Schwarzkopf Professional- luxus pre vaše vlasy

Vlasovú kozmetickú značku Schwarzkopf mám dosť obľúbenú. O produktoch z tejto značky, ktoré používam, si už niektorí moji čitatelia moji čitatelia mohli prečítať v príspevku na mojom blogu Ako sa starám o svoje vlasy. Produkty z tejto značky si bežne kupujem v drogérii.

Tentokrát sa mi naskytla možnosť vyskúšať si aj značku Schwarzkopf Professional, ktorá nie je bežne dostupná v drogériách, ale dostanete ju exkluzívne v kvalitných kaderníckych salónoch.

Konkrétne som vyskúšala šampón a kondicionér s keratínom na blond vlasy BLONDMEOSIS+ Session Label flexibilný vlasový sprej a penu v spreji na nadvihnutie korienkov vlasov, ktorá ma prekvapila najviac.

Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional

Šampón s keratínom BLONDME na blond vlasy má hustú konzistenciu, vytláča sa z tuby. Má svetložltú farbu s výraznou perleťou. Prvé čo ma prekvapilo, bola jeho nádherná vôňa. Pokojne by som si ju vedela predstaviť i v podobe parfumu. 🙂 Okrem toho, že šampón krásne vonia, vlasy uhladzuje, vyživuje a čo ma potešilo, keď som ho skúšala i bez použitia kondicionéru, celkom dobre sa rozčesávali, hoci mávam v takomto prípade problém, nakoľko mám jemné a celkom dlhé vlasy. Taktiež veľkým plusom je, že vlasy po jeho použití neelektrizujú.

Rovnako ako šampón, aj kondicionér s keratínom BLONDME má krásnu vôňu a hustú konzistenciu. Po jeho použití sa vlasy rozčesávajú jedna radosť. Oba produkty prispievajú k výžive a lesku vlasov a tiež k jemnému zosvetleniu, respektíve k celkovému rozjasneniu blond farby. Ak sa ich rozhodnete vyskúšať, určite si to všimnete po prvom použití. Nedávno som zahliadla v časopise aj kondicionér v spreji BLONDME s výrazne trblietavým obsahom, rovnako ma zaujal a určite si ho zadovážim. Radu BLONDME odporúčam všetkým blondínkam, či už prirodzeným alebo farbeným.

Testovanie rady OSIS+ malo u mňa premiéru, teda je to úplne moja prvá skúsenosť s týmito produktami. Konkrétne ide o OSIS+ Session Label v čiernom obale. Testovala som penu v spreji na objem, respektíve na nadvihnutie korienkov vlasov.  Neprečítala som si návod a ihneď som si ho nastriekala do vlasov a prekvapilo ma, že zo spreja vychádzala biela pena, čakala som niečo skor ako číru kvapalinu. V predklone som si vyčesala vlasy, potriasla hlavou a pena skutočne fungovala. 🙂 za pár sekúnd som mala vo vlasoch objem. Táto pena navyše nádherne vonia, ináč asi ako všetky produkty tejto značky. Neviem ako u vás, ale u mňa je vôňa vo vlasovej kozmetike celkom dôležitá. Maličkú nevýhodu pre moje vlasy má však táto pena, a to, že sa mi po jej použití rýchlejšie zamastili, nakoľko mávam problém s prílišným mastením, zvlášť, keď som už rok aj nejaké mesiace nebola na melír, ktorý som si niekedy zvykla dávať v posledných rokov, no celkovo len párkrát za život, inač som farbené vlasy nemala, ak nerátam oranžový šampón v puberte. 🙂 Ak však nemáte problém s mastením, táto pena bude pre vás určite TOP produkt.

Vlasový fixačný sprej Session Label je určený na stredne silnú fixáciu.  Je super suchý, absolútne nelepí vlasy, tým ich nezaťažuje a dobre sa vyčesáva. Skúšala som ho použiť aj na fixáciu jemných vĺn, účes držal, možno však nie až tak, ako pri použití agresívneho laku, no sprej vlasy vôbec nezaťažil, krásne sa dal vyčesať a vlasy vyzerali zdravo. Určite by som ho odporučila viac, ako spomínané agresívne laky. Vlasy su korunou krásy, treba sa o ne dôkladne starať a vážiť si ich.

Dúfam, že vás recenzia zaujala, ak áno, vyhľadajte vo svojom okolí salón, ktorý je partnerom Schwarzkopf Professional a doprajte vašim vláskom luxus, zaslúžia si to. 😉

1

3

2