Pohodlne v pozitívnej farbičke s dúhou na očiach

Obliekanie, naše každodenné outfity nie sú len otázkou nášho vkusu, toho čo sa nám páči, čo obdivujeme, v čom sa cítime príjemne. Naše outfity sú práve najviac odrazom nášho životného štýlu, nášho zamestnania a denného režimu. Minimálne dva-tri roky dozadu, možno i o niečo viac, som s obľubou nosila opätky, najlepšie čo najvyššie. Mnoho ľudí, kamarátov, kolegov sa ma pýtalo, ako zvládam chodiť celý pracovný týždeň nonstop v tak vysokých opätkoch. Nerozumela som, prečo sa ma na to pýtajú. Veď ja som ich nosila s radosťou, aj hrdosťou 😀 , a to hlavne tie najvyššie! 😀

Nosila som ich nielen v pracovný týždeň, ale i cez víkendy, kedy som nemusela (bolo to aj kvôli tomu, že som si robila ťažkú hlavu z mojej ledva 160 centimetrovej vysokej postavy- mladosť- pochabosť 😀 ).
Čo sa týka outfitov, obliekala som sa do šiat vždy vtedy, keď to bolo možné, teda skôr prakticky neustále. Bol to môj najobľúbenejší kus odevu. Síce ich stále obľubujem, no už nie také ako kedysi, skôr tie aktuálne moderné, jednofarebné a „tričkové“.

Za posledný rok sa mi zmenil život hlavne v tej pracovnej sfére, úplne sa mi zmenil režim dňa, spôsob života a aj obliekania, či obúvania. Priateľ sa ma nejedenkrát opýta, že či si nedám opätky a nejaké pekné šaty (nie tie a lá tričko) 😀 , chytá sa za hlavu, keď si kúpim už desiaty rolák v priebehu pár mesiacov a prevracia očami, keď si vyberám nejakú módnu vychytávku a vždy len v mojej obľúbenej sivej a čiernej. Alebo aj posledné Vianoce skončili výmenou názorov, keď mi kúpil šaty v štýle, ktorý mi bol blízky tých pár rokov dozadu a ja som mu vyčítala, že nepozná môj vkus, na čo on apeloval, že veď vždy som také nosila… 🙂

Tiež si spomeniem s úsmevom na tvári na staré časy, keď som každé ráno v šatách a opätkoch kráčala do práce na úrad. A hlavne, mnoho mojich známych mi dodnes vždy pripomína predovšetkým tie moje vysoké opätky. Nie že by sa mi nepáčili elegantné lodičky na tenučkých opätkoch a pôvabné sandálky, moderné minišaty či elegantné office šaty…

Jedna vec je, že som sa v opätkoch chodiť úplne odnaučila, teraz sa cítim akoby som sa v nich kolísala ako kačka. Ďalšia vec je, že ako som prestala chodiť v opätkoch, zväčšila sa mi noha presne o pol čísla (ževraj je to tým, že človeku, ktorý dlho chodil v opätkoch a prestal na dlhší čas, klesne klenba na nohe a noha sa zväčí? :-O ), a teda mám ešte väčší problém so zháňaním lodičiek, než keď som mala najmenšiu veľkosť. (Istotne máte skúseností, že zohnať na našom trhu polčíslo je niekedy nemožné a tak si niekedy musím vybrať, či mi budú lodičky vyskakovať alebo bude v nich trpieť moja noha).

No a neposledná vec je aj tá, že k môjmu životnému štýlu a dennému režimu už lodičky vôbec nezapadajú. (Ísť cvičiť do fitnesscetra či kupovať látky v lodičkách by bolo troška od veci. 🙂 ) Plne ich nahradili tenisky, takmer na každú príležitosť a ku každému outfitu. V lete som ich nosila k tým viackrát spomínaným populárnym tričkovým šatám, teraz k jeansom, teplákom a legínam, v ktorých sa cítim úplne najpohodlnejšie a nejlepšie. A aby som nenosila a nepísala dookola len o tých šedých a čiernych športových a ležérnych outfitov, dnes pridávam pre inšpiráciu síce tiež ležérny, športový, no v pozitívnej ružovej farbičke, ktorú mám asi ako jednu z tých výraznejších farieb najradšej už dlhé obdobie.

A už dlhé obdobie, niekoľko rokov, mám zo športových značiek rada práve americkú značku Hollister, keďže je podľa mňa vhodná aj na bežné nosenie. Oblečenie tejto značky je naozaj z príjemných materiálov a nemá výslovne športový vzhľad, ale skôr taký imidžový. Obľubujú ju však väčšinou mladšie ročníky, a teraz je aj na našom trhu dostupná za pomerne dobré ceny vďaka e-shopu www.americanoutlet.com . Okrem naozaj skvelých, a podotýkam hlavne kvalitných, outfitových kúskov značky Hollister, tu dostanete kúpiť i iné obľúbené a niekedy ťažšie dostupné americké značky na našom trhu, ako Abercrombie&Fitch, DKNY, Michael Kors, Guess, Tommy Hilfiger… A ak si myslíte, že keďže ide o outlet, nenájdete tam nič chic a moderné, mýlite sa. Značkové kúsky bývajú častokrát univerzálne, teda vo väčšine prípadoch, a teda tieto veci vynosíte ešte veľmi dlhé obdobie a hlavne praním a nosením vám z ich krásy neubudne. Napríklad takúto univerzálnu mikinu s kapucou na zips a legíny značky Hollister si môžem na voľný čas obliecť aj o 2 roky a nikto nepodotkne, že som nemoderná a rovnako som tento štýl mikinky a teplákov Hollister nosila i pred troma rokmi, nosím teraz a možno naďalej budem nosiť aj o rok- dva.

Podobne sú na tom i kultové tenisky Adidas Superstar, v mojej obľúbenej bielej farbe som ich zladila k bielemu tričku. Čo sa týka doplnkov, nosím na sebe skutočnú dúhu- v podobe okuliarov – dúhových zrkadloviek Ray-Ban Aviator z najnovšej kolekcie. Tiež ide o kultové, kvalitné a značkové okuliare a ak si ich zadovážite teraz, budete ich nosiť ešte niekoľko rokov. A zvlášť, táto najnovšia dúhová kolekcia je neprehliadnuteľná. Vybrať si môžete zo zlatého či bronzového ramu, z dvoch odtieňov dúhových skiel a z troch veľkostí, ja mám najradšej tú najväčšiu- 62. Za najlepšiu cenu (okolo 100 €) ich objednáte v e-shope www.nudokki.sk . Hodinky so zlatým ciferníkom a bielym silikónovým remienkom sú novinkou v Klenoty Aurum Slovensko, ide o značku Juicy Couture, odporúčam nakuknúť na webovú stránku.

A čo sa týka elagantného oblečenie, šiat, opätkov, ako som už vyššie spomínala, nie že by sa mi nepáčili, práve naopak. Páčia a ešte ako veľmi… A ako veľmi obdivujem ladnú ženskú chôdzu v ihličkách, splývavé šaty a celkovo, ako veľmi obdivujem ženy, čo sú tip-top každý deň upravené. Aj keď som si naposledy pred letom, v lete , i teraz po lete sľubovala, že sa začnem už aj ja trocha elegantnejšie obliekať, aj na blog začnem fotiť elegantnejšie outfity, no nezapadá to akosi k môjmu dennému režimu. :-/ A kto je na tom podobne ako ja a chce sa inšpirovať niečím pohodlným, ale aj farebným, nech si pozrie fotky pod textom v článku alebo rovno navštívi e-shop prevažne s módou s pohodlnými kúskami amerických značiek www.americanoutlet.com .

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com

www.americanoutlet.com