Vďaka za vynález, akým sú šaty :-)

Aký iný odev je pre nás ženy, aktuálne v tomto počasí, v týchto horúčavách, vhodnejší než šaty? Najlepšie vzdušné, padavé, jemné,… A ak chcete byť toto leto štýlové, veľmi módne sú práve tie ležérne voľné a padavé, tzv. košeľové šaty. Niektoré z nich môžu pripomínať pánsku oversized košeľu. 🙂 Môžete ich nosiť bez opáska, ako ja, ale pokojne aj s opáskom, kedy lepšie vyniknú vaše krivky. A čo je úplne úžasné, košeľový typ šiat sa hodí na akúkoľvek príležitosť- do práce, na párty, či na bežné nosenie. A čo je ešte úžasnejšie, k tomuto typu šiat si môžete obuť prakticky všetko a vždy budete vyzerať skvele- od žabiek, cez conversky, až po lodičky či sandále. Ja som si tentokrát k tyrkysovým šatám značky MY77 obula pre zmenu sandálky na opätku, keďže v poslednej dobe neustále nosím skôr tenisky. Z obľúbenej kabelky LV som pre zmenu odstránila cross remienok a urobila som z tej typ kabelky clutch. Mojím doplnkom, okrem slnečných okuliarov PRADA, je aj výrazný zlatý náramok, pre oživenie jednoduchého outfitu.

No a na fotkách ma môžete vidieť asi prvýkrát na blogu bez makeupu, mám zvýraznené len líčka. Možno to bude pre niekoho šok, predsa som od prírody blondína a vyzerám tak, akoby som ani oči nemala. 😀 No nosiť makeup v týchto horúčavách je pre mňa absolútny nezmysel, mne dokonca aj obyčajná špirála zanecháva čierne stopy v okolí oči. 😀 Fotky sú aj bez akejkoľvek retuše, ak by niekto kritizoval 😀 (však v konečnom dôsledku, takto bežne chodím medzi ľudí). (Pozdravujem ;-)). Ešte stále som sa nenaučila ani základy vo photoshope 🙁 , podstatné je, že vás zaujme outfit.

No a na záver môžem skonštatovať, že my ženy môžeme (predovšetkým teraz v lete) naozaj ďakovať za vynález, akým sú šaty, muži túto vymoženosť nemajú. No niektorí si to riešia po svojom, nejdem tu radšej rozoberať promenádovanie na verejnosti bez trička a podobne…, čo myslím že nie je príliš vhodné. 😀

Nakuknite do e-shopu www.my77.sk a určite si tam vyberiete zo skvelej ponuky nielen šiat, ale i topov, nohavíc, overalov. 😉 So značkou MY77 budete štýlová.

MY77

MY77

MY77

MY77

MY77

MY77

MY77

MY77

MY77