Perly k jeansom a converskám? Prečo nie!

Poznáte to? Keď máte nejakú novú vec, či už oblečenie, topánky, šperky,… chcete tú novú vec prevetrať čím skôr. Čím skôr ju vyskúšať, urobiť nejaké selfie, ukázať sa v nej  alebo s ňou v spoločnosti. Kto číta môj blog vie, že pred bižutériou uprednostním skôr niečo cenné, hodnotné. V tomto prípade a pri tomto outfite je to nový náramok z ružových perál Sarvika. Perly prinášajú rovnováhu a je to jediný drahokam, ktorý vzniká vnútri živého organizmu. Na perlách milujem ich lesk, ich zvláštny povrch a akúsi tajomnosť, ktorú v sebe skrývajú.

Sama neviem definovať pocit z ich nosenia, no kto má s nimi nejakú skúsenosť, isto ich vie patrične oceniť. Viac o perlách si prečítate aj tu. Nádherné veci z pravých perál si môžete vybrať v e-shope www.sperky-a-diamanty.sk –slovenské ženy a pre české žienky je totožný e-shop www.eppi.cz .

Samozrejme, že perly nosím jednoznačne k elegantným outfitom a nikdy som neskúsila to, čo dnes a myslím, že efekt nie je až taký zlý. Náramok z ružových perál som si vzala k jeansom Mango, converskám, svetríku MICHAEL KORS a kabelke MOSCHINO. Nosenie takzvaných gorálkových náramkoch k obdobnému typu oblečenie je dosť populárne a tento perlový je na pohľad tiež dizajnom kvázi podobný, líši sa svojou hodnotou a špecifickými jedinečnými charakteristikami.

Ak ste ešte nikdy nevyskúšali nosiť perly, možno je čas to zmeniť.

DSC_8410

DSC_8400

DSC_8429

DSC_8417

DSC_8439

www.eppi.cz

www.eppi.cz