Vďaka čomu vyniknete v dave

V súčasnom svete a v dnešnej dobe je mnoho ľudí, mnoho žien, ktoré nosia dioptrické okuliare. Či už zo zdravotných dôvodov, alebo kvôli imidžu, lebo nikdy nebolo modernejšie nosiť dioptrické okuliare s čírimi sklami, ako je tomu v súčasnosti. Presvedčili a denne nás presviedčajú o tom celebrity, známe osobnosti ale i my samé vzájomne. I ja som bola v detstve nútená nosiť dioptrické okuliare kvôli krátkozrakosti, no v tej dobe, pred viac než 20timi rokmi sa to považovalo viac menej za hendikep, teda neviem či aj medzi dospelými, ale medzi deťmi určite.

Ľudia s dioptriami na nose boli v tej dobe považovaní za menej sympatickí, za čo mohli istotne i v tej dobe vyrábané nepríťažlivé okuliarové rámy. I moje detské srdce bolo zranené, keď spolužiak oznámil mojej spolusediacej, že sa pôjdu hrať na naháňačky, no so mnou sa naháňať nebude, lebo nosím okuliare a teda som terminátor so sklenenými očami. Detská hlúposť, ktorá vie však zraniť, no ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva a bývalý spolužiak pár rokov na to, začal nosiť dioptrie, ktoré nosí doteraz. Ja som dioptrické okuliare potom nosiť prestala a radšej som dobrovoľne žmúrila na tabuľu a zrak sa zhoršoval a zhoršoval, až ma nakoniec zachránili kontaktné šošovky a vo veku 20 rokov absolvovanie laserovej operácie očí metódou LASEK, kedy moje dioptrie už vyskakovali na číslo 6. Odvtedy ubehlo niečo vyše 10 rokov a zrak mám v poriadku a keby aj nie, neprekáža mi to. Čo tam po ľuďoch, ktorí mi do života nič nedajú a ich hlúposti.

Doba sa však našťastie v tejto okuliarovej záležitosti zmenila, ľudia sa zmenili, nesúdia tak, ako súdili kedysi. Teda súdia a ubližujú ešte oveľa viac, zákernejšie a oveľa horším spôsobom, ale už v iných a ešte početnejších aspektoch ľudských životoch, ale netreba zabúdať na tú starú ľudovú múdrosť: „Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.“ A zvláštna to doba dnes, že nezraňuje a neuráža už len detská nevinná hlúposť, lež debilita, ktorá si žiaľ asi nevyberá spomedzi ľudí, či už ide o politika- „samováženého“poslanca zastupiteľsva, mestského policajta, študenta medicíny alebo radovej úradníčky a prejavuje sa predovšetkým primitívnym vystupovaním na sociálnych sieťach i na verejnosti, veď čo na tom že doma majú vlastnú rodinu, deti, manželku, cez chrbát im na monitor počítača predsa nedovidia a im sa venovať príliš netreba, prioritnejšie je ničenie a hanobenie druhých jednotlivcov a ich životov.

Troška som sa nechala uniesť no celou podstatou je to, že z kritiky a urážok od zlých a zakomplexovaných ľudí, ktorí vám nič do života nedajú, si netreba robiť ťažkú hlavu.

Dnes by mi neprekážalo, rovnako ako istotne aj väčšine z vás, keby som nosila dioptrické okuliare, na výber ich je stovky kusov a takých krásnych, že by som ich všetky chcela mať doma. A väčšinu z nich aj mám a mesačne si ich vystriedam niekoľko kusov na svojej tvári. Teší ma, že okuliare dioptrické, no hlavne slnečné sa stali mojou prácou, najväčšou a hlavnou súčasťou môjho blogovania a s blogom som neskončila aj práve vďaka ním. Okuliare sú mojou vášňou, záľobou, nevyhnutným módnym doplnkom i prácou zároveň, ktorú milujem a ďakujem Bohu za súhru náhod, ktoré ma k nej doviedli a za Klau, ktorá stojí za celým projektom najznámejším e-shopom s luxusnými značkovými okuliarmi s najlepšími cenami na Slovensku a najlepším výberom www.nudokki.sk . A ja túto prácu tak milujem, že i dnes v nedeľu som si privstala ráno o siedmej, aby som mohla pripraviť tento komplexný článok s fotografiami, ktoré možno poslúžia niekomu ako inšpirácia alebo tip.

V tomto článku by som sa chcela čisto venovať len okuliarom, dioptrickým a trocha i slnečným a špeciálne jednej známej luxusnej talianskej značke Dolce&Gabbana, ktorá ponúka kvalitné a jedinečné modely za prijateľné ceny. Spájajú v sebe luxus a kvalitu a poskytnú vám to najvýnimočnejšie, najlepšie a najkvalitnejšie čo z okuliarov môžete mať. Rovnako ako dioptrické, tak i slnečné.

Inšpiráciou pre najlepšiu a známu dvojicu talianskych návrhárov sa pri ich kreovaní v poslednom období stavajú najmä krásy a historické motívy krajín, alebo významných lokalít. Vynikajú zaujímavými tvarmi, precíznosťou, ručne modelovanými kvetmi, či po bokoch vsádzanými kamienkami ako je to v novej rade pod názvom Dolce&Gabbana Special. Nebojte sa byť výnimočná, inšpirujte sa nasledujúcimi fotografiami a vyberte si tie, ktoré lahodia vášmu oku, či už spomedzi dioptrických alebo slnečných. Všetky modely si môžete zakúpiť na www.nudokki.sk alebo informijte sa na info@nudokki.sk , či navštívte známu Optiku Klaudia v Galante, kde vám ochotný personál poradí.

A ešte jeden malý tip na leto, k slnečným okuliarom značky Dolce&Gabbana sa výborne hodia šatky (saténové i bavlnené) i čelenky do vlasov z www.ciapkovo.sk , ako to máte možnosť vidieť i na fotografiách.

Nech sa páči, inšpirujte sa, slnečné okuliare Dolce&Gabbana Special v kombinácií so šatkami a čelenkou z Čiapkovo.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

Dioptrické Dolce&Gabbana Special

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

IMG_6652

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

Ďalší veľký módny hit- slnečné kvetované, imidžové oversized bezrámové a okrúhle Dolce&Gabbana, ktoré sú musthave kúsok tejto sezóny

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

A ďalšie nádherné a zaujímavé dioptrické Dolce&Gabbana – výrazné červené, s romantickými ružami alebo bodkami.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk