Pre krásnu, zamatovo hebkú pokožku a zdravé, žiarivo lesklé vlasy

V kozmetika strašne moc moc rada experimentujem a skúšam nové a nové veci. Nedá sa povedať, že obľubujem jednu jedinú značku alebo len pár značiek, že som zameraná na prírodnú či lekárenskú, luxusnú či klasickú kozmetiku z drogérie, v nižších či vyšších cenových reláciách. Mám rada z každého rožku trošku, ako sa hovorí a keď si niečo obľúbim, zostávam danej značke kozmetiky alebo danému kozmetickému produktu verná aj roky. Zvyčajne až kým ho neprestanú vyrábať. Lebo všetky dobré veci prestanú vyrábať časom, aspoň ja mám takú skúsenosť a nielen čo sa kozmetiky týka.

Kedysi som používala a obľubovala na vlasy šampón Fructis od Garnier na melírované vlasy, ktorý však pred pár rokmi prestali vyrábať. Keďže som ho mala rada nielen kvôli vyhovujúcim účinkom, ale aj kvôli cukríkovo ovocnej vôni (a mne kozmetika musí voňať 😉 kúpila som si ho nedávno opäť práve kvôli spomínanej vôni, ale na iný typ vlasov, keďže môj obľúbený a dlho používaný sa do regálov nevráti už asi nikdy. A urobila som chybu. Vôňa síce super, no po zmytí vodou po nej ani stopy a po dvoch -troch umytiach mi zapríčinil absolútne zhoršenie vlasov a vlasovej pokožky. Vždy na prechode medzi zimou a jarou sa mi vyskytnú lupiny a suchá pokožka hlavy, čo je zapríčinené pravdepodobne teplotnými výkyvmi, fénovaním a nosením čiapok, no spomínaný šampón mi tento stav minimálne trojnásobne zhoršil. 🙁

Našťastie som však objavila zázrak z radu mojej obľúbenej prírodnej talianskej kozmetickej značky Anthyllis. Ide o Šampón proti lupinám ANTHYLLIS (a je super nielen proti lupinám, ale aj na ostatné vlasové problémy), ktorého základom sú prírodné extratky z organického poľnohospodárstva. Je obzvlášť šetrný k pokožke a vlasom. Tú príjemne upokojí, tlmí pocit svrbenia a eliminuje začervenanie. Šampón obsahuje žihľavu, ktorá je pozoruhodná tým, že zabraňuje tvorbe lupín, reguluje činnosť mazových žliaz, podporuje rast a regeneráciu vlasov. Je bohatá na vitamíny a minerály a jeho druhou zložkou je Šalvia lekárska, ktorá má protizápalový účinok a je dôležitá pri liečbe nadmerne mastnej pokožky v oblasti vlasov. Obsahuje pirocton olamin, ktorý zkľudňuje zapálenú vlasovú pokožku a významne znižuje tvorbu lupín. Šampón má v porovnaní s ostatnými šampónmi malú penivosť, čo je však super výhoda! Vaše vlasy budú mať po umytí nezvyčajnú textúru, akú ste možno väčšina z vás ešte nazažili, pretože je bez silikónov, ktoré zbytočne obaľujú a zaťažujú každý jeden vlas. A lesklejšie budú minimálne o 100% aj viac. 😉 Už po prvom umytí zredukuje tvorbu lupín až na polovicu a po svrbiacej pokožke nebudú ani stopy. Za mňa veľké odporúčam, navyše si ho môžete objednať s takmer 50% nou zľavou za necelých 5 € z e-shopu www.anthyllisbiokozmetika.sk . A ten pocit zažiť svoje vlasy bez silikónov za to stojí.

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

Ďalším dokonalým kozmetickým zázrakom pre zamatovo hebkú a zdravo vyzerajúcu pokožku je Telové mliečko s výťažkami z červeného hrozna a olejom z hroznových semienok. Hydratačné a zjemňujúce telové mlieko ANTHYLLIS s fytokomplexom z červeného hrozna a olejom z hroznových semienok je určené pre starostlivosť o suchú a dehydrovanú pokožku. Obsahuje resveratrol, ktorý pokožku vyživuje, regeneruje, napína a vyhladzuje. Je 20-krát silnejší ako vitamín C, 5-násobne silnejší ako betakarotén a má 50-násobne vyšší antioxidačný účinok ako vitamín E. Oceňujem praktické balenie v tube, jemnú nemastnú a nelepivú textúru, ktorá zanechá na pokožke ochranný film a hodvábny lesk. Je super po depilácií a odporúča sa aj po slnkom spálenú pokožku (musím v lete vyskúšať 😉 ale i po solárkovaní. Je to to najzdravšie a najlepšie, čo môžete vašej pokožke poskytnúť, bez akejkoľvek chémie a hlavne, tým že nie je testovaná na zvieratkách, robíte niečo nielen pre seba.

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

Kozmetika Anthyllis je čisto prírodná a pochádza z ekologického poľnohospodárstva, je kontrolovaná organizáciou ICEA (získala prestížny certifikát ICEA – ani neviem, či sa na našom trhu vyskytuje ešte nejaká kozmetická značka, ktorá tento certifikát vlastní!), všetky použité suroviny sú len rastlinného pôvodu a pri použití živočíšnych surovín musí byť zachovaná pohoda zvierat, produkty nie sú testované na zvieratkách- viď odfotené symboly pod textom! Ďalej sú bez prítomnosti ťažkých kovov, vhodné sú i na extrémne citlivú pokožku a zložky kozmetiky pochádzajú z organického poľnohospodárstva. Že ide o naozaj prírodnú BIO kozmetiku vás presvedčí nielen vzhľad, konzistencia, ale predovšetkým vôňa. Objednáte ju na www.anthyllisbiokozmetika.sk , kde si môžete vybrať produkty na telo, vlasy, pleť, opaľovaciu kozmetiku a detskú kozmetiku. Pomer kvalita a cena je naozaj super.

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk

Mám skúseností s viacerými produktmi kozmetiky Anthyllis, milujem sprchovací gél s levanduľou a toto je moja TOP trojka v každodennej starostlivosti o pleť- čisto prírodné, bez jedinej škodiacej látky- antioxidačné pleťové mlieko s výťažkom hrozna, bylinný pleťový čistiaci gél a hydratačný krém s hroznom. Najskôr sa odlíčim účinným pleťovým mliekom, následne si pod teplou tečúcou vodou vyumývam pleť s bylinným umývacím gélom a aplikujem hydratačný krém. A aj napriek tomu, že dvadsať rokov som už mala veľmi dávno 😉 , vďaka tomuto každodennému rituálu je stále v celkom dobrom stave, makeup skôr nepoužívam, ako používam. Za mňa veľké odporúčam, ale viem, že aj mnohé z vás ste nadmieru spokojné s e-shopom s unikátnou kozmetikou www.anthyllisbiokozmetika.sk .

www.anthyllisbiokozmetika.sk

www.anthyllisbiokozmetika.sk