Tak z tejto vlasovej kozmetiky som padla na zadok!

Už nejaký ten rok som vám neodporúčala na blogu a ani nikomu v reálnom živote niečo špeciálne a fungujúce pre vlasy, okrem vitamínových doplnkov. Dôvod je taký, že žiadna vlasová kozmetika, nič konkrétne nestálo za zmienku. Alebo po lopate napísané, za život som sa ešte nestretla s vlasovou kozmetikou, z ktorej by som doslova padla na zadok. Ktorá by bola výnimočná, voňavá, účinkujúca a ktorá by robila s vlasmi zázraky. Pred nejakým mesiacom sa mi dostala do rúk  profesionálna vlasová kozmetika doposiaľ pre mňa neznámej značky pôvodom z Izraela  Mon Silver Black Caviar z pre mňa nie až tak známeho e-shopu www.vsetkoprevlasy.sk . Konkrétne šampóny, kondicionér, prípravky na zväčšenie objemu. Už pri prvom použití som pochopila, že ide o niečo výnimočné. Šampón mal inú textúru, nezvyčajnú vôňu, praktické aplikovanie a celkovo bol iný než všetky bežné šampóny v obchodných reťazcoch a drogériách, a to som ich vyskúšala snáď všetky, aj niektoré profi rady pre kaderníkov.

 A TIE VÝSLEDKY PO UMYTÍ A OSUŠENÍ VLASOV- niečo senzačné, priam ohromujúce! A nezveličujem, myslím to úprimne. Nebudem klamať ani seba ani vás. Môj prvý produkt, ktorý som skúšala z tejto značky bol Fialový šampón určený pre blond vlasy pre krásnu  farbu! A že účinkuje! A ešte ako! Po jednom umytí sa mi z vlasov stratili všetky nepekné žltkasté vajíčkové odtiene a ostali len tie príjemné platinové. Možno som zaostalá, ale ja som sa s tak kvalitnou vlasovou kozmetikou ako je Mon Silver Black Caviar od vsetkoprevlasy.sk doposiaľ vo svojom živote nestretla.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Mon Platin Total Blonde Šampón pre blond vlasy je najlepší z radu fialových šampónov, ktoré som kedy vyskúšala.  Ide o veľmi tmavý fialový šampón veľmi hustej až gélovej konzistencie. Aplikuje sa do mokrých vlasov, napení- má extra penivú schopnosť a príjemnú vôňu a opláchne. Ja ho aplikujem ešte opätovne a znova opláchnem. Šampón má veľmi príjemnú vôňu.  Je určený pre prírodné, farbené i melírované vlasy pre zdokonalenie farby. A to mi verte, že ju zdokonalí, nikdy som nemala krajší odtieň a dokonca sa mi zdá, že mierne zosvetľuje. Šampón je obohatený o extrakt z kaviáru, obsahuje silné antioxidanty a je bez soli. Vlasy sú na pohľad nielenže krásne ale aj hodvábne na dotyk. Na chvíľu som mala pocit, akoby to ani neboli moje vlastné vlasy. 😀

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Mon Platin Volumizer Sprej na objem je unikátne vyvinutý sprej pre jemné a krehké vlasy a je to presne to, čo som už dávno hľadala. Dodá vlasom akoby neviditeľný filter, vďaka ktorému vlasy pôsobia hustejšie, ľahšie sa upravujú a keď si ho nastriekate do polosuchých vlasov po umytí a vyfúkate v predklone, urobí doslova zázraky. Som veľmi šťastná za tento sprej, dávno som sa s ničím lepším nestretla. Doporučuje sa používať aj v kombinácií s Mon Platin Volumizer sérom na objem.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Mon Platin Volumizer sérum na objem, ktoré nielenže dodá objem, ale krásne zacelí končeky a vlasy nezaťaží. Na pohľad vyzerajú vlasy hodvábne jemné a krásne lesklé, ja by som to nazvala, že účinkuje ako korektor  vlasov- slúži nielen na vytvorenie objemu, ale aj korekciu vlasov a tiež čo je bomba URÝCHĽUJE  FÉNOVANIE.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Mon Platin Total Balance Šampón pre vyváženie pH na mastné vlasy. Žiaľ mám rýchlo mastiace sa vlasy a ak chcem, aby vyzerali k svetu, musím umývať každý deň. Za svoj život som vyskúšala stovky šampónov na mastné vlasy a 100% nefunguje žiaden, takže vás klamať nebudem. Nečakajte že po nejakom šampóne sa vám zo dňa na deň vlasy prestanú mastiť. Mastenie vlasov je o genetike o našich predispozíciách. Ale! Existujú šampóny , po ktorých sa vám vlasy začnú mastiť hneď, po niekoľkých hodinách a ešte vo väčšej miere, existujú šampóny ktoré fungujú primerane a existujú šampóny, po ktorých vám vydržia vlasy sviežejšie, voňavejšie a krajšie o niečo dlhšie. A práve medzi takéto patrí aj tento šampón. Je číry, bezfarebný- čo už je za mňa veľké plus, lebo nerozumiem ako môžu fungovať  šampóny s krémovou konzistenciou proti masteniu vlasov. Okrem výťažku z kaviáru šampón obsahuje aj extrakt z čajovníka a granátového jablka. Čo sa týka ceny- nemajte obavy, cenovo vychádza táto profi  kadernícka vlasová kozmetika podobne ako väčšina šampónov v sieti drogérií. A vychádzajú oveľa lacnejšie než všetky profi vlasové prípravky používané v prestížnych kaderníctvach a salónoch.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Mon Platin Total Reviving Obnovujúci kondicionér na vlasy- aj keď si to moje vlasy vyžadujú, vždy po umytí použiť kondicionér, ja osobne ho niekedy, niekedy často vynechám, buď z časových dôvodov  alebo tiež sa mi zdá, že niektorý kondicionér neúčinkuje ako by mal účinkovať alebo mi mastí vlasy, respektíve po použití akéhokoľvek kondicionéru mám vlasy skôr mastnejšie. Ak máte aj vy takýto problém, vyskúšajte kondicionér od Mon Platin, ktorého stačí malé množstvo, má výrazný účinok, vlasy ozdraví a krásne sa rozčesávajú , pričom nemám pocit zaťaženia a ani zamastenia.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

Všetky tieto i iné luxusné, úžasné a fungujúce produkty nájdete v e-shope www.vsetkoprevlasy.sk. Ja som určite neostala pri skúšaní a používaní týchto. Láka ma vyskúšať ešte šampón pre objem z tejto značky, ale i iné, napríklad telové produkty- peelingové mydlo, telový jogurt. Už len pôvod týchto produktov je pre nás celkom exotický, nakoľko z Izraela až tak veľa značiek v bežnej drogérií nenájdeme. A účinkuje ináč a oveľa lepšie než všetko, čo som doposiaľ skúšala.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk

V e-shope Vsetkoprevlasy.sk nájdete obrovský výber nielen vlasovej kozmetiky, no ja aktuálne pozerám  vlasovú, lebo som fascinovaná  a rozmýšľam, akú ďalšiu značku vyskúšam a teším sa.

vsetkoprevlasy.sk

vsetkoprevlasy.sk