Recept na (ne)spokojný, (ne)šťastný a (ne)úspešný život

Keď budeš mať v srdci zlosť a závisť, nikdy sa ti nebude dariť. Keď sa budeš neustále porovnávať s ostatnými a nebudeš im dobro priať, nebude dopriate ani tebe. Keď sa nebudeš tešiť z úspechov ostatných ľudí, nikdy nebudeš úspešný ani ty alebo si ten svoj úspech nevychutnáš. Keď tvoje srdce a rozum opantá závisť a tvoj život ovládnu intrigy, stratíš schopnosť rozlišovať medzi dobrom a zlom, pravdou a klamstvom, správnou a nesprávnou cestou. Kým si nezačneš žiť svoj vlastný život naplnene (halóóó svoj vlastný život, nie životy iných a nie životy sociálnych sietí)

a kým nepochopíš, že každý z nás, a aj Ty si výnimočný, jedinečný a neopakovateľný, a že s každým z nás má Boh individuálne plány, neprecítiš dokonalé šťastie a nezažiješ pokoj v duši.
Istotne nie každý je predurčený na svetskú slávu, úspech, majetky a moc, ale každý je predurčený konať dobro, pomáhať slabším, robiť šťastnými ostatných ľudí a ono sa to všetko v živote zráta a vráti v takej podobe šťastia, aké sa dá málokde len tak zažiť.

Pamätaj, že peniaze ti nezaručia šťastie, ani to najdrahšie oblečenie a kabelky ešte nikomu nezaručili štýl a vkus (čo je aj veľká škoda, lebo práve na väčšine žien, čo vlastnia cenovo najbizarnejšie kúsky, je málokedy čo obdivovať), najväčší dar a hodnota na svete je zdravie a až keď ho stratíš, pochopíš, že nič iné nemá zmysel….

A…. šťastie bez lásky v budeš vo svojom živote hľadať márne….

Prečo tieto úvodné vety? Takmer v každom mojom rozhovore v pozícií blogerky mi redaktorky položia otázku, aký mám recept na úspech. Nikdy neviem presne, ako mám odpovedať a vlastne neviem reagovať preto, lebo sa necítim byť nijakým spôsobom úspešná, hoci mám 3 roky ako tak fungujúci módny blog, množstvo spoluprác so značkami a e-shopmi, svoj vlastný e-shop s vlastnou dizajnérskou tvorbou, ktorému sa celkom darí a v týchto dňoch sa mi splnil obrovský sen už z detstva a vychádzam na svetlo sveta s prvou vlastnou kolekciou oblečenia Fashion by Sissque (možno aj poslednou 😀 😀 😀 ).

Stále je to pre mňa len nejaká hra, ktorú som si vymyslela i zafinancovala samučičká sama, nápad, celú koncepciu a všetky hmotné prostriedky som do nej dala len a len ja sama a sama si v nej určujem pravidlá, bavím sa, tvorím, skáčem od radosti, ale aj zúrim, šomrem, frflem, sem-tam ponadávam, riadne stresujem a niekedy večer od vyčerpania (alebo rozčúlenia 😀 ) neviem zaspať.

Úspešná sa však necítim vôbec, lebo zatiaľ ten úspech nikde nevidím, mám po tridsiatke a ešte stále som si napríklad nenašetrila na auto! 😀 😀 😀 (Možno raz budem ozaj úspešná a nejaké predsa len dostanem napríklad v rámci spolupráce, keďže už dostávam všetko možné, od oblečenia, cez topánky, kozmetiku až po služby, vitamíny, jedlo i alkohol. 😀 😀 😀 )

A hoci nie som a ani sa necítim byť úspešná, za to sa cítim šťastná, spokojná a pokojná, milovaná a vďačná Bohu za všetko, čo mám. Závisť nepoznám, namiesto nej poznám len obdiv a verte či nie, aj za svojich nepriateľov sa modlím a usmejem sa, keď ich/ ju stretnem. (Ale jasné že jej mám chuť niekedy aj riadne vynadať za to, čo o mne druhým rozpráva, ale neurobím tak, lebo ľudia koniec koncom vždy prídu na to, aká je pravda, a tak ďalej hrám jej hru, keď ma pozve na kávu, slušne a s úsmevom i malým klamstvom, že som zaneprázdnená, odmietam.) Tým čo mi neprajú, prajem samé dobré veci, lebo keď ich postretnú a budú sa mať dobre, zabudnú na mňa a teda mi prestanú aj zlo priať, celkom logické, no nie?

Mám rada svoje súkromie, ktoré si vekom čoraz viac strážim (ách jááj, to boli časy, keď som všetky bežné i menej bežné dni dokumentovala na Facebooku 🙁 ), najradšej trávim dni v pohodlí svojho domova a keby, keby som nepotrebovala sociálne siete Facebook a Instagram ku svojej práci, minimálne v tomto roku by som ich zrušila.

A teraz by som vám rada predstavila svoj outfit, ktorý mám na sebe a je z mojej prvej vlastnej kolekcie oblečenia Fashion by Sissque. Ide o teplákovú bundičku na zips v dĺžke do pása v štýle bombery a teplákové nohavice v 7/8 dĺžke. Je to úplne bežný, jednoduchý a pohodlný outfit, presne taký, aký mám rada, no ako sa často opakujem, jednoduché a kvalitné veci sa zháňajú najzložitejšie. Výnimočnosť teplákovému materiálu dodáva strieborný lurex, ktorý spôsobuje to, že sa na slnku krásne trblieta.

Všetky moje outfity sú našívané priamo na Slovensku z kvalitných materiálov pôvodom z EÚ, preto nečakajte žiadnu Čínu (ako to robí väčšina slovenských značiek a návrhárov- nakúpia tričká a dajú si tam svoju potlač- „kreatívni tvorcovia“ veru) a žiadnu masovosť. Keď vám oblečenie nesadne, peniažky sa vracajú ihneď aj s poštovným. Na oblečenie platí 2 roky záruka a pevne verím, že sa bude tešiť obľube aspoň z polovice tak, ako doplnky na hlavu. Zakúpiť si ho môžete zatiaľ prostredníctvom e-shopu www.ciapkovo.sk .

A ako by mohol byť outfit dokonalý bez dokonalých slnečných okuliarov? Tentokrát som stavila na ultramoderné, fialové zrkadlovky okrúhleho tvaru Versace z e-shopu www.nudokki.sk. Na celom Slovensku ich práve tu nájdete za najlepšiu cenu, 162 € v akcii, poštovné neplatíte a na výber máte z viacerých farieb. Nezabudnite, že ak si chcete zadovážiť módne originálne a značkové slnečné okuliare, ktoré budú zároveň aj zdravotnou pomôckou, nakupujte len u overených predajcov, v optikách a e-shopoch roky pôsobiacich na našom trhu, jedine oni vám vedia poskytnúť záruku, výmenu či servis.

Takýmto e-shopom je už spomínaný www.nudokki.sk , oplatí sa nakuknúť, najlepší výber ultramoderných okuliarov za najlepšie ceny. A pre tie, ktoré stále uvažujete nad okrúhlymi okuliarmi, lebo máte obavy z toho, že by vám nepristali, verte, že tento typ okrúhlych Versace pristane takmer každej žene a doslova s tvárou urobí zázraky a ak predsa len nastane ten druhý prípad, že by ste v nich vyzerali ako Mucha Puk, aspoň budete ľuďom spôsobovať na ich tvárach úsmevy.

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk

www.nudokki.sk / www.ciapkovo.sk