RELLECIGA- plavky, ktoré si zamilujete

Keďže máme ešte stále leto, hoci také dosť nevydarené, mám pre vás typ na plavky, ktoré ma úplne, ale že úplne dostali. Sú to plavky značky RELLECIGA. V prvom rade ma zaujali krásnym balením, s akým som sa ešte u žiadnych plavkách nestretla, súčasťou balenia je aj vrecúško na plavky, resp. dustbag, čo je naozaj veľkým plusom. Plavky ma oslovili kvalitou materiálu, dizajnovým prevedením, farebnosťou a prepracovanosťou a úplnou výnimočnosťou. Pri nosení sú úplne pohodlné a veľmi pekne sedia. Naozaj ich môžem každej z vás odporučiť, sú to exkluzívne kúsky za prijateľnú cenu.
Pri ich výrobe sa používajú najkvalitnejšie materiály ktoré spolu s precíznou ručnou prácou prinášajú najvyššiu kvalitu.
Na textilné časti sa používa exkluzívna tkaninu Talianska Lycra – ktorá je špecifická svojím hodvábnym jemným povrchom. Pre odolnosť, pružnosť a prispôsobivosť plaviek používa Spandex a Nylon. Pre hebkosť a jemnosť je súčasťou plaviek samozrejme aj Mikrovlákno.
Farbivá sú 100% Eco Friendly – to znamená, že sú zdravotne nezávadné a neobsahujú škodlivé súčasti. Všetky plavky sú ošetrené metódou ochrany farby +1 ktoré zaručuje, že Vaše plavky vydržia žiarivo farebné aj po mnohonásobnom použití.
Kovové súčasti plaviek sú ošetrené Galvanizáciou – špeciálnou povrchovou úpravou ktorá zabezpečí trvalý lesk ale hlavne ochráni kovové časti pred zhrdzavením a oxidáciou.

Relleciga nie sú len plavky, je to štýl.

Ak chcete byť krásna výnimočná a neprehliadnuteľná, musíte mať jedny z nich- celá ponuka na www.relleciga.sk .

10

Relleciga, swimwear

A moje najobľúbenejšie sú trojuholníkové neónové push-up s 3D efektom 😉

9

8

7
Úplne ma dostala novinka tohto roka- RIKINI- jedny plavky, ktoré sa dajú nosiť na 6 spôsobov, všetky som si musela vyskúšať 😉
Processed with Moldiv 5

1

4

3

Relleciga, swimwear, rikini

Relleciga, rikini