Túžbu mať krásnu pleť si môžete splniť hneď a za lacnejšie!

Za svoj život som bola u kozmetičky s pleťou jeden jediný krát a hoci som si vtedy sľúbila, že budem chodiť pravidelne, nestalo sa tak. Make-up na pleť používam 3-4 krát mesačne. Nie že by som nechcela, aby moja pleť vyzerala pekne a sviežo, ale asi som ten typ človeka, čo celý život trpí nedostatkom času kvôli pracovnému nasadeniu a zvlášť po narodení Olivi je toho času ešte menej. A hlavne, čas mi je oveľa vzácnejší než kedykoľvek predtým a ja osobne ho využijem radšej na krajšie veci, než vysedávanie u kozmetičky, kaderníčky, nechtárky,… teda nie že by aj tieto činnosti neboli príjemné, ale to by musel mať môj deň aspoň 48 hodín.

Zatiaľ som počas môjho života so svojou pleťou problémy nemala, okrem výrazných kruhov pod očami, ktoré mám snáď od narodenia, dedičné a okrem korektoru na nich nie je nič účinné.
Teda so svojou pleťou, pokožkou na tvári som relatívne spokojná, cvičím tvárovú gymnastiku, pravidelne čistím a používam kvalitnú kozmetiku. Ale posledné obdobie nielen vek, ale aj únava, nedostatok spánku, niekedy (niekedy často) i stres spôsobili, že moja pokožka na tvári vyzerala mdlo, unavene, ochabnuto, bez jasu a niekedy i nezdravo.

Pár krát do mesiaca používam mejkap, tvárenku, rozjasňovače, korektor, ktoré dočasne prepožičiajú pleti krásu, avšak neznášam hlavne v zime keď je mejkap odtlačený na rolákoch a neznášam večerné odličovanie- rozumej drhnutie pleti a celkovo, túžila som mať peknú pleť každý deň bez ohľadu na použitie mejkapu.
Len pred pár mesiacmi som sa v dermatologicko-estetickom centre DERMAPOINT Žilina dozvedela od Dr. Petrášovej o novom druhu kyseliny hyalurónovej, pod názvom Volite, ktorú vyrába americká spoločnosť JUVEDERM. Od Juvederm mám aj kyselinu v perách. Táto novinka však neslúži na výplň pier ani vrások. Táto vycrossová kyselina (znamená patentovaný mix kyseliny s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou) slúži jednoducho na zdokonalenie celej pokožky tváre. Na jej hydratáciu, rozžiarenie, spevnenie, vyhladenie. Kto číta a sleduje môj blog pravidelne vie, že séra kyseliny hyalurónovej používam už roky. Ale profesionálnu medicínsko kozmetickú aplikáciu som vyskúšala prvýkrát. Aplikovala mi ju veľká odborníčka Dr. Petrášová v Dermapointe. Najskôr predkreslila miesta vpichu a veľmi tenučkou ihlou rozdelila drobnučkými nebolestivými vpichmi 1 ml kyseliny do celej tváre. 1 ml- zanedbateľné množstvo, no ten výsledok je ohromujúci! Zákrok trval 15 minút, netiekla krv, urobilo sa mi pár mini modriniek a z kliniky som mohla odísť medzi ľudí. Navyše Volite je čistá kyselina hyalurónová, ktorá je telu prirodzená látka a nespôsobuje žiadne alergie a riziká ako ktorákoľvek kozmetika!
A výsledok po týždni??? Moja tvár je hydratovaná, svieža, hladká, pevnejšia a omladnutejšia. A tento zákrok netreba opakovať praktický celý rok, nakoľko výdrž kyseliny je až 9 mesiacov! Som nadšená, pretože ako som spomínala, ja osobne nemám na takéto veci čas. Pozrite si ako zákrok prebiehal, pozrite si reálne fotky pred zákrokom a týždeň po a ževraj po dvoch týždňoch by mala byť pleť ešte krajšia! Teším sa. A aj cena je teraz prijateľná. Namiesto 300 eur zaplatíte len 200 eur a táto akcia platí do februára. Objednávať sa na zákrok s VOLITE môžete telefonicky na čísle 0905 396 068.


Takto som po zákroku odchádzala, nebolo vidieť na tvári prakticky žiadne stopy po zákroku.

A tu si môžete pozrieť fotky pred zákrokom a Týždeň po zákroku, kedy sa začína prejavovať efekt

dermapoint.sk

dermapoint.sk

Ďalším unikátnym a v súčasnosti obľúbeným zákrokom je Restylane Booster (nazývaný aj Vitalinjector alebo mezoterapia). Ide o obdobný zákrok ako predchádzajúca aplikácia kyseline Volite, avšak pri tomto zákroku sa aplikuje iná značka kyseliny a aplikuje sa prístrojovo (pomocou Vitalinjectoru) ktorý vpraví do pleti presné množstvo kyseliny. Zákrok je momentálne v akcii za skvelých 120 eur, je účinnejší než všetky kozmetické ošetrenia, avšak nevýhody , ako môžete vidieť je krv- z toho mierne začervenanie až opuch , ktoré sa však stratia do pár hodín a už po pár dňoch môžete užívať krásnu pleť. Kým predchádzajúci zákrok aplikáciu VOLITE opakovať v roku už nemusíte, tento nemá až takú dlhú trvácnosť a vyžaduje sa o niekoľko mesiacov aspoň jedno opakovanie. Restylane Booster som neskúšala, ale bola som osobne pri jeho aplikácií a videla som aj jeho skvelé výsledky a hlavne tá cena je lákavá. Platí však len do konca februára.

Tieto dva zákroky sú viac menej kozmetické než estetické, nezmenia vás, ale zmenia a prežiaria vašu pleť na nepoznanie. Nenahradia ich žiadne kozmetické ošetrenia a ani prípravky, nakoľko aplikácia prebieha do hĺbších vrstiev popkožky, tam kde sa účinky kozmetiky nedostanú. V Dermapoint Žilina www.dermapoint.sk sú špičkové študované profesionálne doktorky dermatologičky – odborníčky, ktoré liečia a pomáhajú vašej pokožke stať sa opäť prirodzene krásnou.

Ešte pripomínam, akcia na zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou -10% s kódom sissque platí už len do konca januára. Ďalej 29.1. je od rána v priestoroch Dermapointu v Žiline (Za plavárňou) Botox párty, kde okrem botoxu o 30% lacnejší bude i malé občerstvenie a možnosť porozprávať sa s dietologičkou.
Zákroky o ktorých som písala- Aplikácia Volite novinka (200 eur) a Restylane Booster Vitalinjector (120 eur) bude platná len do konca mesiaca február.
Objednávky 0905 396 068.
Nič netreba odkladať, ak po niečom túžite, treba ísť do toho hneď a ak chcete začať jar krásnou pleťou, Dermapoint je pre vás správna voľba.