Prvý jarný outfitový tip :-)

V tomto zimnom období ma príliš nebavilo fotiť a postovať príspevky o zimných outfitov a zimných inšpiráciách. Sama som inšpirácie príliš nemala a najradšej som zimu trávila v obľúbených teplákoch.
Rozhodla som sa, že od dnešného prvého marcového dňa, keďže v marci sa začína vždy akoby nové obdobie, nový život, vám budem prinášať tipy a inšpirácie už len na jar a leto, na ktoré sa istotne všetky veľmi tešíme. Určite si už nejedna z vás pripravuje aj nové zásoby oblečenia, topánok či doplnkov na nadchádzajúcu sezónu. Zimné výpredaje sú o ničom a oveľa lepšou investíciou sú predsa nové jarné kúsky.

Čo sa outfitov týka, na jar sa teším najviac z toho, že sa cítim vďaka menej vrstvám oblečenia oveľa ľahšie a po tej preukrutne dlhej zime si konečne vychutnávam chôdzu v pohodlných teniskách. 🙂
Rozmýšľate v tomto čase už aj i vy nad novými jarnými kúskami, nechávate sa inšpirovať a robíte si nejaké zásoby oblečenia či doplnkov? Ktoré veci sú pre vás na jarnú sezónu „musthave“ kúskami? Poteším sa, ak mi napíšete tu do komentára 😉

Keďže každodenné outfity a šatník asi najviac vystihuje naše povolanie, častokrát i spoločenský status a to, čomu sa najviac venujeme, za musthave považujeme každá z nás iné kúsky. Aj u mňa, v dobe keď som pracovala na úrade, to boli kedysi lodičky, elegantné šaty, jarný plášť, väčšia kabelka. Momentálne pracujem ako sa hovorí na voľnej nohe, a odvtedy môj šatník prešiel výraznou transformáciou.

A teda, jedným z mojich najobľúbenejších jarných kúskov budú istotne tepláky a ešte o niečo obľúbenejším tepláková súprava. Tepláky a teplákové súpravy zažívajú v poslednom období veľký módny boom, nie sú len prejavom životného štýlu, ale hlavne módnou záležitosťou. A v podstate sú vhodné pre každú ženu, ak nie v bežnom pracovnom týždni, tak potom určite na voľný čas. Hit teplákov, ležérnej módy, pokojne v kombinácií s elegantnejšími kúskami, istotne pretrvá i do nadchádzajúceho obdobia. Všimnite si, že štýlové ženy a módne ikony bežne kombinujú tepláky s kožušinami a elegantnými kabelkami, nie je to v móde žiaden prešľap, teda aspoň v zahraničí, u nás sme stále opatrnejšie.

Ak sa chceme cítiť pohodlne, dobre , vkusne, ale aj štýlovo, určite to nevyriešime starou teplákovou mikinou a vyťahanými teplákmi. Do kvalitných a pekných kúskov sa oplatí investovať. Vďaka e-shopu www.americanoutlet.com však nejde o žiadne prevratné investície, práve naopak. Dostanete tu krásne a predovšetkým kvalitné kúsky amerických značiek GAP, Hollister, Abercrombie&Fitch,… za skvelé ceny si tu môžete z pohodlia domova nakúpiť pekne padnúce tričká z príjemnej bavlny, rôzne variácie mikín a bundičiek, tepláky a legíny.
Donedávna som nosila zo spomínaného e-shopu predovšetkým ležérnu modu značky Hollister, najnovšie som si zamilovala značku GAP, i vďaka tejto novej krémovej teplákovej súprave, respektíve teplákom a mikinke. Skvelý bavlnený jemný a pritom odolný materiál, pekné módne strihy, pohodlné nosenie. Sú to moje prvé dva kúsky z tejto značky, no určite nie posledné.

A čo vy, obľubujete aj vy tepláky, mikiny, teplákové súpravy a ležérnu módu? Chystáte si doplniť na jar svoj šatník aj takýmito kúskami? Ak áno, určite odporúčam navštíviť e-shop www.americanoutlet.com – najväčší slovenský outlet s americkými značkami za najlepšie ceny na našom trhu. A určite odporúčam každej správnej kočke zadovážiť si na jar aj nejaký ležérny kúsok, v ktorom bude vyzerať aj vo svojom voľnom čase úžasne a predovšetkým sa tak bude cítiť. A nezabudnite, že to, ako sa cítime, vyžarujeme do svojho okolia najviac.

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com