Prelomové novinky vo vlasovej starostlivosti od Schwarzkopf

Keďže som vám naposledy spomenula, že sa budem snažiť písať recenzie aj na kozmetické produkty, ktoré sú bežne a ľahko dostupné v sieťach drogérií, prinášam vám tentokrát informáciu o prelomových novinkách z dielne mojej obľúbenej kozmetickej značky Schwarzkopf. Ide vlasovú starostlivosť Gliss Kur Fiber Therapy s Omegaplex, ktorá prináša špeciálnu ošetrujúcu salónnu technológiu priamo do pohodlia domova. Produkty obsahujú jedinečnú receptúru so špeciálnym tekutým keratínovým komplexom, ktoré obnovujú poškodené a chýbajúce vlasové väzby, spevňujú vlasové vlákna a zároveň chránia vlasy pred ich opätovným poškodením. Produkty sú vhodne práve teraz v jarnom období, kedy nejedna z nás má po zime oslabené vlasy z fénovania ale i žehlenia.

Značke Schwarzkopf som verná odkedy je na našom trhu a ako dôkaz si môžete prečítať na mojom blogu článok spred takmer 2 rokoch, ako sa starám o svoje vlasy, používam šampóny, bezoplachové séra a masky, ktoré sú bezkonkurenčné.
Rada by som vám napísala moje skúseností s používaním päťky úžasných noviniek Gliss Kur Fiber Therapy od Schwarzkopf.

Šampón Gliss Kur Fiber Therapy už pri umývaní by mal obnovovať mikroväzby vo vlasoch. To, že sú vaše vlasy na pohľad zdravšie, lesklejšie si všimnete po pár použitiach. Má krémovejšiu hustú konzistenciu, vhodný je skôr na suchšie, než na mastné vlasy, nakoľko obsahuje bohatý vyživujúci komplex. Keďže mám dlhé, je pre mňa výborným prostriedkom na zregenerovanie. A má naozaj bezkonkurenčnú vôňu, ktoré je v kozmetike pre mňa dosť dôležitá.

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

Kondicionér Gliss Kur Fiber Therapy je úžasný pomocník hlavne pre dlhé a jemné vlasy, oplachuje sa, po použití sa vlasy ľahúčko rozčesávajú, nezaťažuje vlasy a dodá im krásnu vôňu a žiarivý lesk.

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

Expresný regeneračný kondicionér v spreji Gliss Kur Fiber Therapy je dvojzložkový tekutý kondicionér, pred použitím treba zatriasť, aby sa obe zložky spojili. Je výborným pomocníkom, keď zabudnete použiť kondicionér v sprche, navyše nádherne prevonia, viditeľne zregeneruje vlasy a dodá lesk.

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

Najlepšie masky na vlasy, zo všetkých masiek, čo som kedy skúšala sú jednoznačne Gliss Kur. Teraz si užívam regeneračné účinky novinky masky Gliss Kur Fiber Therapy. Tieto masky mám rada z dvoch dôvodov , stačí pôsobenie jednej minúty, čiže šetria čas a majú geniálne účinky. Vlasy sa ľahko rozčesávajú, su jemné, lesklé, vyživené, voňavé. Majú až extrémne hustú a hútnu konzistenciu, maska sa nikdy nevyleje. 🙂

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

Olejová kúra na vlasy Gliss Kus Fiber Therapy je perfektný pomocník na zacelenie a regeneráciu suchých a lámavých končekov. Zároveň nádherne vonia, ak si ho aplikujem, neustále si prikladám končeky vlasov k nosu, aby som ich mohla ovoniavať. Má pohodlnú aplikáciu v spreji, nemastí, i keď kúra nesie názov olejová a užívať si môžete jeho regenaračné a obnovujúce účinky.

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk

Všetky tieto novinky kúpite v každej drogérií a verím, že budete s ich účinkami nadmieru spokojné a vaše vlasy sa vám poďakujú a vy si z nich budete užívať príjemný pocit, zdravý lesk a naozaj nádhernú vôňu.

www.schwarzkopf.sk

www.schwarzkopf.sk