Predstavujem vám účinné a najmodernejšie spôsoby omladnutia

O pokožku sa netreba starať len zvonku, ale predovšetkým zvnútra. Asi tu nenapíšem žiadnu novinku a budem sa opakovať, ale všetko čo prijímame do svojho organizmu a celkovo celý náš životný spôsob a štýl vplývajú na vzhľad nielen našej pleti,  ale i vlasov, nechtov i postavy. Nemalú úlohu zohráva aj genetika, ale existujú spôsoby jej regulovania. Na našej pleti sa negatívne odzrkadľuje stres, fajčenie, prílišné opaľovanie sa alebo solárkovanie, nedostatočný príjem tekutín, vitamínov, minerálov, nedostatok spánku a pohybu na čerstvom vzduchu…

Ak si chceme udržať krásnu, zdravú, hebkú a mlado vyzerajúcu pleť, nemali by sme zabúdať na dostatočný príjem tekutín, spánok, pohyb na čerstvom vzduchu, a tiež výživové doplnky, ktoré v nemalom množstve vplývajú na vzhľad našej pleti. Doteraz som užívala na pleť klasicky- vitamín C, kombináciu minerálov Vápnik+Horčík+Zinok a OmegaMarine Forte+ s vitamínom D3.

Nedávno som sa však stretla s niečím úplne novým a nepoznaným, s absolútnou novinkou na našom trhu. Ide o produkty značky REJUVENATED vyrábané vo Veľkej Británii. Absolútne som netušila, že takéto niečo môže existovať, spočiatku som príliš neverila účinkom a už vôbec som nevedela, že napríklad kyselina hyalurónová sa môže piť, respektíve užívať vo forme nápojov. 😉 Doteraz som si ju dávala vpichovať len do pier pre ich objem. Jej účinky sú úžasné nielen kvôli zväčšeniu objemu pier, ale i kvôli hydratácií pier- pery nepraskajú a nevysušujú sa a zamedzuje vzniku herpesov. (Som rada, že i toto je jedná z tém, ktoré moje čitateľky zaujíma  a že vám môžem poradiť, odporučiť a spoločne si tak vymieňame skúseností.)

Už na samom začiatku vzniku môjho blogu bolo mojou túžbou písať o súčasných a novodobých veciach, o veciach určených pre nás ženy, ktoré nám pomáhajú, o veciach, ktoré nám priniesol pokrok, ktorému sa nebránime v žiadnej sfére ľudského života, tak prečo sa brániť mu v skrášľovaní, keď je neškodné a keď sa udrží jeho miera?

Pousmejem sa nad ženami, ktoré majú ledva 20 rokov (hoci im prevažná väčšina háda minimálne o 10 viac) a utešujú svojich recipientov slovami o tom, ako je prirodzenosť in a majú byť hrdé na svoje ochabnuté nešportované telo či nečistú pleť- i takto som vnímala (keď som začínala blogovať) a žiaľ niekedy i vnímam našu blogerskú scénu.  Miesto ponúknutia riešenia, napísania povzbudenia, či možností, len prázdne frázy- v mnohých prípadoch od takých, čo vodu kážu, víno pijú. Alebo dobrý príklad toho, ako sme my Slováci (teda skôr Slovenky) pozadu a plní predsudkov uvediem takýto. Keď sa na módnej stránke, kde sa hodnotia outfity, uverejní fotka naozaj štýlovo vyzerajúcej ženy s umelými prsiami, mnoho žien už nehodnotí jej moderný outfit, ale závistlivými a štipľavými poznámkami útočia na jej hrudník.

Preto som rada za svoje svoje fans, za moderné a rozumné ženy, predovšetkým ženy bez predsudkov, ktoré žijú súčasnosťou, rady skúšajú, testujú, vymýšľajú, sú inšpiratívne a inšpirujú. Netajím sa a nikdy som sa netajila vylepšeniami, práve naopak. A ešte- kto je tu od toho, že určuje čo je prirodzené a čo nie?? Napríklad, ako má môže kritizovať žena za umelé prsia a pery doplnené kyselinou, keď na druhej strane ona samá má prefarbené, prípadne umelé vlasy, umelé nechty, umelé mihalnice a vysolárkovanú pokožku? Myslím, že ja si tú svoju prirodzenosť a neprirodzenosť vyvažujem a koniec koncov, keby aj nie, je to každého osobná vec, komu prekážam, nech nepozerá moje fotky a nech nečíta môj blog. A tiež, kto je tu od toho, aby určoval, čo je prirodzené a čo nie, respektíve každý máme odlišné estetické vnímanie. To čo sa môže zdať jednému prirodzené, druhému práve naopak nie. Napríklad na mňa určite pôsobí prirodzenejšie a estetickejšie žena s vylepšenými prsiami v obtiahnutom tope, než žena prefarbená na odtieň a lá vajíčková blond a navyše s tmavými odrastami. Alebo ako perfektný príklad slúži ruská Miss world Alena Shishková, ktorá podstúpila minimálne 7 plastických operácií a nestretla som sa zatiaľ so žiadnym človekom, komu by sa nepáčila. Samozrejme pekná bola aj pred plastickými operáciami, pomocou nich si svoju krásu ešte vylepšila.

Nedá mi nespomenúť, keď bol v jednom týždenníku so mnou uverejnený módny rozhovor s fotografiami outfitov, pod ktorým ma na sociálnej sieti Facebook skritizovala minimálne jedna žena za prsia a pery. No a o krátke obdobie zverejnil tento týždenník na Facebooku súťaž o aplikáciu kyseliny hyalurónovej v jednom dermatologickom centre a tieto kritické ženy zdieľali ako o dušu spasenú. A verte či neverte, najviac kritizujú také ženy, ktorých to možno vnútorne užiera, možno by to chceli mať. Žiaľ,  a navyše niektoré ženy oplývajú takou protivnosťou, zákernosťou, no zároveň aj hlúposťou, nad ktorou sa často zabavím- napríklad pod fotku, ktorú bez môjho súhlasu zverejní nejaká fashion stránka, napíšu koment že mám hrozný outfit na zverejnenej fotke, ako všetky outfity, ktoré nosím. Pritom ma nesleduje, nefollowuje a neviem čo ne…, ale pozná všetkých mojích 798 outfitov zverejnených na sociálnych sieťach. 😀  Na toto je najlepší súkromný účet, ktorý som mala približne pol roka a neverili by ste koľko všelijakých hrdiniek vám pošle žiadosť o sledovanie a keď zistia, že vás môžu šmírovať i verejne, jednoducho vás odfolownú, keby náhodou niečo… 🙂

Ale vrátim sa k spomínaným produktom pre krásnu a mladú pleť, ktoré vás budú istotne zaujímať najviac.  Teda mojím cieľom už od samotného začiatku blogovania bolo písať blog o súčasných a novodobých veciach , ktoré sú určené ženám, prinášajú skrášlenie a potešenie a tento príspevok sa týka jednej z takýchto noviniek, ktoré sú na rozdiel od zákrokov bezbolestné, no rovnako prinášajú úžitok a účinok. Ide o spomínané britské produkty Rejuvenated , ktoré sú v práškovej forme a pripravujú sa zmiešaním s vodou, užívajú sa formou nápojov alebo v tabletovej forme.

Mala som možnosť vyskúšať trojicu výrobkov:

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

H3O HYDRATION

Pila som ho po dobu 30 dní každé ráno. Ide o hydratačný elektrolytický nápoj, ktorý poskytuje všetky kľúčové minerály a ióny nevyhnutné pre vznik mimoriadne zdravých a hydratovaných buniek.

Elektrolyty regulujú ako a kam sú v tele distribuované tekutiny a riadia tok tekutín vo všetkých bunkových membránach, s cieľom udržania rovnovážneho stavu tekutín v tele. Týmto spôsobom elektrolyty dopravujú živiny do buniek a odpad smerom z nich.

Hypotonická hydratácia so spomínanou kyselinou hyalurónovou a trans-resveratolom, pomáhajú v boji proti pocitom únavy a napomáhajú bunkám k maximálnej absorpcii vody.

Denná porcia H3O Hydration je tiež bohatá na kľúčové minerály, vápnik, horčík a vitamín C.

Vaša pleť bude počas celého dňa vyživovaná a hydratovaná, navyše neobsahuje umelé farbivá a sladidlá, glutén, laktózu, konzervanty, škrob, droždie, cholesterol a tuk. Rozrába sa vo vode 1 priložená odmerka, nápoj je bledunko ružovej farby, ako môžete vidieť na fotografiách a má príjemnú galaktickú chuť. Tak som si ju nazvala ja, lebo je taká zvlášna, s akou som sa ešte nikdy nestratla.

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

Večer pred spaním som po rovnakú dobu 30 dní užívala tabletky

H3O NIGHT REPAIR

Vďaka nemu som sa zobudila s oveľa lepšou pleťou, s miernejšími opuchmi a kruhmi pod očami, ktoré ma trápia už od detstva, najviac ráno, no pri užívaní boli minimálne viditeľné.

Obsahuje neuveriteľne účinnú kombinácia ingrediencií, zmes silných bylín a antioxidantov so super hydratačným účinkom, dodávajú počas spánku Vášmu telu nutričnú podporu pre zdravú pokožku.
Denná porcia H3O Night Repair je bohatá na vápnik , horčík a vitamíny A , B , C , D a E. Obsahuje extrakt z borovicovej kôry, extrakt z hroznových jadier, astragalus (silná bylina na imunitný systém) a astaxantín (zázrak z mora- účinný morský antioxidant), niacín a riboflavín.

Tento produkt získal ževraj aj nejakú prestížnu cenu v oblasti trendoch v kráse.

Užíva sa jedna kapsula pred spaním a zapíja sa pohárom vody, prípadne s nápojom Collagen Shots pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov, čo som robila aj ja.

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

COLLAGEN SHOOTS

Ide o výkonný kolagénový nápoj pripravený s najsilnejšími a najefektívnejšími ingredienciami pre udržanie pevnej, kyprej a mladistvej pleti zvnútra. Štúdie preukázali, že doplnenie hladiny Vášho kolagénu využitím proteínov aminokyselín v Collagen Shots, zlepšuje pružnosť pokožky, obnovuje ju a navracia jej mladistvý vzhľad.

Collagen Shots vďačí za svoju účinnosť masívnemu 10,000mg extraktu z morského hydrolyzovaného kolagénu na dávku, ktorý dokáže brzdiť proces stárnutia, udržuje mladšiu a zdravšiu pleť .

Morský kolagén sa absorbuje cez črevnú bariéru do krvného obehu, a tak sa potom prenáša po celom tele. Čistý rybí kolagén prestúpi do krvného obehu oveľa rýchlejšie, než iné typy kolagénu, takže pre Vašu pokožku je to ten najlepší zdroj kolagénu. Často je označovaný aj ako „supermolekula“.

Pravidelným užívaním tejto trojice produktov sa vám môže a s najväčšou pravdepodobnosťou aj bude vaša pokožka javiť hladšia a pružnejšia, hydratovanejšia, s menej výraznými vráskami, celkovo vyživená, mladšia, jemnejšia, pružnejšia a tónovo zjednotenejšia.

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

 

Myslíte si, že kolagénový nápoj Collagen Shots môže byť lepší ako krém? Tu je odpoveď

Kolagénové nápoje fungujú zvnútra navonok. Hoci kolagénové krémy dočasne dodajú pocit hladkej a hydratovanej pokožky, kolagénová supermolekula je príliš veľká na to, aby dokázala do tela preniknúť cez pokožku. Výsledkom je fakt, že kolagénové krémy neposkytujú pri revitalizácii pokožky žiadne dlhodobé prínosy.

Všetky tieto tri produkty nájdete vo výhodnom balení za prijateľnú cenu na www.rejuvenated.sk. Alebo si môžete objednať na skúšku jeden z tých, ktorý vás zaujal najviac. Ide o výhodnú investíciu do vašej pleti.

Podľa mňa všetky investície do zdravia a krásy sú určite výhodnejšími, než napríklad investície do topánok. 🙂

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

Nikoho nenútim objednávať, každý ma dostatok vlastného rozumu, netvrdím a nikdy som netvrdila, že všetko čo vyskúšam je super 100%  účinné, no som rada, že sa mi zatiaľ ešte nikdy v živote za dva roky čo píšem recenziu nikdy nestalo, že by som bola úplne nespokojná alebo že by som vám niečo odporučila a vy by ste sa sťažovali.  Samozrejme tu ide aj o prístupe osoby, keď niekto vidí do polovice naliaty pohár napoly prázdny a iný napoly plný.

Túto trojicu produktov odporúčam všetkým ženám, vaša pleť sa vám určite poďakuje. Ale i celkovo, je to produkt, ktorým robíte niečo pre seba a svoje zdravie. 😉 Rejuvenated je moja láska.

A tie krásne sviečky, čo sú na fotkách s kamienkami LOVE kúpiš na FB : Luxury Candle.

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk

www.rejuvenated.sk