V najobľúbenejších nohaviciach

Neexistuje takmer žiadna žena, ktorú by nezaujali. Ktorá by ich nezatúžila aspoň vyskúšať, prípadne si ich zadovážiť a nosiť tak často, ako sa dá. Reč je o skvelých svetoznámych zoštíhľujúcich nohaviciach značky FREDDY s push-up efektom pre krásne tvarovaný zadok. „FREDDYmánií“ podľahli celebrity, známe fitnessky i my, obyčajné ženy. Ja som ich najskôr zbadala na zahraničných Instagramových profiloch a priznám sa, spočiatku som ani netušila, čo sú to vlastne za nohavice s tými zvláštnymi švami a prešitiami, vďaka ktorým mala každá žena sexy tvarovaný okrúhly zadok.

Krátko na to som ich zaregistrovala konečne aj na slovenskom trhu, najskôr ako e-shop- www.freddysk.sk , potom ako predajňu v Košiciach v OC Optima a teraz už aj v Bratislave Auparku. Vďaka týmto predajniam si ich má každá žena možnosť vyskúšať, vybrať si spomedzi veľkého množstva farieb, materiálov, strihov, prevedení. Po zakúpení prvého modelu FREDDY som vedela, že nebude môj posledný.

A kvôli čomu dokážu očariť a zaujať?

Sú bedrové, pohodlné, vysoko elastické a zhotovené z naozaj príjemného materiálu. Zoštíhľujú stehná, aj o pár centimetrov a vďaka prešitiu, WR-up technológií, nadvihnú a zaokrúhlia zadok. Nepadajú z bedier, vďaka špeciálne všitým gumám. Sú super prakticky ku každej obuvi. Ja ich mám najradšej k teniskám, ale vyskúšala som ich nejednkrát i k lodičkám. Nosím ich v každom ročnom období, či v zime, či v lete. A keďže aktuálne denné teploty sú podobné tým letným, prevetrala som bledoružovú cropovú mikinu, ktorú som chcela zladiť k novým obľúbeným bledoružovým teniskám Adidas Superstar. Mimochodom sú z detskej (juniorskej) kolekcie, avšak ja obúvam veľkosť 35, takže pre mňa ako stvorené. 🙂 Toto sú práve situácie, kedy sa poteším z mojej malej veľkosti nohy. A keď sme už pri tých veľkostiach, aj toto je dôvod, prečo som rada a vďačná za push-up nohavice FREDDY, pretože sa vyrábajú nielen v klasických dĺžkach na vyššie ženy, ale mysleli aj na nás, nízke, a to variantou v 7/8 dĺžke. Hoci meriam ledva 160 centimetrov, Freddy nohavice v skrátenej 7/8 dĺžke mi sedia ako uliate, môžete si všimnúť na fotografiách pod textom. Na sebe mám tmavomodré jeansové Freddy pri členkoch so zipsami v spomínanej kratšej dĺžke.

Ak sa vám push-up nohavice FREDY talianskej výroby zapáčili, navštívte jediný slovenský e-shop www.freddysk.sk alebo rovno spomínané predajne v Bratislave alebo Košiciach.

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk

www.freddysk.sk