Toto mám rada

Vyštudovala som Fakultu masmediálnej komunikácie v Trnave, kde som prakticky žila celých 5 rokov. (len pre zaujímavosť 🙂 – okrem tejto školy som vyštudovala ešte Učiteľstvo a vychovávateľstvo pre materské školy, Doplňujúce pedagogické štúdium na Žilinskej univerzite, Štátnu jazykovú školu v Žiline,…študovanie bolo kedysi mojím hobby 😀 ). K Trnave som si ani po piatich rokoch nevytvorila až taký pozitívny vzťah, ako k Bratislave, kde som často chodila za prácou. Celých 5 rokov som bola rozhodnutá a presvedčená, že po skončení školy ostanem v hlavnom meste. Osud to však zariadil úplne ináč v poslednom ročníku výšky, a tak som z Trnavy putovala nie do Bratislavy, ale do svojho rodného mestečka 😀 . Ale nesťažujem sa, mám tu svoje zázemie, prácu, rodinu, priateľa…. Na Bratislavu som nezanevrela, musím ju navštíviť niekoľkokrát do roka. 🙂 Ubytujeme sa v Sheratone, navštívime SND Novú scénu, pochodíme po obchodoch v Eurovea, najeme sa v Al Faro, posedíme v Le Bare, poprechádzame sa popri Dunaju, cez Vianoce zájdeme pozrieť trhy, navštívime Viedeň,…. A práve toto mám na Bratislave úplne najradšej… Kamarátky z detstva, ktoré po skončení školy začali žiť v Bratislave sa mi smejú, že keby som tam bývala, určite by som toto mesto vnímala ináč, o čom som samozrejme aj ja presvedčená. 😀  Minimálne by mi potom nebolo toto všetko také vzácne.
Počas jednej prechádzky popri Dunaju sme uplynulý víkend urobili zopár fotiek úplne bežného vychádzkového pohodlného outfitu. Outfit ničím nezaujímavý, no pre mňa výnimočný. Prvýkrát som si totižto vzala moju novú vysnívanú kabelku z Viedne LOUIS VUITTON Favorite MM, vo vzore Damier ebene. Pôvodne som rozmýšľala nad monogramom, no táto mi pristala oveľa viac. Je to kabelka viac menej určená na slávnostné príležitosti, no zvykne sa nosiť aj k športovým či bežným fitom ako crosska. Bundu RIVER ISLAND ste mi už videli, rovnako aj zimné CONVERSE. Šedý top mám MEXTON, opások GUCCI, rifle ZARA, šál H&M a čiapku KOTON.
Toľko k tomu čo mám rada, toľko k Bratislave a toľko k môjmu outfitu 🙂 a mimochodom, úplne najviac čitateľov mám práve z Bratislavy. 🙂 Ďakujem babulky 🙂 .

DSC_2696

DSC_2699

DSC_2707

DSC_2708

DSC_2715

DSC_2719

DSC_2721

Louis Vuitton, River island, Zara, Converse