Vážme si svoju pokožku a pleť a doprajme jej USHUAYA

Pokožku a pleť máme na celý život len jednu jedinú a vystavujeme ju celému svetu denne. Prezrádza o nás viac, než si myslíme. Na základe nej nám ľudia hádajú vek, ale i to, či o seba dbáme, či dostatočne spíme, pijeme alebo pestujeme zlozvyky. Naše zdravie, teplo, tvár, koža je darom. A či sme spokojní alebo nie sme, nezmeníme ich v celej svojej zásade, ale môžeme dopomôcť k zmene, a to správnou starostlivosťou zvnútra (zdravý životný štýl) ale aj povrchovo. Ako na to, v teoretickej rovine ovládame všetky. Ešte v praxi aplikovať pravidelné čistenie a používanie účinnej kozmetiky, prípadne masáže. Priznám sa, odkedy sa mi narodila dcérka, celá sa zanedbávam. Ale nikdy, nikdy si nezabudnem pleť vyčistiť a naniesť kvalitné sérum a krém.

Bez toho by som ani zaspať nemohla, nakoľko neznesiem pocit nečistej pleti a následne po jej vyčistení neznesiem pocit sťahovania kvôli suchej pleti (mám zmiešaný typ). Taktiež nedokážem zaspať bez balzamu na perách.

Čo sa týka pleťovej kozmetiky, vyskúšala som mnoho druhov značiek, veľa z nich mi nesadlo, veľa sadlo, mnohé som si zamilovala, nakoľko ma prekvapili. Do kozmetiky investujem prakticky už od malička. 😀 A nebojím sa tejto investície, nakoľko investícia do seba, do svojho zdravia, vzhľadu a kráse pleti je tou najlepšou investíciou, lepšou, než do topánok či šiat. Ani tie najdrahšie a najkrajšie šaty ešte nikoho neomladili a neurobili krajšou. Staršie ženy to potvrdia a mladšie na to prídu neskôr.

A ja mám pre vás typ na liek pre vašu pleť. Na luxusnú a účinnú omladzujúcu kozmetiku USHUAYA. Investícia do nej na dnešné cenové hladiny nie je až taká náročná a pomer kvalita a cena je viac než skvelá! Dokonca ide o českú kozmetiku.
Kozmetiku, s prekvapujúco znejúcim názvom USHUAYA, ktorý mne osobne znie skôr japonsky. Pátrala som prečo a pravdepodobne som odpoveď našla vo filozofii značky- v tejto kozmetike je kus sveta, tie najcennejšie ingrediancie z rôznych kútov. A podľa mňa, viac než len to. Dokonalé premyslené netradičné balenia, ktoré prekvapia až po skutočné poklady ukrývajúce sa v téglikoch a flaštičkách. Zamilovala som si túto kozmetiku a viem, že bude mojou súčasťou na dlhé roky. Kvôli čomu a ako funguje, si prečítate v nasledujúcich pár riadkoch.

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

Sérum kyseliny hyalurónovej USHUAYA 1% je must have kozmetická vychytávka a nemala by chýbať na poličke v kúpeľni každej ženy. Dokonale hydratuje, vyhladí jemné vrásky a zabraňuje ich tvorbe. Nič viac my ženy nepotrebujeme. ALE! Pre optimálne a viditeľné výsledky je nutná pravidelnosť, na čo mnohé z vás zabúdajú a tak sú nespokojné s akýmkoľvek kozmetickým zázrakom. Sérum čistej kyseliny sa odporúča používať 2 krát denne. Ja používam len raz a som spokojná. Môj tip- naneste si sérum na noc na pery a ráno očakávajte plnšie hladké vyživené a hydratované pery. V ponuke v e-shope www.ushuaya.com nájdete aj silnejšiu verziu tejto kyseliny s koncentráciou 4%, odporúča sa ženám nad 40 rokov, ale myslím si, že neuškodí ani tridsiatkam.

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

Masážny valček z achátu USHUAYA je skutočné pohladenie pre pleť. Na našej pleti sa odráža každodenný stres, svaly sú napäté a potom aj naša pleť pôsobí strhane. Tento valček je neustále chladný a jeho pohyby prinášajú pleti úľavu. Môžete ho požívať hneď po aplikácií séra, ja ho používam kedykoľvek počas dňa, keď ma napadne. Môj tip- dajte ho na pár minút do chladničky a jeho účinky budú ešte úžasnejšie. Chlad prinesie pleti úľavu, stiahne póry, kruhy pod očami sa redukujú a ten pocit. Po masáži takýmto chladným valčekom cítim v pleti príjemné brnenie a cítim ako sa ohrieva. Kto dokonca verí na silu kameňov, tak prírodný kameň Achát pomáha zmierňovať stres a napätie v tele, tlmí úzkosť a zvyšuje sebadôveru. Valček tak prenáša prírodnú energiu kameňa, pomáha udržiavať pleť pružnú a obnovuje jej mladistvý vzhľad. Zlepšuje krvný obeh, podporuje fungovanie lymfatického systému a uvoľňuje tvárové svaly. Redukuje tmavé kruhy a opuchy okolo očí a zmierňuje bolesti hlavy. Masážny valček je možné použiť aj na masáž krku na odstránenie dvojitej brady.
Pomáha tiež účinnejšiemu vstrebávaniu sér a krémov. Širší kameň používajte pre masáže tváre, brady, krku a dekoltu, vždy smerom nahor. Malým valčekom masírujte oblasť okolo očí smerom von. Nezabudnite ani na pery. Objednáte ho z www.ushuaya.com .

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

A teraz pozor, najlepší protivráskový krém, ktorý som skúšala za posledné roky. Ide o jemnú revolučná emulziu USHUAYA s obsahom vysoko účinných peptidov, ktoré zmierňujú hlboké vrásky, predchádzajú vzniku mimických vrások, pokožku hydratujú a priaznivo pôsobia na zjemnenie a celkový mladistvý vzhľad pleti.
Na rozdiel od botolutoxinu, ktorý dočasne paralyzuje mimické svaly, peptidy Argiereline® a Leuphasyl® iba oslabia svalovú kontrakciu, čím sa mimické svaly uvoľnia. V kombinácii so soľou kyseliny hyaluronovej spoločne tvoria tandem v boji proti vráskam. Je vhodná na všetky typy pleti, aj na citlivú. Má nádhernú ale veľmi jemnulinkú vôňu, ktorú budete cítiť len pri intenzívnom vdychovaní, čo už svedčí o samotnej kvalite, že nie je zbytočne parfémovaná. Obsah je maličký, len 20 ml, ale na pleť stačí naniesť množstvo krému vo veľkosti kvapky.. Používa sa ráno a večer. Výsledky bývajú viditeľné, pri pravidelnom používaní, už po dvoch týždňoch, čo je úžasne krátka doba. Neváhajte ju vyskúšať, na mladosti sa nešetrí. Objednáte na www.ushuaya.com .

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

Odporúčam vám všetkými desiatimi tieto kozmetické zázraky z www.ushuaya.com a verím, že budete rovnako spokojná ako i ja. Ja plánujem vyskúšať určite aj ďalšie.

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com

www.ushuaya.com