S dôrazom na doplnky

Ozývam sa len tak narýchlo a nakrátko. Momentálne sa mi dáva dokopy môj blog po technickej stránke, nakoľko jeho tvorcovia odviedli amatérsku prácu. Škoda reči, no ak niekto uvažuje nad založením web stránky, určite buďte obozretní (a nedávajte si ju zakladať napríklad istej známej „firme“ v Čadci). Moja webka, môj blog „vďaka“ amatérskej tvorbe a podceneniu bezpečnosti niekoľkokrát úplne padla a stála sa terčom neustálych hackerských útokov. Som rada, že už je v poriadku, dokonca mi na nej pribudli nové funkcie a sekcie (archív, spolupráca,…).

Pri kontrole a prezeraní jednotlivých sekcií som si pozrela sekciu Looks za rok 2016 a veľmi mi tam chýbalo niečo ružové. Keďže dnes nebolo najideálnejšie počasie a nemala som náladu obilecť sa do ružovej, vybrala som si k celočiernemu outfitu ružové doplnky- výraznú ružovú šatku do vláskov (vlastná tvorba), ružovú kabelku Gucci a ružové tenisky Gucci (často sa ma na ne pýtate, ide však o približne 2 roky starú kolekciu, ktorá sa už nedá zohnať) a ružové zrkadlovky FENDI, ktoré sú úplne svetové. 🙂 Ak by ste mali o ne záujem, objednáte ich na www.nudokki.sk za naj cenu- vychádzajú tu o viac bež 100 € lacnejšie, než napríklad v kamenných predajniach v Bratislave. Týmto outfitom som chcela viac-menej upriamiť na doplnky, čierna farba robí ostatné farby ešte výraznejšími, a týka sa to aj ružovej, tak hádam sa mi to podarilo.

Čo sa týka ešte jednotlivých funkcií, vďaka šikovnému človeku si viem pozrieť všetky možné štatistiky môjho blogu, napríklad počet zobrazení blogu, počet prečítaní jednotlivých článkov, demografické a iné údaje, ktoré su pre mňa veľmi zaujímavé i prekvapujúce. 🙂

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk

www.nudokki.sk