Šaty, žiarivé farbičky a ružové slnečné okuliare

Ako som nedávno sľúbila, vo svojich blogových príspevkoch sa budem snažiť odpovedať na vaše najčastejšie otázky, na to, čo vás najviac zaujíma a o čom mi najčastejšie píšete do správ. Respektíve príspevky sa budem snažiť formulovať tak, aby ste si v nich našli odpovede, ktoré sa týkajú módy i životného štýlu. Možno ste si niektoré všimli, že aktuálny outfit je pre mňa v tomto období úplne najtypickejší zo všetkých outfitov predovšetkým kvôli jeho pohodlnosti a praktickosti. Mnohé z vás, tehotné i netehotné, ste sa ma pýtali, kde si kupujem šaty, ktorý na mne vidíte najčastejšie.

Takmer všetky šaty, čo ste mali možnosť vidieť na mne za posledné obdobie na fotografiách- blogu či Instagrame, sú objednané z anglického populárneho e-shopu www.asos.com. V tomto e-shope dostanete úplne všetko, čo sa módy týka, od doplnkov, cez obuv, po rôzne štýly oblečenia. Nájdete tu nielen známu značku ASOS ale i ostatné svetovo známe značky napríklad Miss Guided, River Island, Adidas, i outfity luxusnejších značiek, napríklad známych „kardashianiek“ Kendall + Kylie . Cenovo sa tu oblečenie a doplnky pohybujú od pár eur až po niekoľko stoviek eur, avšak pozor, veci a veľkosti, predovšetkým tie najkrajšie a najuniverzálnejšie sa bleskovo vypredávajú. A tiež pri nakupovaní sa vyzbrojte veľkou dávkou trpezlivosti, prehliadať medzi stovkami, tisíckami až desať tisíckami položkami nie je najjednoduchšie. 😀 Ako väčšinu šiat, i tieto aktuálne oblečené, teplákové cukríkovo-ružové mám práve z tohto e-shopu. Prevažne tu nakupujem značku ASOS, vyskúšala som aj ASOS Maternity- tehotenskú módu, no spokojnejšia som s klasickou značkou ASOS. Šaty sú z kvalitných materiálov, obsahujú elastan, takže sa pokojne natiahnu aj na bruško.

Milujem čiernu farbu, v každej podobe, v každom odtieni 😀 a takmer úplne na všetkom. V tomto období sa však nečakane u mňa vzala chuť aj na farbičky, ktoré sú veľmi módne, predovšetkým ružová, červená, žltá, tyrkysová, tak v budúcnosti môžete očakávať u mňa na blogu i žiarivé outfity, šatami som už myslím zásobená na celé leto. Ak aj vy obľubujete čiernu, pokojne ju noste i v tomto období, no niekedy nie je na škodu i zaexperimentovať, možno v sebe nájdete svoje nové JA. 😉

Ružovú farbu mám rada roky rokúce. Nie však vo veľkej miere, na veľkých plochách a nie celoružové outfity, no dnes som predsa len urobila výnimku a dala sa komplet do ružovej, dokonca som si vzala k šatám i ružové doplnky- ružové tenisky Adidas Superstar, ružové okuliare, kožený ružový vak Mia Papp, objednáš ho na www.miapapp.com , je naozaj nádherný, kvalitný a úžasne prepracovaný, na toto obdobie TOP voľba.

A čo je pre mňa módne najväčšie módne „musthave“? Jednoznačne ružové slnečné okuliare. Bez tohto doplnku si neviem predstaviť mnoho letných outfitov. Spolu s čiernou je to pre mňa najzákladnejšia a najzaujímavejšia farba na okuliarov. A v tomto roku ružová veru nechýba u žiadnej prestížnej značky. Nádherné, nielen ružové okuliare nájdete vo veľkom výbere v e-shope www.nudokki.sk, ktorý už má aj svoju kamennú podobu- krásnu novučičkú Optiku NUDOKKI na Bajkalskej ulici 10 v Bratislave. Je na vás, či sa rozhodnete pre ružové Ray-Ban, Fendi, Prada, Dolce&Gabbana či Marc Jacobs. Všetky sú úžasné. Pre inšpiráciu som k svojmu outfitu vybrala tri luxusné značkové modely- extravagantné okrúhle FENDI, ružové zrkadlovky Marc Jacobs za super cenu a ešte novučičkú kolekciu zvučnej značky PRADA.


Leto sa pomaly dostáva do toho najväčšieho vrcholu a treba sa naň pripraviť štýlovo.
Nezabudnite, že práve s ružovými okuliarkami budete zaujímavá, výrazná, nežná i trendy zároveň. A odporúčam navštíviť v Bratislave Optiku Nudokki, skutočne si ju zamilujete, pre mňa srdcovka. 😉

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk

www.nudokkki.sk