Tajomstvo krásnej a žiarivej pleti je ukryté v ázijskej kozmetike MISSHA

Poznáte kozmetickú značku MISSHA? Priznám sa, že ja som ju donedávna medzi enormným množstvom kozmetických značiek neregistrovala. A ktoré ju používate alebo s ňou máte nejaké skúseností, určite by ste mi mnohé potvrdili, že môžem len ľutovať. MISSHA je voňavá prírodná kozmetika s výťažkom zo zaujímavých byliniek, morských rias, žen-šeňu, zeleniny či ovocia s dokonale rozjasňujúcimi a zosvetľújcimi účinkami na pleť. Tieto účinky vyplývajú z jej pôvodu, ktorý ma veľmi prekvapil, Južná Kórea. A keďže o Aziatkach je známe, že obdivujú a túžia mať čo najbelšiu pokožku, tak i kozmetika tohto pôvodu zvykne mať tieto účinky. Či už sú to ženy v Japonsku, Číne, Indii… Kamarátka, ktorá bola v Indii pracovne, mi rozprávala, ako doslova závidia a až príliš nápadne obzerajú bielu pokožku a do takmer každého kozmetického prípravku pridávajú bieliace zložky. Zvláštne, že európsky trend, odpozorovaný z Ameriky, ktorý je dosť obľúbený i na Slovensku, je niekedy až neprimerané, či v niektorých prípadoch dokonca „nadprirodzené opálenie“, ktoré zbytočne robí ženy a dievčatá staršími, rovnako ako ich pokožku.

MISSHA produkuje okrem pleťovej i dekoratívnu kozmetiku. Zloženie všetkých jej produktov je úplne odlišné na aké sme pri európskych značkách zvyknuté, malo by obsahovať minimálne množstvo konzervantov a niektoré jej zložky dokonca liečia.

Ja som skúšala čistiacu penu, hĺbkovo čistiaci krém, ryžovú pleťovú masku so zosvetľujúcim účinkom a BB krém, ktorý mi doslova vyrazil dych. 🙂

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

ČISTIACA PENA MISSHA SUPER AQUA REFRESHING CLEANSING FOAM
Obsahuje extrakt z puškvorca, ktorý pleť čistí a zároveň upokojuje a zmierňuje podráždenie a extrakt z vŕbovej kôry pokožku posilňuje, aby bola odolnejšia a menej náchylná na podráždenie. Čistiaca pena vďaka unikátnej receptúre účinne odstraňuje zvyšky make-upu a ostatné nečistoty. Je vhodná na každodenné používanie, krásne odmastí pokožku, no pritom nevysuší. Je veľmi šetrná k pleti a ja osobne určite odporúčam aj na citlivú pokožku. A navyše má krásnu jemnú vôňu.

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

MISSHA SUPER AQUA MOISTURE DEEP CLEANSING CREAM
Je čistiaci krém, ktorého zloženie je obohatené a vyživujúce a liečivé suroviny, čím pleti dodáva potrebnú starostlivosť. Obsahuje šípkový olej a extrakt Calamus. Tento extrakt je vlastne liek pochádzajúci z východnej medicíny. Na pleť pôsobí upokojujúco a zároveň má protizápalový účinok. Šípkový olej obsahuje viac než 40% nenasýtených mastných kyselín, ktoré obnovujú a posilňujú bunkové steny rohovinovej vrstvy pokožky. Šípkový olej zároveň zabraňuje úniku hydratácie a udržiava pleť hladkú a jemnú. Krém nepení, dokonale odstráni všetky nečistoty pri masáži navlhčenej pleti po dobu 1-2 minúty.

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

RYŽOVÁ MASKA MISSHA SECRET RECIPE RICE MASK
Z nej som po prvom vyskúšaní bola neskutočne unesená! Má dokonale rozžiarujúce a rozjasňujúce účinky má na pleť, ktoré zbadáte po prvom použití. Pleť sa mi zdala minimálne o 2 odtiene svetlejšia. (Nebojte sa, že sa vám stratí opálenie, to isto nie, len rozžiari tón pleti.) Je bohatá na vitamíny a minerály. Rozjasňuje a oživuje pleť, zároveň redukuje tmavé škvrny a zjednocuje farebný tón pleti.

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

Sestra mi spomínala, že kdesi čítala, že značka MISSHA vyrába jedny z najlepších BB krémov na svete. Myslím si, že to bude naozaj pravda. Podľa môjho názoru a mojich doterajších skúseností. Doslova som bola z
BB krému MISSHA M SIGNATURE REAL COMPLETE BB CREAM SPF25/PA++
v milom šoku. Pravdu povediac, doteraz som nezistila (informačne síce áno, no nie prakticky), načo vymysleli BB krémy, keď je na trhu kvantum druhov make-upoch a CC krémom už vôbec nerozumiem. Neviem to príliš rozlíšiť, nakoľko ich účinky sú podľa môjho názoru veľmi totožné alebo zhodné, napríklad make-up od jednej značky účinkuje rovnako ako BB krém od inej značky, či CC krém od ďalšej značky a tak dookola. Je pravda, že nemám v týchto veciach dobrý prehľad, nakoľko make-up už niekoľko rokov využívam minimálne (cca.2 krát mesačne), ale rada ich testujem. skôr si zvyknem pleť prepudrovať kompaktným púdrom. BB krém MISSHA je podľa môjho názoru dokonalý ľahký zjednocujúci rozjasňujúci a vyhladzujúci jemný make-up, ktorý sa s istotou bude radiť medzi moje kozmetické TOP vychytávky. Na niektoré partie sa dá použiť i ako korektor. Má neuveriteľnú kryciu schopnosť, jemnú konzistenciu a vyhladzujúci efekt. Jeho kúpu naozaj neoľutujete, budete z neho minimálne tak nadšená, ako som ja, hoci som donedávna BB krémom neprišla na chuť.

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

www.krasotika.sk

MISSHA je naozaj luxusná kozetika. Môžete si ju zakúpiť za naozaj skvelé ceny i v pohodlí svojho domova v najlepšom a najzaujímavejšom e-shope s kozmetikou www.krasotika.sk .