Som šťastná, že robím to, čo ma napĺňa :-)

Posledný rok zažívam jedno z najkrajších období vo svojom živote. Pred rokom som stála pred vážnym životným rozhodnutím- odchod zo zamestnania, v ktorom som mala kvázi istotu, a tak, ako som sa tohto rozhodnutia bála, tak neskutočne som šťastná a hrdá na seba, že som ho urobila. Jedinú vec v živote ľutujem, že som toto rozhodnutie neurobila už dávno. A tie zabité a niekedy doslova pretrpené roky na úrade mi už nevráti nikto. 🙁 Ale lepšie je rozhodnúť sa hoci neskôr, ako nikdy. Ďakujem nielen Bohu, že mi osvietil rozum, ale aj tým negatívnym ľuďom, ktorý vlastne zapríčinili, že som sa takto rozhodla.

Neprajem im samozrejme nič zlé, ani nikomu inému, ale prajem im, aby raz v živote stretli takých ľudí, ako sú oni sami. A touto skúsenosťou som sa ešte viac utvrdila v tom, že karma naozaj existuje. S odchodom z nudného zamestnania mi prišli do cesty neskutočné možnosti a príležitosti. Podarili sa mi mnohé veci, spoznala som úžasných ľudí, robím neustále nové a nové aktivity, ktoré milujem, venujem sa naplno blogovaniu a činnostiam , ktoré súvisia s blogom a neskutočne ma napĺňajú, pretože ja som kreatívny typ človeka.

Jednou z týchto činností, ktorým sa venujem, sú luxusné slnečné okuliare, za čo vďačím úžasej žene Klau 😉 . Už roky milujem značkové slnečné okuliare a sú mojou závislosťou a je úžasné, keď sa vám do života pritrafí niečo, čo vás veľmi napĺňa. A mojou závislosťou a vášňou je e-shop www.nudokki.sk . Minulý týždeň som sa ocitla v pozícií modelky pre tento e-shop a tiež pre ukrajinskú značku šiat MUST HAVE , ktorú nájdete v e-shope spolu s ostatnými značkami www.fashionguide.sk . Odporúčam pozrieť dámy, sú to naozaj kvalitné a výnimočné šaty. Alebo môžete navštíviť predajňu v Bratislave- Hollého ulica 5, či v Liptovskom Mikuláši v OC Jasná Shopping. Najnovšie by sa mala otvárať aj predajňa v Banskej Bystrici. K šatám som si obula lodičky Guess a spolu so slnečnými okuliarmi (na týchto fotkách) Ray Ban (modré zrkadlovky a čierne Gatsby), Dolce&Gabbana som fotila aj s maskotom Optiky Klaudia a e-shopu Nudokki.sk s hafankom Nudom (podľa neho je pomenovaný tento e-shop) ktorý sa krásne zladil k šatám značky MUST HAVE. No nie je rozkošný?

Všetky modely okuliarov nájdete za najlepšie ceny na Slovensku v e-shope www.nudokki.sk a nádherné a výnimočné šaty na www.fashionguide.sk . Fotila super a veľmi prosfesionálna fotografka Alexandra, pozrite si jej tvorbu na jej FB fanpage tu. Odporúčam ju kočkám, ktoré si chcú dať urobiť profi a kvalitné fotky za dobrú cenu. 😉

A čo sa týka ešte mojich aktivít, o pár dní oslávi môj blog druhé narodeniny a dúfam, že si k týmto narodeninám dám jeden darček, projekt, ktorý chystám už nejaké to obdobie. 🙂

www.nudokki.sk Ray Ban aviator , www.fashionguide.sk MUST HAVE

www.nudokki.sk Ray Ban aviator , www.fashionguide.sk MUST HAVE

www.nudokki.sk Ray Ban GATSBY , www.fashionguide.sk MUST HAVE

www.nudokki.sk Ray Ban GATSBY , www.fashionguide.sk MUST HAVE

www.nudokki.sk D&G , www.fashionguide.sk MUST HAVE

www.nudokki.sk D&G , www.fashionguide.sk MUST HAVE