Slnečná od hlavy až k päte: Look, ktorý v lete musíte skúsiť!

Oceán, more, ale aj hotelový bazén či priezračné jazero vám budú odteraz svedčať ešte viac, dámy. Vyberte sa do svojej dovolenkovej destinácie snov v žiarivých zlatisto-pieskových farbách, efektne kontrastujúcich s každým odtieňom modrej, a užite si horúce leto ako pravá dáma!
Šortky a vyťahané tielka tentoraz nechajte doma, na večer by to chcelo niečo špeciálnejšie. Zároveň však dostatočne pohodlné, aby vám oblečenie nebránilo v pohybe a materiál sa neodieral o spotenú kožu. Ľahká splývavá blúzka je ako stvorená na prechádzku po promenáde či sedenie na terase vo vašej obľúbenej kaviarni.

Využite tiež sezónu bielych nohavíc, na jeseň už bude na ne neskoro. Biela síce rozširuje, ale ak zvolíte zvyšok outfitu tón v tóne a pridáte topánky na podpätku, nepriaznivého optického efektu sa nemusíte báť. V novej kolekcii sandálikov Jenny Fairy, ktoré kúpite exkluzívne v predajniach CCC, objavíte trendové kúsky s rafinovanými strihmi lichotiacimi ženskému chodidlu.

Nezabudnite sa zastaviť aj v oddelení s kabelkami. Paleta modelov Jenny Fairy sa aktuálne rozšírila o rozkošný svetový trend – funky alternatívu ku kabelkám vo forme štýlových mestských ruksakov. Viac inšpirácií hľadajte aj na www.ccc.eu/sk.

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu

www.ccc.eu