Potreba či nepotreba sociálnych sietí

V uplynulom čase som si dala záväzok, tráviť na sociálnych sieťach čo najmenej času. Lebo čochvíľa to prepukne, Vianoce a tak… Prišla som na to, že život bez sociálnych sietí mi dokonca vyhovuje viac. Pretože. Človek viac stihne. Menej sa zamýšľa. Menej rieši. Menej ho ťaží na srdci ľudská zloba i hlúposť. A predovšetkým má viac času. Na skutočný reálny život . Na všetko to pekné a reálne, ktoré nám ponúka ozajstný život. Teda nie že by som ja bola nejaká závislačka, to nie, ale sociálne siete potrebujem k svojej práci. Či už k svojmu e-shopu (nikdy a nikde nebola reklama účinnejšia ako práve momentálne na sociálnych sieťach), na reklamné spolupráce, i na svoju novú prácu, ktorá je celkom náročná, no som veľmi poctená a teším sa z nej, keďže také niečo robiť, bolo vždy mojím snom- prezradím snáď niekedy neskôr. Rovnako ako práca pre Optiku a e-shop s luxusnými okuliarmi www.nudokki.sk, ktorú robím už nejaký ten rok.

Netvrdím, že sociálne siete nemám rada, sú pre mňa oddychom, relaxom a HLAVNE INŠPIRÁCIOU. Ešte pred narodením Olivky som nezaspala, kým som nezistila čo kto kde má a je nové a kým som neolajkovala celý Instagram, no tento rok môžem spočítať na jednej ruke, koľkokrát som rolovala celú instagramovú plochu.
Niekedy sa cítim ako odlud, nakoľko doma nezapíname telku, nepozriem si správy, nečítam dennú tlač ani nesurfujem po internete. Mám pocit že nemám vedomosti ani všeobecný prehľad. Teda nie že mám pocit, ono to reálne tak je. Nesmejte sa mi, ale dnes som sa normálne zamyslela, či je v našom štáte ešte stále ten istý rovnaký prezident a musela som sa opýtať muža, že kto v našom štáte je premiérom. Mamičky potešte ma, že ste na tom aj vy aspoň troška podobne.
Čo sa týka ani nie tak sociálnych sietí, ale skôr mobilných telefónov , ešte by som sa chcela odnaučiť jednu vec- neustále siahať po telefóne a kontrolovať objednávky a výpadky produktov vo svojom e-shope, a tiež, odnaučiť Olivinku od jej pozitívneho vzťahu k telefónu. Zaujímavé, že každučká hračka sa zvykne deťom zunovať, no mobilné telefóny snáď nikdy. Neviem teda ako vaše deti, ale Olivka ide po nich riadne.

A keď je v toto obdobie taká úžasná jeseň, radšej ju využívame naplno vonku. A dnes sme po dlhšej dobe aj niečo nafotili. Pôvodne sme si chceli nafotiť nejaké crazy haloweenské fotky, do ktorých som chcela zakomponovať nové crazy okuliare PRADA z nudokki.sk , no akosi nám fotenie nevyšlo a teda dnes som urobila pár fotiek s týmito bláznivými neprehliadnuteľnými cool okuliarm,i a tiež s našou skromnou jesennou výzdobou.

Asi môj najtypickejší celkom nudný outfit v podobe nohavíc koženého vzhľadu, čierneho roláku a koženky som aspoň trocha oživila týmito zaujímavými okuliarmi z dielne PRADA. Ide o novú horúcu kolekciu, ktorú dostanete kúpiť v Optike Nudokki na Bajkalskej ulici Bratislava alebo v e-shope www.nudokki.sk . Kto by si na ne trúfol? Ak sa vám zdajú príliš bláznivé, ako sledujem dlhodobo okuliarové trendy, v tejto sezóne prišli na módne výslnie ozaj špecifické módne kúsky. Až z vás urobia niekedy úplne iného človeka. Ale ako sa hovorí, móda by mala byť hravá, ale podľa môjho názoru nie od hlavy po päty, skôr staviť na nejaký jeden výstredný kúsok , napríklad nejaký doplnok, môže byť i v podobe slnečných okuliarov. Inšpirujte sa na Instagrame @nudokki alebo v e-shope www.nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk

nudokki.sk