Teplákové komplety sú TOP

Mojím najobľúbenejším kúskom oblečenia sú tepláky. Alebo celý teplákový komplet v podobe teplákovej súpravy. Na blogu mám aj celkom značné množstvo pohodlných ležérnych teplákových outfitov. Nebolo tomu tak vždy, kedysi som bez opätkov nevyšla pomaly ani vysypať kôs, ako sa hovorí… A k opätkom som najviac obľubovala samozrejme šaty. Opätky som milovala a nosila kvôli svojej výške alebo lepšie povedané, kvôli svojej „nížke“ 😀 – (nízkej postave). Cítila som sa v nich sebaistejšia, určite aj sebavedomejšia- lebo posmešky spolužiakov na základke a strednej škole chtiac-nechtiac v podvedomí človeka niečo zanechajú.

Ináč strašne ma potešil kompliment od jednej krásnej a štýlovej ženy, s ktorou som sa zoznámila na nedávnej módnej prehliadke WTF v Žiline, ktorá mi povedala, že na fotkách na blogu vyzerám, že som vysoká 😉 Pozdravujem. 🙂 Ale späť k tým teplákom, teda kedysi som ich nenosila už z toho spomínaného dôvodu, že k teplákom sa jednoznačne viac hodia tenisky ako opätky a tenisky na platformách neboli ešte na svete (alebo na Slovensku 😛 ). Teraz vekom, (kedy by som mala nosiť práve tie opätky), už takéto veci neriešim. Neriešim výšku, opätky a iné, pre život nepodstatné veci. Ono je to úžasné, ako sa vekom človek mení, napríklad kedysi som nedokázala vyjsť von nenamaľovaná, dnes takto chodím bežne medzi ľudí a o iných veciach nehovoriac… A v terajšom čase práveže najradšej nosím tenisky, pokojne aj bez tej platformy a mojimi topkami sú conversky. A dnes ma veľmi potešila správa od jednej mojej, tiež nízkej čitateľky, ktorá mi dala tip na conversky s platformou ;-), síce som si ich už skúšala, no veľkosť 35 nevyrábajú. (Napríklad veľkosť mojej nohy- ďalší hendikep 🙂 , určite viaceré z vás majú skúsenosť.)

No a ako som už v úvode spomínala, že milujem teplákové komplety, keď som v e-shope www.dishe.sk natrafila na tento so sukňou, nevedela som odolať, hoci je strihom a farbou vhodný skôr pre mladšie ročníky. No keďže na svojej postave už makám takmer 14 mesiacov vo fitku, hádam to na mne zhorí 😀 😀 😀 …. (A keď už spomínam to fitko, presne ono ma vo veľa smeroch zmenilo, a aj v obliekaní… Predsa človek do fitka najradšej chodí pohodlne v teplákoch, a keď chodí do fitka aj 5-krát týždenne, tepláky sa stanú jeho súčasťou. 🙂 )

K môjmu outfitu, teplákovému sukňovému kompletu som si obula biele platformové tenisky Armani, ktoré som zohnala na eobuv.cz, babule, ktoré máte rovnaké problémy s veľkosťou nohy, pozerajte túto stránku, tam býva veľkosť 35 väčšinou vždy dostupná z každého modelu. Biela šiltovka je New Era, kabelka LV a do pozornosti dávam úúúžasný ružový náramok– jeden jediný, no tvorený z viacerých drobnučkých, naozaj krásne a už zajtra žrebujem výhercov týchto náramkov 😉 ) kúpite ich na www.indianskenaramky.sk. Okuliare- ružové zrkadlovky, na ktoré sa ma tiež často pýtate sú Dior, hodinky s ružovým cíferníkom Michael Kors, ružový rúž Pupa. Outfit sa vám možno väčšine nebude páčiť, je taký troška “bárbinkovský” alebo “roztlieskavačský” , no môže za to snáď aj ružová farba, ináč nakuknite na www.dishe.sk , nájdete tam veľmi veľa úžasných teplákových kompletov, u mňa vyhráva tyrkysový. 🙂

P.S. : Viem, že vám sľubujem článok o stravovaní, cvičení a životnom štýle, určite aj ten bude, len ako som spomínala, tá moja zaneprázdnenosť…  🙁 … polepším sa 🙂

DSC_8461

DSC_8460

DSC_8463

DSC_8469

DSC_8476

DSC_8477

DSC_8470

DSC_8472