V novom roku buďte štýlové a…

V novom roku sa ozývam so svojim blogerským outfitovým príspevkom po prvýkrát. Preto by som vám, všetkým mojim čitateľom, rada popriala do nového roka predovšetkým zdravie. Lebo ako sa hovorí, keď má človek zdravie, má všetko na svete….Keď je človek zdravý, je väčšinou aj šťastný, hoci si to v prítomných okamihoch nie vždy neuvedomuje… je aj milovaný, ak nie, tá pravá láska ho ešte len niekde čaká 😉 Keď má človek zdravie a ak je šikovný a predovšetkým snaživý, má aj úspech. Zdravý človek môže mať všetko. Môže byť šťastný , milovaný, spokojný a pokojný i úspešný…

Častokrát však záleží od samotného človeka, od jeho prístupu životu, ako sa správa, ako využíva svoj voľný čas, aký ma postoj k ostatným ľuďom… Preto by som chcela popriať predovšetkým mojim čitateľkám, aby tento rok boli šťastné, tešili sa z každého jedného dňa, čo nám prinesie, naplno využívali všetky možnosti a príležitosti v súkromnom i pracovnom živote, aby ste boli pokojné, spokojné, pohodové, šťastné a vyrovnané, aby ste si mohli dopriať odpočinok, dovolenku, či raz za čas riadnu párty 😉 , aby ste mali dostatok pohybu, ktorý vám bude prinášať radosť, zdravú stravu, kvalitnú kozmetiku. A samozrejme, sem-tam, si treba dopriať aj nové topánky či outfit, veď aj to nás ženy robí aspoň troška šťastnými. 😉 A predovšetkým, nesúťažme medzi sebou, ale pomáhajme si a doprajme si vzájomne, nech je tento rok pre nás všetky krásny a nezabudnuteľný.

Ja vám prostredníctvom môjho blogu aj v tomto roku, aspoň sem-tam, chcem priniesť nejakú inšpiráciu, recenziu, informáciu o novinkách. Aktuálne som nafotila jeden béžový outfit (popri sivej a čiernej som si mimoriadne obľúbila v poslednom období aj béžovú farbu 😉 ) a prinášam vám tip na nové modely slnečných okuliarov cenovo dostupnej značky Ana Hickmann, ktoré zakúpite na www.nudokki.sk . Sú kvalitné a výnimočné, spoľahlivo ochránia váš zrak a dodajú vám hviezdny imidž. Ich ceny sa pohybujú od 95 € do 120 € ! Vyskúšala som viacero modelov, no tieto u mňa absolútne zvíťazili. Okrúhle tvary budú v tomto roku veľkým hitom a v značke Ana Hickmann ich nájdete hneď niekoľko.

Určite sa vám oplatí navštíviť najlepší a najlacnejší slovenský e-shop s okuliarmi www.nudokki.sk alebo môžete rovno zavítať do Galanty, do predajne Optika Klaudia.

Čo sa týka outfitu, na sebe mám biele jeansy Calzedonia, béžové topánky Timberland, asymetrickú tuniku Papparazi Fashion z www.suefashionshop.sk , béžový kožúšok, už dávnejšie zakúpený v zahraničí, kabelku Yves Saint Lauren a extravagantnejšie okuliare Ana Hickmann v zlatom okrúhlom ráme.

Aj keď mi to príde (a nielen mne) akoby éra blogov skončila, som vám vďačná drahé čitateľky za to, že si ešte stále nájdete čas na prečítanie môjho blogu. Ďakujem.

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk