V tomto roku prvýkrát šaty

Dnes sa ozývam veľmi na rýchlo a veľmi v krátkosti. Keďže som mala na sebe tento špeciálny outfit, pre mňa a môj blog až netypický, nedalo mi nezmieniť sa o ňom pár slovami na blogu. Navyše som aj na začiatku tohto roka sľúbila, že by som vás chcela inšpirovať i nejakými elegantnými kúskami, ktoré už z môjho blogu a prakticky i života takmer vymizli . V aktuálnom outfite, hoci pozostáva z jedného kúsku 🙂 , som sa cítila špeciálne a výnimočne, a to vďaka šatám, ktoré mám na sebe.

Presne takto si predstavujem pekné, zaujímavé a neprehliadnuteľné šaty, ktorých by som chcela mať vo svojom šatníku viac, len málokde človek na nejaké naozaj výnimočné natrafí. Tieto si ma našli vďaka Instagramu, anglická značka Motelrocks mi ponúkla spoluprácu. Priznám sa, že spolupráce už veľmi selektujem, dávam prednosť plateným a polovicu odmietam, žiaľ, nie je to pre mňa zvládnuteľné. Je žiaľ taká doba, že človek musí dávať prednosť pracovným veciam pred zábavou. :-/ Keď som si pozrela modely anglickej značky Motelrocks v e-shope www.motelrocks.com , predsa som so spoluprácou súhlasila a vybrala si šaty, ktoré mám na sebe.

Ak teda aj vy hľadáte niečo pekné a výnimočné, odporúčam navštíviť túto stránku a rovno si objednať. Veľkosti sedia rovnako ako naše, nemusíte sa báť, že ak nosíte S, nesadne vám S. Hoci tovar cestuje z Anglicka, je u vás do pár pracovných dní. Je úplne bežné, bezpečné a spoľahlivé objednávať zo zahraničia, kto ešte neskúšal, nemusí mať obavu, ja bežne na takomto nakupovaní frčím. 😉 Na Slovensku sa dá málokedy kúpiť či objednať niečo pekné a výnimočné, tak nič iné nám ženám častokrát ani neostáva.
K šatám som si obula kožené lodičky na vysokom opätku z CCC obuvi, tohtoročná kolekcia, istotne poznáte z môjho blogu- veľmi pohodlné a už moje obľúbené a pridávajú navyše pekné centimetre a uberajú na hmotnosti (opticky samozrejme 😉 ).

A na pery som si dala po dlhej dlhučičkej dobe červenú, lebo som sa dočítala v známom módnom a lifestylovom časopise, že by sme tento rok mali zahodiť všetky nude farbičky a vrátiť sa k červenej. :-O Konkrétne ide o matný tekutá rúž Milani , odtieň 14 Devotion z www.krasotika.sk. Mimochodom, v tomto e-shope s farbičkami platí 10% zľava na celý nákup pri zadaní zľavového kódu SISSQUE.
Vlasy sú homemade a pomocou penových natáčiek. Hoci som si už zadovážila kulmu na veľké kučery, stále si nenachádzam čas na seba a natáčky zaberú pár sekúnd, tak majú prednosť. 🙂

Krásny a úspešný týždeň všetkým vám želám, aby sme už mali viac toho slnka i dobrej nálady. A ďakujem vám všetkým, čo čítate môj blog.

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com

www.motelrocks.com