal, že či som spala nalíčená, niečo sa mu na mne nezdalo 😀 , každopádne som vyzerala asi lepšie než iné rána.Veľké odporúčam!!!!! (Ináč k predošlým produktom odporúčam aj priobjednanie si rukavice na ich nanášanie.)

                

 

Všetky spomínané produkty sú vyrobené vo Veľkej Británií. Sú vhodné pre mužovaj ženy. Majú prírodné vegánske zloženie, samozrejme netestované na zvieratách. Sú vhodné pre všetky typy a odtiene pokožky a POZOOOOOOOR, aj pre tehotné a dojčiace ženy! Bomba!

 

Ktoré z vás uprednostňujú mlieka v spreji, odporúčam najobľúbenejšie voňavé Fake Bake. V balení nájdete aplikačnú rukavicu. Sú dostupné v dvoch odtieňoch, pre svetlejšiu pokožku Flawless a pre extra intenzívne opálenie Flawless Darker. Mne osobne viacvyhovuje prvý druh, keďže som blond. Čo je super, vhodné sú na celé telo, ale i tvár.

Opálenie vytvárajú po 4-6 hodinách,majú nádhernú kokosovú vôňu, sú určené na každú pokožku, pre mužov i ženy, tehotné i dojčiace.  Ajpre citlivú pokožku, ktorá sa prejavuje alergiami. Vyrábajú sa v Amerike.

                 

 

Ináč, malá rada odo mňa, ak chcete predísť neželaným fľakom a nerovnostiam na pokožke, pred samotným použitím samoopaľovacích prípravkov, použite peeling alebo peelingovú rukavicu. Smittens sú vhodné na telo aj tvár, i na citlivú pokožku. Vydržia vám dlho, a tá necelých 13 eurová investícia sa vyplatí.

                  

 

Samoopalovacisvet.sk je bomba! Neskutočné vecičky, ktoré nám ženám neskutočne pomôžu. 🙂 Akurát ma môže mrzieť, že som ho nespoznala už dávnejšie.

Okrem prípravkov na vytvorenie slnkom pobozkanej pokožky, tu nájdete v doplnkovom sortimente napríklad aj takéto výnimočné produkty značky RevitaLash. Fixačný gél na obočie, Sérum na riasy a špeciálnu riasenku s podkladovou bázou.

 

Fixačný gél na obočie RevitaLash je neuveriteľný produkt! Presne o takom niečom som snívala. Vyčeše obočie, zafixuje, rozčeše a držííííí! Tento produkt sa určite stane mojou stálicou, za mňa predbehol v účinku aj svetoznámy Benefit brow setter.

Sérum na riasy RevitaLash treba používať niekoľko týždňov, aby sa dostavili výsledky, ja osobne som ho ešte nemala priestor testovať dlhšiu dobu, možno v budúcnosti. Ide o celosvetovo. najpredávanejší produkt vyvinutý očným lekárom.

Nádherné a objemné riasy dosiahnete riasenkou s primerom RevitaLash. Ide o veľmi špecifický produkt, ktorým si vykúzlite objemné riasy alebo dokonca dramatický look- efekt bábikovských rias.

           

Ženy moje, tak, ako častokrát inšpirujete vy mňa, verím, že som možno touto recenziou inšpirovala aspoň niektoré z vás. Teším sa, ak vám v niečom pomohla, ak vám produkty z www.samoopalovacisvet.sk urobia radosť.

Budem vďačná aj za každý váš názor. Krásne slnečné obdobie prajem.