ISSA 2 elektrická zubná kefka

Doposiaľ som celý svoj život používala klasickú mechanickú zubnú kefku s nylonovými vláknami. A bola to skutočne veľká chyba. Zistila som to ihneď po prvom čistení zubov sónickou silikónovou zubnou kefkou ISSA 2 od švédskej spoločnosti FOREO, ktorej prevratné a úžasné produkty od samotného dizajnu až po funkčné vlastnosti, sú už aj na našom trhu.
Po dvojminútovom čistení boli moje zuby na dotyk neuveriteľne hladké, na pohľad žiarivé a minimálne o jeden až dva odtiene odtieň belšie! Doslova šok, ale veľmi príjemný!

Silikónová vodeodolná sónická zubná kefka ISSA 2 nielen prispeje ku kráse vašich zubov a k zdraviu ďasien, ale vďaka nej predídete aj zubným kazom a ušetríte tak nielen svoj čas strávený návštevou u zubného lekára, ale aj peniaze. Ja stále opakujem, že investícia do zdravia a krásy je tou najlepšou investíciou, lepšou než do topánok. 🙂

www.foreo.com

www.foreo.com

Čo ma zaujalo na silikónovej kefke ISSA 2, že som sa vám ju rozhodla odporučiť?
Priznám sa, že na prvý pohľad to bol jej dokonalý dizajn, obľúbená farba a nenáročnosť použitia i pozitívne referencie produktov spoločnosti FOREO. A dnes viem, že už žiadnu inú kefku používať nebudem. Rozhodnutie zadovážiť si túto kefku bude určite jedným z vašich najlepších rozhodnutí, ktoré neoľutujete!

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

Ako je riešená unikátna ISSA 2?
ISSA 2 má silikónový antibakteriálny povrch. Štetiny sú silikónové, ktoré príjemne masírujú ďasná (preto je vhodná aj na mimoriadne citlivé ďasná) a polymérové, ktoré pripomínajú štetiny klasických zubných kefiek, avšak sú vysoko odolné.

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

Detská zubná kefka ISSA mikro, ktorú má aj moja Olivi, je čisto len z mäkkučkých silikónových štetín, ktoré príjemne masírujú jej ďasienka vo fáze rastu zúbkov. Je vhodná od 0-5 rokov a som presvedčená, že je to to najlepšie, čo môžete poskytnúť vášmu dieťatku. Olivi ju miluje, má z nej najobľúbenejšie hrýzadlo, samozrejme že jej ju v tejto fáze rastu zúbkov dávam príležitostne.

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

www.foreo.com

Kefky ISSA2 sú ergonomické, ľahko prenosné, šetrné k prostrediu a ideálne i na cestovanie.

www.foreo.com

www.foreo.com

A ako funguje?
Za jednu minútu dokáže ISSA 2 vyslať viac než 10 tisís kmitov, má 3D flexibilnú hlavicu. Nabíja sa veľmi krátky čas, cez usb kábel pripojený k notebooku a nabitá by mala vydržať až 365 umytí. Zatiaľ som nabíjala len raz a používam ju zhruba mesiac, tak sama som zvedavá. Ovláda sa jediným tlačidlom, ktoré umožní jej vypínanie i zapínanie i prepínanie rýchlosti, ktorých má až 16. Dokonca má dvojminútový časový spínač- po dvoch minútach sa automaticky vypne, 2 minúty postačujú na dokonalú kompletnú hygienu a po 30 sekundách upozorní jemným pípnutím, že by sa malo prejsť k čisteniu inej plochy zubov (ak krúžime príliš dlho na jednej ploche).

Ja som z nej unesená. Odporúčam ju každému z vás a viem, dokonca som presvedčená, že vás nadchne minimálne tak, ako nadchla mňa a že budete určite spokojní. ISSA 2 podľa môjho názoru predstavuje to najlepšie v zubnej starostlivosti súčasnej doby, nielen pre dospelých, ale aj pre detičky v podobe ISSA mikro.

Tieto silikónové sónické kefky sú dostupné vo viacerých farbách a môžete si ich objednať jednoducho tu.

Vaše zuby prezrádzajú veľa- váš vek, zdravie, životný štýl. Máme ich na celý život, doprajme im to najlepšie a samozrejme myslíme aj na zúbky našich detí.