Pre skutočne krásnu pleť- živá bielkovina mladosti

Asi sa medzi nami nenájde človek, ktorému by nazáležalo na svojom zdraví. A väčšine z nás záleží aj na svojom vzhľade. Zdravie a vonkajší vzhľad veľmi úzko spolu súvisia, keď je človek zdravý a šťastný už len z toho, že má dar zdravia a života, je aj spokojný, psychicky vyrovnaný, snaží sa byť fit, dobre vyzerať a dobre pôsobiť, čo sa mu aj vďaka pozitívnemu vyžarovaniu darí. Zdravie a vzhľad je podmienené najviac životným štýlom, no nie tým krátkodobým, že mesiac budem zdravo jesť a dva mesiace budem cvičiť, ale práve tým dlhoročným životom, našimi návykmi, zvykmi, stravou, športom, psychickou pohodou.

Ak bude človek roky viesť nezdravý životný štýl, nebude sa hýbať, kvalitne stravovať, dbať o svoju pokožku, zuby a vlasy, bude fajčiť a piť, je jasné, že za pár rokov si to odnesie svoju daň. Preto by sme sa mali o seba starať dennodenne, celý život, lebo takouto starostlivosťou dokážeme sebe i okoliu, ako veľmi nám záleží a predovšetkým ako veľmi si vážime ten obrovský dar zdravia.

Častokrát vám na svojom blogu prinášam rôzne recenzie, tipy, články, fotky produktov, novinky, informácie o ich účinkoch. Aktuálne vám chcem v krátkosti napísať niečo o živej bielkovine mladosti Inca Collagen. Kolagénové preparáty zažívajú v súčasnej dobe veľký boom a to oprávnene! Kedysi sa kolagény dopĺňali do pokožky prostredníctvom vonkajšieho užívania- aplikáciou krémov, dnes vedci prišli na to, že najúčinnejšie si ho doplníte vnútorným užívaním- pitím. Kolagén je telu prirodzená látka, kde sa vekom , približne po 25. roku života začína spomaľovať jeho tvorba a je potrebné si ho pravidelne dopĺňať, ak chcete mať peknú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, zdravé nechty a vlasy, pevné kĺby,….

Kto číta môj blog vie, že už od dávna pravidelne užívam kolagén, celý život som športovo aktívna, no ako som začala cvičiť s ťažkými váhami pred troma rokmi, kvôli kĺbom bolo užívanie kolagénu potrebné a prišla som na jeho ďalšie skvelé účinky. Kolagénové preparáty užívam dlhodobo a majú skutočne pozitívny efekt, upriamujem však pozornosť na slovíčko dlhodobo.

Najkompletnejší živý trojzložkový kolagén Inca Collagen regeneruje nechty, vlasy, kĺby, hydratuje pleť, zosvetľuje pigmentové škvrny, odtraňuje drobné vrásky, je doplnkovou terapiou pri liečbe celulitídy, rozšírených cievok, regeneruje organizmus a pre mňa najlepšia a viditeľná výhoda je to, že celkovo zlepšuje stav pleti, po dlhodobejšom užívaní mi eliminoval tmavé kruhy pod očami, ktoré mám dedičné a celkovo mi do tváre prinavrátil rozjasnenie. Zakúpite ho na stránke www.incacollagen.sk alebo v lekárňach. Teraz môžete využiť zľavu vo výške 8,30 € s kódom S37 000 001. Je potrebné užívať ho denne, balenie obsahuje 30 vrecúšok, rozmiešajú sa vo vode, vznikne najskôr do biela sfarbená tekutina, ktorá sa po úplnom rozpustení prášku stane čírou. Je bez farby, pachu a kvázi aj chuti, až na jemnú pachuť akoby liekov, ale dá sa to prežiť.

A teraz k účinkom a vašej prípadnej nespokojnosti. Keď som zverejnila fotku na sociálnej sieti Instagram, väčšina z vás už túto skúsenosť mala a bola veľmi spokojná. Našli sa ja také, možno aj fiktívne samozrejme, ktoré ste napísali, že ste využívali celé balenie a nič sa nedialo, čo mi prišlo aj veľmi vtipné. Napríklad, keď mi žena, ktorá má po 40-ke a je zrejmé už z jej vzhľadu, že jej zdravý životný štýl nieč nehovorí napíše, že využívala jedno balenie a nič sa nedialo a že je to najväčšia blbosť…

Samozrejme, že takéto zázraky, po ktorých by ste za mesiac omladli zo 40 na 20, žiaľ na tomto svete nevynašli. Po žiadnom ani tom najúčinnejšom kréme, prípravku, či doplnku a podľa mňa ani prístroju neomladnete na počkanie, pokiaľ nebudete P R A V I D E L N E viesť zdravý životný štýl. Aj živá bielkoviny mladosti je len podporná liečba a jej užívanie vedie ku kráse vášho tela, ale v spojitosti s pohybom, zdravou stravou, pitím dostatočného množstva tekutín, vynechaniu zlozvykov, dostatočným spánkom, pozitívnym naladením.

Pravidelní čitatelia vedia, že vždy pri mojich fitness článkov som spomínala užívanie kolagénu a tiež, nejedenkrát som postla fotku či príspevok s kolagénovým preparátom, čiže užívam ho dlhodobo a za mňa, účinky sú 100%-né. Mám po tridsiatke, nikdy v živote som nemala nič pichnuté v tvári, žiaden botox, hoci si ho dávajú pichať moje oveľa mladšie kamarátky a známe. Ak si ho ja raz dám, určite by som vás informovala, no odrádza ma to, že sa po ňom stratí prirodzená mimika tváre a je to poznať. Dokonca nikdy v živote som neabsolvovala žiaden omladzujúci zásah vo forme špeciálneho prístroja alebo omladzujúcu kúru, hoci sa s touto myšlienkou posledný rok pohrávam a bola by som rada, ak niektoré z vás nejakú skúsenoť majú, aby mi napísali odporúčanie. Jediné čo mám, je v perách a ich kútikoch (kvôli tomu že keď je kyselina dlhodobo v perách, sú ťažšie a mierne padajú) značkovú kyselinu hyalurónovú Volabella od známej firmy Juvederm, ktorú si dávam už asi aj štvrtý rok aplikovať (cca 2 krát do roka) v overenom a profesionálnom dermatologickom medicínskom centre u profesionálnej a skúsenej doktorky dermatologičky s dlhoročnou praxou. V žiadnych šuvix salónov, ktoré používajú nebezpečné kyseliny, aplikujú ich jednokurzové „odborníčky“ v pofidérnych beauty salónoch.

A teda, stav mojej pleti nehovorím, že je najlepší a najmladší, ale v mojom veku sa nemám na čo sťažovať a to aj vďaka môjmu zdravému životnému štýlu, celoživotnému a pravidelnému športovaniu už od detstva, relatívne zdravej strave, žiadne zlozvyky, len kvalitné vínko a samozrejme vďaka skvelým doplnkom, ktoré sú už dlhodobejšou súčasťou môjho života (i keď môj manžel už niekedy krúti hlavou, že či ma to stále baví užívať, ale baví, joj a ešte ako veľmi ma to baví 😉 ) a jedným je Inca Collagen z www.incacollagen.sk a nezabudnite si uplatniť v prípade jeho nákupu zľavový kód S37 000 001 , ak by ste sa ho rozhodli vyskúšať, nikoho nenútim, dávam len tip a každý má svoj rozum a slobodnú vôľu predsa, a tiež každý ináč pristupuje k užívaniu doplnkov.

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk

www.incacollagen.sk