Pranamat ECO- produkt, ktorý vám uľahčí a možno i niekomu zmení život

Ešte začiatkom tohto roka som v januári uverejnila na Instagrame a Facebooku fotku s pre mňa dovtedy, musím sa priznať, neznámym produktom, ktorý som nikdy na sebe namala možnosť vyskúšať. Prekvapili ma však vaše pozitívne komentáre s vašimi skúsenosťami, vaša zvedavosť, váš veľký záujem a dokonca ste ma žiadali i o zľavový kód (ktorý už je momentálne vybavený pre vás 😉 ) Reč je o produkte PRANAMAT ECO, čo je univerzálna masážna (a nielen to) podložka, ktorá sa vyrába v Lotyšsku a distribuuje sa do celého sveta. Ide o produkt známy a používaný nielen v európskych štátoch, ale i na celom svete.

Nechcem o tomto produkte písať z odborného hľadiska, tieto informácie si nájdete na www.pranamat.com, ale chcem písať o mojich pocitoch, dojmoch a skúsenostiach s používaním produktu Pranamat Eco.
Na domovskej stránke som si v krátkosti prečítala a pozrela inštruktážne videá, ako sa Pranamat Eco používa a akým spôsobom funguje. A tiež som si prečítala na sociálnych sieťach vaše názory, nakoľko ste mnohé z vás už skúsenosti mali a bola som prekvapená, nejedna/ nejeden z vás si nevedela tento produkt vynachváliť.

Pranamat Eco proti bolesti chrbtice
Ja osobne som už od mladosti mala a mám problémy s chrbticou- miernu skoliózu a blokované stavce krčnej chrbtice, chodievala som na rehabilitácie. Ale kto by v dnešnej dobe nemal? A práve na toto pomáha Pranamat Eco najviac. Pokojne si naň ľahnite. A hlavne pomaly. Zo začiatku si možno aj povrieskate. Klamala by som, keby som tvrdila, že to nebolí. Bolí a zo začiatku celkom dosť a dokonca to na pokožke zanecháva akoby malé fialové vpichy, ktoré sa však po čase vytratia, cca do niekoľkých minút až hodiny. Na začiatok vyskúšajte pár minút, potom pridávajte. Optimálne je ležať 20-30 minút denne, ja som si na tú bolesť zvykla, v pohode by som vydržala aj hodinu. Respektíve teraz mi to nepríde ako bolesť, skôr perfektné uvoľnenie. Nielen ja, ale i množstvo mojich čitateľov mi potvrdilo, aká účinná je táto podložka proti bolestiam chrbtice. Podľa mňa je to jeden z najlepších nástrojov proti bolesti chrbtice a dokonca neškodný. Určite lepší a aj viac funguje, ako ladovanie Dorsiflexom alebo Coxtralom, ktoré som mala predpísané od lekára. 🙂 A čo sa týka financií, investícia do zdravia vo výške okolo 100 € je celkom prijateľná, veď len si predstavte, koľko peňazí vyhadzujeme do liekov, mastičiek a podobne. Navyše aktuálne môžete ušetriť až 10% z nákupu na www.pranamat.com so zľavovým kódom SISSQUE10. (Dúfam, že som aspoň troška potešila tých, čo odo mňa pýtali zľavu.)

Pranamat Eco ako účinný odbúravač stresu a napätia

Verte či neverte, ale funguje proti stresu skvele! Už len to že vás ľah, nasledujúca bolesť a sústredenie na ňu presmeruje na iné myšlienky a úplne vás naladí na inú vlnu, opadne z vás viac než 50% negatívnych emócií. V tomto nedám na Pranamat Eco dopustiť. Ťažko opísať, ako sa hovorí, to musíte zažiť.

Pranamat Eco proti bolestiam hlavy i silnej migréne

S bolesťami chrbtice častokrát súvisí i bolesť hlavy. Teda aspoň predovšetkým u mňa, keďže mám problém s krčnou chrbticou. Úplne som zabudla, že Pranamat účinne a rýchlo funguje aj proti bolestiam. Nedávno mi proti silnej bolesti nepomohlo ani užitie troch analgetík na rozličných bázach- ibalginu, paracetamolu,… a vtedy som si na ňu spomenula. 🙂 Spomenula som si na moju úžasnú podložku Pranamat Eco, ktorú som raz pri upratovaní schovala do skrine a nejako pri celom životnom zhone na ňu pozabudla. Od nedávna ju už zvyknem používať aj pri bolestiach hlavy. Ľahnem si na ňu a do ruky vezmem časopis, relaxujem a rada by som na nej ležala i celé hodiny. A zrazu si človeka ani neuvedomí, kam odplávala bolesť hlavy. Babule, ak vás trápia bolesti hlavy, či silná migréna, vyskúšajte. Avšak, nechcem vás balamutiť, ako sa hovorí. Neviem vám 100% zaručiť, či to bude na každého účinkovať rovnako. Ale kúpu istotne neoľutujete, lebo má i iné účinky, čítajte ďalej.

Pranamat Eco proti celulitíde a pre krásu vašej pokožky

Tak toto je pre mňa doposiaľ riadne bolestivá metóda a vydržím ju len pár minút, ale chcem byť vo výdrži lepšia, nakoľko je to mnou jediná overená metóda na celulitídu (teda okrem športu a vyváženej stravy), ktorá funguje. Pichliače (tie pichľavé zakončenia) sa vám doslova vryjú do pokožky, tlačia na ňu a tým rozmasírujú podkožné tukové tkanivo, ktoré sa zvykne zhlukovať do guličiek, čo nazývame alebo vidíme na sebe ako celulitídu. Nemám príliš problém s celulitídou, no čosi sa samozrejme nájde a priznám sa, že by som túto podložku chcela používať denne, no bolesť ma niekedy odrádza, ale teraz si hovorím, že nebudem žiadna padavka, hlavne keď ju odporúčam vám. A do plaviek chcem ešte čosi vylepšiť predsa. 🙂 Ževraj Pranamat Eco aj vplýva na tvorbu kolegénu a omladnutie pokožky nielen na zadnej časti tela, ale i na hrudníku, stačí si ľahnúť na podložku smerom na brucho, priznám sa, že toto som ešte neskúšala, teda skúšala, ale kvôli implantátom to žiaľ u mňa nejde.

Pranamat Eco ako relax a zábava
Pranamat Eco je nielen výborný pomocník proti bolestiam, stresu, proti celulitíde, ale užijete si s nim vy i vaša rodina kopu zábavy. Teda aspoň u mňa v domácnosti to je tak. 🙂 Keď mi prišla návšteva, každého som povinne nútila chodiť po podložke Pranamat a smiala som sa nad ich ochkaním a frajerila, že ako dlho vydržím ja a pritom necítim žiadnu bolesť. 😀 Môj priateľ raz na túto podložku skúsil postaviť aj našu mačku, za čo som sa na neho hnevala, no odvtedy sa jej mačka poctivo vyhýba, nepomôže ani keď na ňu položí misku s jedlom. Zato ja som donútila môjho priateľa posadiť sa na tu podložku, ochkal veru 🙂 a ako veľmi radšej nerozpíšem. Nevydržal ani minútu.  Smiala som sa mu, že typický chlap precitlivený na bolesť, apeloval mi, že jeho to bolí raz tak viac ako mňa, keďže je raz taký ťažký. Takže ženy, ak si ju zadovážite, povinne nútiť partnerov na sedenie na Pranamat Eco! 😀 Sranda musí byť. 😉

Záverom len toľko, som rada, že mám doma skvelého pomocníka, skvelý liek proti bolesti a stresu a prostriedok pre krásu tela, ako je Pranamat Eco. Ak ste sa rozhodli pre kúpu, určite využite aktuálne platný zľavový kód SISSQUE10. A nebojte sa, že budete na svoj Pranamat dlho čakať. Hoci cestuje až z Lotyšska, tuším na druhý alebo tretí deň mi ho priviezol kuriér.

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

www.pranamat.com

Nech sa páči, posaďte sa. 🙂

www.pranamat.com

www.pranamat.com