Turban- doplnok, ktorý oživí i nenápadný outfit

Určite nie každý človek je nadšencom extravagancie v móde. Aj ja som skôr za tú klasiku, nenápadné farby, ľahko kombinovateľné veci, príjemné materiály, žiadne kamienky, ozdoby, prečačkania. Avšak mám rada výnimočné veci alebo doplnky, ktoré oživia a podčiarknu outfit, ako napríklad imidžové čiapky, o ktorých som písala, ale i handmade turbany z kvalitnej bavlnenej látky s elastanom, ktorý som zapojila i do aktuálneho outfitu. Outfit je fotený asi pred dvoma týždňami vo Viedni. V podstate ide relatívne obyčajný outfit, pozostávajúci z bielej blúzky MANGO, jeansových šortiek BERSHKA a kožených perforovaných béžových čižmičiek.

Myslím, že na zaujímavosti mi pridal práve biely turban. Viem, že mnohé ženy nemáte odvahu na nosenie tohto turbanu, obávate sa, možno aj reakcíí okolia (samozrejme, že som aj ja dostala už nejakú sprostú správu z mužskej časti populácie, či chcem na Slovensku zaviesť nejaké radikálne hnutie, keď propagujem turbany 😀 ). Poviem vám na rovinu, nemáte dôvod na obavy. Turban je v podstate druh čiapky, v istom prípade nahrádza čelenku. Oceníte ho aj v chladnom počasí, pokojne na jeseň ku čiernej koženke alebo kožušinovej veste  a cez zimu ku kabátiku. Pôsobí super aj spolu so slnečnými okuliarmi. Ja turbany nosí bežne, aj veľa mojich známych a kamarátok a nepostrehli sme nejaké negatívne reakcie okolia, nejako extra si to iní ľudia ani nevšímajú.

Ak máte záujem, napíšte mi, môžete si vybrať v čiernej, populárnej šedej, bielej, červenej, slabunko modrej, vojensky zelenej, parížskej modrej a v rôznych odtieňoch ružovej. Ktorá z vás by po ňom veľmi túžila a nedovolí jej to finančná situácia, pokojne napíšte, nemám problém s podarovaním.

sissque

sissque

sissque

sissque

sissque

sissque

sissque

sissque