Športový adidas look alebo galaktické tenisky :-)

Tento športový adidas look vznikol vlastne kvôli teniskám. Kúpila som si ich tento rok, no nestihla som ich obliecť k žiadnemu outfitu na blog v letnom období, ako som pôvodne zamýšľala. a tááák som sa na to tešila a chystala.
Tenisky ADIDAS originals GLC inšpirované basketbalom ma úplne dostali. Sú z bielej kože, zaujmú retro vysokým strihom s veľkým golierikom. Avšak viem, že mnohým ľuďom prídu divné, doslova až škaredé, no mňa doslova fascinujú. 😀  A ako perfektne sa v nich chodí…
A páčia sa mi hlavne pre to, že sú doslova odlišné. Ako som už kedysi písala, neobľubujem uniformitu, či stádovitosť, ktorá sa prejavuje napríklad v nosení teniskách Nike (airfield, airforce či neviem aké air), ja si idem rada svojim štýlom a takéto veru u veľa ľudí nevidieť, na rozdiel od tých vyššie spomínaných 😀 ). Nič proti Nike, veľmi sa mi páčia na druhých kočkách, aj na fashion stránkach.
Teším sa na leto, ako masívne a nezvyčajne budú vyzerať na nohe k rifľovým šortkám. 😛  Tentokrát som si k nim na prechádzku obliekla potrhané rifle MEXTON a ležérnu mikinu ADIDAS s veľkým golierom. Doplnky mám malú kabelku ADIDAS a oranžové zrkadlovky RAYBAN.
Samozrejme, že pod voľnejšou mikinou mám v tomto počasí ďalšie dve mikiny.  🙂  Hoci je to veľkosť xxs, jej strih to úplne dovolí a vrstvenie je stále in.

adidas, adidas originals, adidas glc

DSC_2817

DSC_2812

DSC_2837

DSC_2823

DSC_2851

DSC_2798

adidas glc