Stretnite Daylong na najväčšom turnaji plážového volejbalu

V Športovom areáli pri Habánskom mlyne si posledný augustový víkend, 27. a 28. augusta 2016, zmerajú sily nadšenci plážového volejbalu na podujatí Beach Open Series Masters 2016. A keďže slnko a outdoorový šport neodmysliteľne patria k sebe, Daylong – ako jeden z partnerov – nemôže na najväčšom turnaji plážového volejbalu na Slovensku chýbať. Plážový volejbal je celosvetovo obľúbenou letnou aktivitou.

Pri hre je ale koža nadmerne vystavovaná slnečnému žiareniu, čo v prípade zanedbania adekvátnej ochrany so sebou prináša aj riziká – či už ide o akútne prejavy spálenia kože, alebo dlhodobejšie následky – predčasné starnutie a zvýšenú pravdepodobnosť vzniku rakoviny kože. Daylong sa rozhodol prispieť k tomu, aby si športovci aj športoví fanúšikovia vzali zo slnka len to najlepšie. V rámci partnerstva budú produkty značky Daylong poskytnuté hráčom aj návštevníkom turnaja. Cieľom je sprostredkovať osobnú skúsenosť s produktom a v neposlednom rade edukovať o zásadách účinnej slnečnej ochrany.

Beach Open Series Masters 2016, ktorý sa koná v rámci série turnajov Beach Open Series, je vyvrcholením letnej beachvolejbalovej sezóny. Posledný augustový týždeň si takmer 200 volejbalistov zmeria sily na šiestich ihriskách plných piesku a zabojuje tak o postup do finále. Cieľom podujatia je priniesť jeden z najatraktívnejších letných športov k čo možno najviac ľuďom. Zápasov sa môže zúčastniť naozaj ktokoľvek – stačí mať len športového ducha a chuť si zasúťažiť. Navyše, na všetkých zúčastnených čakajú hodnotné darčeky a výhry, medzi nimi aj štartovací balíček kvalitnej slnečnej starostlivosti značky Daylong.

O Daylong

Daylong je značka, ktorá ponúka pokročilú technológiu produktov slnečnej starostlivosti pre všetky typy kože.
Produkty Daylong sa vyrábajú unikátnym spôsobom vo Švajčiarsku a poskytujú vysokú kvalitu každodennej slnečnej ochrany so starostlivo vybranými zložkami pre zdravú kožu. Je vedecky preukázané, že Daylong chráni kožu a pomáha znižovať mieru starnutia kože a poškodenia buniek DNA v dôsledku vystavenia slnečnému žiareniu.
S Daylongom si môžete zobrať len to najlepšie zo slnka, užívať si jeho priaznivé účinky a zároveň znížiť riziko
negatívnych vplyvov slnečného žiarenia.
Portfólio zahŕňa aj špeciálny rad produktov pre deti a after-sun starostlivosť. Značka je v súčasnosti dostupná vo
viac ako 50 krajinách, vrátane Slovenska a Českej republiky, a možno ju zakúpiť v lekárňach. Pre viac informácií navštívte web www.daylong.sk.

Daylong beach open

Daylong beach open