Už ste skúšali domáci pleťový welness pre lepší vzhľad a mladosť vašej pleti?

Už je to rok čo pravidelne cvičím tvárovú gymnastiku a rok čo sa stala mojou každodennou súčasťou zázračná  prírodná nórska omladzujúca a pokožku tváre skrášľujúca kozmetika MARINA MIRACLE. Nielenže nesie vo svojej značke slovo zázrak, ona skutočne zázračná je, čo ste mi za ten rok potvrdili aj vy, vašimi recenziami. Ak vás trápi nečistá pleť, strata jasu či pevnosti alebo vrásky, siahnite po niektorom z prípravkov Marina Miracle, ktoré liečia. Ak nie ste príliš dôverčivé voči skúšaniu noviniek, môžete si v eshope marinamiracle.sk zakúpiť aj minibalenia pleťových olejčekov za pár eur a vyskúšať ako fungujú. Marina Miracle je doslova závislosť pre pleť, nakoľko s jej používaním je každý deň zdravšia, mladšia a žiarivejšia. O tejto kozmetike som už písala nejedenkrát, dnes by som vám napísala niečo o luxusnom wellnesse pre pleť v pohodlí vášho domova za použitia 4 prípravkov z rady Marina Miracle- Olejový čistiaci prostriedok pre pleť, peelingová čistiaca maska, hydratačná maska a pleťový olej omladzujúci, regeneračný alebo liečivý na akné.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Možno vám prídem čudná, možno sa niekto i pousmeje, kozmetičku som za svoj život navštívila jeden jediný krát a to mám už po tridsiatke. Ale to neznamená, že sa o svoju pokožku a pleť nestarám. Venujem jej značnú dávku starostlivosti, okrem času prvého roka po narodení dcérky, kedy som nestíhala takmer nič, respektíve nevedela som si zatriediť čas, ale prvý rok bol aj o dosť náročnejší hlavne na čas, predovšetkým  kvôli kojeniu.  Ale ide aj o zvyk, ak si do svojho režimu niečo zakomponujeme, denne vykonávame, stane sa z toho návyk, ktorý nikdy nevynecháme, platí to hlavne aj v starostlivosti o pleť (je to niečo ako umývanie zubov).

Domáci pleťový wellness- kozmetickú procedúru na úrovní profesionálnej salónnej kozmetickej starostlivosti o pleť si doprajem takmer každý týždeň spolu s vaňou. Nezaberie príliš veľa času, určite menej než návšteva salóna a je porovnateľná až lepšia vďaka jedinečným účinkom kozmetiky Marina Miracle.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

 

Ako na to?

1.KROK

Tvár si ošetrujem v horúcej vani, pri čom sa lepšie otvoria póry pokožky, pleť sa zbaví nečistôt a tiež lepšie vstrebe výživné látky. Pri ošetrení používam kozmetickú čelenku hlavne keď si nejdem umývať v tom čase vlasy. Začínam dôkladným odlíčením zvyškov make-upu pomocou Sweet &Creamy Oil Cleanser – čistiaci prostriedok Marina Miracle s prírodnými zložkami ako napríklad Probiotické kultúry z brokolice a rajčín (Vyrovnanie bakteriálnej flóry a pH + živá výživa) , Olej z nechtíka, kokosu a šípok, ktorý čistí a hydratuje. 2-3 stlačenia pumpičky postačia na dokonalé odličenie za pomoci vatových tampónov či handričky. Čistiaci prostriedok má krémovú konzistenciu, šúchaním medzi prstami sa vytvorí jemnučká voňavá hustá pena, ktorá odstráni nečistoty a jej zvyšky utriem vatovými tampónmi.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

2.KROK

Milujem peelingy. Akékoľvek kvalitné a dostatočne abrazívne. Je to moje najväčšie musthave pri ošetrovaní pleti. Rosehip Peeling Mask  Marina Miracle je jedinečná pílingová čistiaca maska, ktorej hlavné zložky sú: Cukrové enzýmy a cukrové zrná z raw trstinového cukru, Biely íl (minerály a detoxikácia), Probiotické kultúry  z brokolice (výživa), Olej z rakytníka, pôsobiaci ako antioxidant. Kombinuje účinky čistenia i abrazívneho pôsobenia na pokožku. Na pokožku nanesiem v dostatočnom množstve za pomoci špachtličky, nechám pôsobiť 7 minút a nakoniec intenzívne vymasírujem celú tvár i krk krúživými mierne silnejšími pohybmi 3, niekedy i viac minút. Tento krok je pre mňa nesmierne dôležitý nakoľko tu sa zbavujem starej vrstvy pokožky, šupiniek, hĺbkových nečistôt. Navyše táto peelingová maska má nádhernú vôňu. A tá jemnosť  a mäkkosť pokožky po jej použití je neuveriteľná.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

3.KROK

Relax v horúcom kúpeli pri ktorom sa vplyvom pary otvoria póry, aby bola pokožka schopná prijať nové živiny.

4.KROK

Hydratácia v podobe dostatočnej vrsty Shea Hydration Mask Marina Miracle, čo je hydratačná maska krémovej konzistencie i vzhľadu. Jej hlavné zložky sú:
– Probiotické kultúry z aloe vera a zeleného čaju (aktívna výživa a vitamíny)
– Kyselina jablčná (umožňuje hlbšie preniknutie liečivých zložiek z masky do pleti)
– Perlový prášok (bohatý na minerály, dodáva pleti jas)

Masku nechávam pôsobiť 15-20 minút, následne zvyšky vmasírujem do pokožky či zotriem handričkou. Masku použijem niekedy i v týždni, keď mám pocit mdlej i suchej pleti.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

5.KROK

Bodka za celou procedúrou. Záverečný ošetrujúci krok za pomoci Amaranth Face Oil pre starnúcu pleť s vráskami (ak máte normálnu pleť či nečistú s akné, aj na tieto problémy nájdete olejčeky v ponuke značky Marina Miracle). Ja používam denne už celý rok protistarnúci jedinečný Amaranthový olej a Amaranthové nočné sérum, ktoré obsahujú Organické oleje z jojoby, avokáda, maliny, konope a amarantu. Je to najlepšia liečba drobných vrások a prevencia proti vzniku nových. Je to môj najobľúbenjíi  a najúčinnejší produkt v sortimente všetkých produktov značky Marina. Pri pleťovom wellnese nakvapkám 10 kvapiek do dlaní, ktoré šúchaním rozohrejem a masírujem takmer 20 minút. Ťahy na masáž mám nacvičené z tvárovej gymnastiky, z kurzu ktorý som absolvovala pred vyše rokom. Pri večernej a ranej starostlivosti mi stačia 3-4 kvapky oleja.

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Ak som vás inšpirovala nejakým produktom, či dokonca všetkými, máte možnosť špeciálne len teraz do konca roka využiť zľavu až 20% na ich nákup s kódom sissque. Každý z nich funguje samostatne, ale spolu s ostatnnými  prináša ešte lepší a intenzívnejší účinok. Touto kozmetikou môžete potešiť seba i svojich blízkych a len s teraz platnou zľavou. Ideálny darček aj pod vianočný stromček, ktorým som obdarovala už i ja minulé Vianoce a spokojnosť bola nesmierna. Pretože som ešte nikdy nepočula jedinú negatívnu skúsenosť s touto čisto 100%  prírodnou vegánskou značkou netestovanou na zvieratkách, s 96% certifikovanými organickými zložkami a samozrejme je dermatologicky testovaná, objednať sa dá do SR i do ČR www.marinamiracle.sk .

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

www.marinamiracle.sk

Bez retuše, bez mejkapu, bez botoxu, bez filtra

Bez retuše, bez mejkapu, bez botoxu, bez filtra

P.S.: Zdravie, pokožku a pleť si vážim, dostatočne sa o ne starám a venujem pozornosť. Hoci pracujem pre kliniku dermatológie, korektívnej a estetickej medicíny a mohla by som siahať po rýchlejších riešeniach, nepreháňam to. Sľúbila som si sama sebe, že botox prvýkrát vyskúšam až po 40ke, ak dožijem. S kyselinou hyalurónovou to nepreháňam, využívam jej skvelé účinky na intenzívnu hydratáciu pokožky raz ročne a odstránenie respektíve eliminácia kruhov pod očami- to je najlepšia vec, ktorú mi odporučila primárka a ktorú by som chcela podstupovať pravidelne raz ročne. Ostatným zákrokom dávam červenú, pretože I samotná primárka, ktorej cieľom je prirodzenosť, mi hovorí že je dobre odložiť si všetko čo na najneskoršie obdobie a nič netreba preháňať, pretože ak sa tak stane, dosiahneme už opačný efekt. Radšej využijem liečbu pokožky, pigmentových škvŕn, prípadných nečistôt či rozšírených cievok. A rovnako rada investujem do kvalitnej kozmetiky a tiež investujem svoj čas na cvičenie tváre aspoň 3 x týždenne, na každodenné čistenie a raz za týždeň alebo aspoň za dva na pleťový wellness s prípravkami Marina Miracle.