Túžba mať objemnejšie a žiarivejšie vlasy splnená alebo STOP padaniu vlasov

Jednou z najčastejších otázok, za takmer 5 rokov blogovania, sú moje vlasy. Zaujíma vás farba, akú používam (hoci si vlasy nefarbím), kozmetika a vitamínové doplnky. Už raz som na blogu písala článok o vlasových produktoch,  ktoré si u mňa našli miesto. Avšak odvtedy uplynula celkom pekná doba a situácia sa zmenila. Aktuálne okrem šampónu a vitamínových doplnkov nepoužívam na vlasy nič špeciálne. Som rada, ak sa mi ich podarí dva krát do týždňa umyť. Nemám ani obľúbenú značku šampónu, umývam tým, čo mi príde pod ruku. 

Ja osobne som názoru, že pri starostlivosti o vlásky- menej je viac. Svoje vlasy som nikdy nemala nafarbené farbou (ak nerátam oranžový šampón v puberte). Pár krát v živote som mala melír, ktorý mi vlasy celkom dosť zosvetľoval a myslím si, že peroxidová blond je aktuálne out. Jedenkrát som mala minulý rok balayage (presvetlenie končekov, ktoré opticky vlasy zahustí) a chystám sa opäť. Vlasy si nefénujem a nikdy som si ich nežehlila. Nikdy som nemala predĺžené ani zahustené. Snažím sa pravidelne podstrihovať- podstrihuje manžel.:-D

Ako sa hovorí, po tridsiatke ide u ženách pomaly ale isto všetko dole vodou. Jasné, že sa to týka aj vlasov. Bežne som to nepostrehla, ale podľa starších fotografií je ich úbytok priam markantný. Naposledy som mala krásne husté a nemastné vlasy v tehotenstve. A potom, asi po 5  mesiacoch kojenia mi vypadala pocitovo snáď polovica. Teraz, hoci ešte kojím, sa mi dúfam že len nezdá, že sa padanie zastavilo a začínajú mi rásť nové vlásky.

Najkvalitnejší český produkt na rast, objem a lesk vlasov.

V tomto roku som si dala záväzok, troška viac sa o seba starať. Vláskov sa to príliš asi týkať nebude, lebo som ostala pri jedinom produkte- šampóne. Ale predsa sa snažím dať to najlepšie, snažím sa ich vyživiť a čo je super, nestojí to žiaden čas. Vlasy vyživujem zvnútra, je to oveľa lepší spôsob starostlivosti než používanie všelijakých prípravkov, ktoré vlasy zaťažujú.

Aj sa priznám, minulý rok som aj začala užívať vitamíny a potom som ich úplne vypustila a bola to chyba. Tento rok poctivo beriem vitamíny- kvalitný český produkt VENIRA objednaný z e-shopu www.venira.cz , doručujú aj na Slovensko a pripravujú i slovenskú verziu e-shopu. Poznala som ho zo sociálnych sietí už dávno, hlavne u českých kolegýň, ktoré si ho pochvaľovali a mala som ho v zozname produktov, ktoré si musím zabezpečiť. A v tomto roku som sa dala na poctivé užívanie dva krát denne a ľutujem, že som neurobila skôr! Vlásky padajú menej a zdá sa mi, že sú aj žiarivejšie. VENIRA mala aj dobrý vplyv na moju pokožku a nechty a poviem vám, celkovo aj na moje fungovanie ako tak. Asi mi chýbali niektoré dôležité minerály a vitamíny, lebo sa s jej užívaním cítim lepšie.

A v čom spočívajú zázračné účinky VENIRY?

Vedeli ste že už pol roka po uvedení na trh, si získala VENIRA tisícky spokojných zákazníkov? A ja sa ani nečudujem.  Jej účinnosť spočíva v komplexnosti zloženia od esenciálnych kyselín, cez rastlinné extrakty, napríklad praslička až po vitamíny, minerály, kolagén,… ktoré prispievajú ku zdravému a krásnemu vzhľadu vlasov. Špeciálny mix vám zaručene vyživí zvnútra nielen vlasy, ale aj pokožku a nechty. Rozdiel môžete postrehnúť už za po dvoch týždňoch užívania, ako ja. 😉

Ono ako sa hovorí, na každého zaberá a každému účinkuje niečo iné. Ja som začala pre istotu len so základným balením na 40 dní- stojí 28 eur v českom eshope www.venira.cz a dá sa objednávať aj na Slovensko. A teraz už viem, že po doužívaní si zadovážim väčšie za výhodnejšiu cenu. Mimochodom teraz sú v e-shope aj valentínske akcie.

Som presvedčená, že i vďaka VENIRE privítam jar s ešte dlhšími a hustejšími vlasmi. U mňa si VENIRA našla svoje miesto snáď aj na stálo. 🙂

Čo sa týka tehotných a dojčiacich žien- o užívaní sa poraďte so svojím lekárom, ale informovala som sa u výrobcu a nemajú žiadne negatívne skúsenosti. Ja tiež stále kojím a myslím si, že vitamíny vo Venire sú môjmu vyčerpanému organizmu prospešné.

VENIRA sa užíva dva krát denne ráno a večer pred jedlom.

A jej cena je úplne prijateľná, porovnateľná s vitamínmi v lekárni a čím väčšie balenie kúpite, tým vás vyjde lacnejšie. Ak ste nedôverčivé, ako ja ale predsa chcete vyskúšať, začnite 40 dennou kúrou a verím, že budete milo prekvapené.

Fotografie mám bez filtrov a retuše, aby ste mohli vidieť prirodzený lesk vlasov.

Okrem šampónu a VENIRY nepoužívam na vlasy nič.

Prvýkrát od pôrodu som so svojimi vlasmi troška spokojná.

VENIRA obsahuje špeciálny mix látok, ktoré účinne vplývajú nielen na rast a objem vlasov ale i pokožku a nechty.

Priznám sa, že som bola najskôr nedôverčivá a začala som 40 dennou základnou kúrou, stojí 28 eur v eshope venira.cz

Užívajú sa dve tabletky denne , ráno a večer pred jedlom.

Po dvoch týždňoch užívania som spozorovala , že mi vlasy začali menej padať, ale rovnako sa mi zdajú zdravšie, lesklejšie.