Push-up nohavice FREDDY jeans vám vyčarujú super krivky a dvihnú nielen váš zadok :-)

Nie je to až tak dávno, čo Slovensko a Česko zasiahla „freddymánia“. Je to vďaka českej firme, ktorá sa pričinila o to, že populárne nohavice značky Freddy s patentovanými WR.UP technológiami  na tvarovanie zadočku, stehien a pásu sú dostupné i na našom trhu, a to vo veľkom výbere farieb, strihov, materiálov či prevedení a navyše aj za najlepšiu cenu na Slovensku i v Čechách. Za spomínanú najlepšiu cenu ich objednáte prostredníctvom v e-shopu www.pushupjeans.skwww.pushupjeans.cz . Oplatí sa sledovať aj Instagram @pushupjeans.cz alebo facebookovú fanpage PushUpJeans.cz, kde častokrát ponúkajú výhodné zľavy a zľavové kódy na nákup.Prostredníctvom sociálnych sietí (Facebook a Instagram) máte tiež možnosť zapojiť sa do rôznych súťaží o push-up nohavice Freddy podľa vlastného výberu zdarma. Aj momentálne prebieha súťaž na Facebookovej fanpage a Instagrame až o 6 nohavíc Freddy!

Pushup nohavice Freddy sa vyznačujú dokonale tvarovacím efektom, vďaka spomínaným technológiam WR.UP, ktoré sú výsledkom presného výskumu, certifikovaného početnými a predovšetkým exkluzívnymi patentmi a zahŕňajú napríklad: silikónový prúžok, ktorý je vložený vo vnútri pásu s cieľom zlepšiť tvar, ultralight ramienkovú membránu,  ktorá je vkladaná do oblasti stehien pre ich modelovanie, vložka na zadku so zvláštnym anatomickým zakrivením tvarov, ktorý je určený predovšetkým pre PUSH-UP efekt.

Tieto vymenované pparametre si môžete všimnúť na fotografiách pod textom vo vnútornej strane nohavíc.

Ja mám na Freddy nohaviciach závislosť. Nielen ja, ale i moje kamarátky potvrdzujú, že ak si ich zadovážite, nebudú vaše posledné. Každá žena sa predsa túži pochváliť dokonalými krivkami a dvihnutý zaoblený zadok je veľmi in. Ak chcete vyzerať príťažlivo, mať dvihnutý nielen zadok, ale i vaše sebavedomie, skúste si zadovážiť push-up nohavice Freddy, ktoré sa o toto postarajú. 😉

Sú dostupné ako nohavice i ako rifle. Zoženiete ich v takmer každej farbe, ale i v rôznych vzoroch, ako maskáč, leopard, ombre a ja ich mám osobne najradšej ako jeansy. Freddy zoženiete v dvoch dĺžkach a to v skrátenej 7/8 pre nižšie postavy- tie nosím ja a odporúčam ich ženám, ktoré majú menej cm, alebo trocha vyšším ženám, ktoré ich chcú nosiť výrazne nad členkami. Pre vyššie ženy je vhodná klasická dĺžka. V e-shope nájdete veľký výber v oboch dĺžkach, navyše sú postupne pridávané nové a nové veci- šortky, šaty, sukne…

A ako ich nosiť? Freddy môžete nosiť k teniskám, espadrilkam, sandálom, converskám, čižmičkám, pokojne i k opätkom, napríklad pekne vyniknú pri nude lodičkách, všetko záleží od vášho vkusu a cítenia. Môžete sa inšpirovať i mojimi fotografiami , ako ich nosím ja a aj u mňa nájdete asi všetky možnosti- k platformám, k adidas superstar, k lodičkám, k elegantnému kožuchu, kabátu, koženke, mikine, svetríku. Freddy nosím v 7/8 dĺžke (meriam 159cm), vo veľkosti XS. A čo sa týka farieb na jednotlivých fotkách mám oblečené svetlomodré jeans, old blue jeans, tmavošedé a sivé melange.

Freddyy nohavice sú skutočne nielen veľmi sexy, ale aj univerzálne. Obľúbilo si ich a nosí ich i mnoho známych celebrít, ako napríklad Britney Spears, Hilary Duff, Eva Longoria, Anyuta Rai (tá si obľúbila maskáčové 😉 a mnoho ďalších!

Čo sa týka ešte e-shopu www.pushupjeans.sk / www.pushupjeans.cz oceňujem ich ochotu pri výmene tovaru alebo reklamácií a určite mu ostanem verná i v budúcnosti.

A čo sa týka zadku, treba mať na mysli, že len máloktorá žena má tak skvelé predispozície na zaoblený a dvihnutý zadok, na pekný plný tvar. Bez cvičenia, pohybu, športovania a správnej stravy to jednoducho nejde. Odporúčam aspoň niečo. Na začiatok desiatky, troška neskôr stovky drepov a výpadov, spočiatku s vlastnou váhou, neskôr i so závažím ešte nikomu neublížili. 😉 Píšem to tu, lebo ste si mnohé z vás želali, aby som vám napísala niečo o tipoch a trikoch na dobrý zadok, tak zatiaľ aspoň v skratke. Ja genetiku dobrú nemám, ide to pomaly a postupne, už takmer dva roky cvičím s ťažkými váhami vo fitku, minimálne 2 krát do týždňa, niekedy aj 5 krát týždenne, k tomu sa venujem i iným športom- beh, bežkovanie, inline korčuľovanie,… Začala som budovať prakticky z ničoho, vtedy som výrazne zvýšila hlavne príjem bielkovín v strave (ktoré som dovtedy prijímala v minimálnom množstve) v podobe kuracieho mäsa, hovädzích steakov, rýb (losos a tuniak), vajíčok, nízkotučného tvarohu, cottage,… Z výživových doplnkov som pila po cvičení a na večeru proteín (niekedy s nízkotučným tvarohom) a užívala BCAA. Cvičila som drepy, mŕtve ťahy (formou zhadzovacej metódy), taktiež výpady, zakopávanie na kladke, dvíhanie panvy so závažím a dosť výrazný výsledok sa dostavil za pár mesiacov, no potom nabrať každý jeden centimeter, dvíhať a udržať a zlepšovať tvar je už veľmi náročné a ide veľmi pomaly. Momentálne necvičím už zhadzovacou metódou, ale idem na maximálne možné váhy, čím vyššia váha, tým menej opakovaní, pridávam si rôzne cviky a zostavy, inšpirujem sa Instagramom a mojimi obľúbenými fitnesskami zo zahraničia..  A ešte, treba počítať s tým, že ak naberiete svalovú hmotu na zadku, naberiete ju i na stehnách, s čím síce nie som príliš spokojná, no bez toho to nejde.

 

www.pushupjeans.sk

www.pushupjeans.sk

www.pushupjeans.sk

www.pushupjeans.sk

3

4

5

7

2

6

9

10

11

12

13