Potešte sa krásnym šperkom v podobe Mon Art Bags

Priznám sa, že som presne nevedela, či som v tomto roku pridala na svoj blog nejaký outfitový príspevok. Tak som blúdila po dlhšej dobe po svojom blogu a zistila som, že dokonca dva. A zároveň ma napadlo, že v tomto mesiaci môj blog oslávil svoje narodeniny a netušila som presne ktoré, myslela som že piate, no mýlila som sa, môj blog zažil ešte len 4 roky svojej existencie. Minulý rok, keď bola moja dcérka malinká a všetko bolo pre mňa nové, navyše som naplno pracovala a bola jeseň a zima, keď to je s obliekaním komplikovanejšie, som si hovorila, že budem viac blogovať na jar a v lete, no veľmi som sa mýlila.

Olivinka je staršia a vyžaduje viac pozornosti. Aj teraz chce so mnou písať na notebooku a všetko je teraz náročnejšie, hlavne keď začína pomaly chodiť. Nemám popri nej a práci čas nielen na fotenie, výber fotiek a písanie, ale dokonca čas na rozmýšľanie nad outfitom. a o samotnom stajlovaní nehovoriac. Takže u mňa vždy vyhrajú moje obľúbené tepláky.

Som rada, že sa mi podaril nafotiť tento jednoduchý outfit a napísať o ňom pár slov. Dokonca sme sa v tomto prípade s Olivinkou i neplánovane zladili, predpokladala som, že kým bude manžel fotiť, Olivinka bude ležkať v kočiariku.
Môj outfit pozostáva z jednoduchej bielej mikiny ASOS , jeansov Pull&Bear a platformových tenisiek Superga. Mojím najkrajším šperkom, samozrejme po Olivinke je kabelka chorvátskej značky, teda presnejšie slovensko-chorvátskej Mon Art Bags. A ja som sa do nej zamilovala- malinkej, zamatovej, staroružovej Baby Ellie a rada by som k nej napísala aj pár slov.

Samotný koncept značky vznikol v Chorvátsku, kde sa slovenskou dizajnéroku Natáliou navrhované produkty tvoria do reálnej podoby ručným spracovaním a spoločne sa v týchto dvoch krajinách vytvára kooperácia v rámci jednotlivých modelov. I z tohto dôvodu pod príspevkami na Instagrame nájdete hashtagy so znením #slovakiadesign #croatiahandmade. Slovenský tím sa do konceptu pridal neskôr, pre uvedenie na slovenský trh vytvorili nové modely Baby Ellie a Ellie, Emma, neskôr model Bella a tak sa začala značka tvoriť a postupne vyvíjať pre slovenský trh.

Spomínaná slovenská dizajnérka Natália sa podieľa na dizajne produktov, výbere i hľadaní vhodných materiálov pre výrobu, komplexného skvalitňovania a dolaďovania produktu ako takého, cez jeho rozmery, interiér i exteriér spolu v spolupráci s chorvátskym tímom v rámci jednej značky. Kabelky sa vyrábajú z ekologickej kože, velúru, koženky a postupom času zvládli pracovať i so zamatom (súčasná kolekcia, z ktorej kúsok vlastním i ja), ktorý vyžaduje odlišnú pokročilú techniku výroby kabelky.

Kolekcie materiálov sú sezónne a teda i modely . Model ktorí si zakúpia klienti túto letnú sezónu napr. zamatový materiá,l sa už budúci rok nebude nachádzať v ich portfóliu.

Preto určite netreba váhať a potešiť sa nejakým krásnym kúskom- stačí navštíviť ich FB stránku Mon Art Bags alebo Instagram @monart_bags a vybrať si. 🙂 Treba sa na leto potešiť.

Ešte by som rada doplnila, že ružový kočiarik, tohtoročná novinka Stokke V6 Xplory mám z www.vandastore.sk, ku ktorému som si vyberala i kabelku 🙂 a na rukách mám hodinky Daniel Wellington, ktoré môžete mať len teraz so zľavou 15% s kódom sissque z www.danielwellington.com .