Panthenol- povinná letná výbava pre regeneráciu a hydratáciu pokožky po opaľovaní

Už onedlho tu bude čas leta, dovoleniek, slnka a opaľovania sa. K povinnej výbave každej milovníčky slnka neodmysliteľne patrí altermed Panthenol Telové mlieko s aloe vera od spoločnosti Omega Pharma s vylepšenou textúrou a novou osviežujúcou vôňou bieleho čaju. Telové mlieko účinne hydratuje a predovšetkým regeneruje pokožku, ktorú podráždili slnečné lúče. Opaľovanie je pre pokožku veľmi náročný proces. Po opaľovaní je preto vhodné ju dôkladne zregenerovať. K úľave po opaľovaní vám poslúži obľúbené altermed Panthenol Telové mlieko aloe vera, ktoré v roku 2016 prešlo inováciou, tak aby sa ešte lepšie rozotieralo a rýchlejšie sa vstrebávalo do pokožky.

Nová osviežujúca letná vôňa vám navodí vám ten pravý pocit letnej pohody a navyše, mlieko je hypoalergénne.
Obsahuje 9 % D-panthenolu, unikátnej biologickej látky so širokým spektrom účinkov. Medzi tie najznámejšie patrí hydratácia a regenerácia slnkom podráždenej pokožky. Panthenol naviac posilňuje prirodzenú kožnú bariéru buniek a rýchle uľavuje od nepríjemných prejavov spálenia.
Prípravok je obohatený o rastlinný výtažok z Aloe Vera. Táto rastlina bola pre svoje blahodárne účinky na pokožku využívaná už v starom Egypte.
Aloe Vera je bohatým zdrojom antioxidantov. Medzi tie najznámejšie patria vitamíny A, C a E, ktoré výrazne bojujú proti tvorbe vrások a starnutiu pleti. Telové mlieko altermed Panthenol je vhodné pre všetky typy pokožky. Vďaka komfortnej štruktúre sa ľahko rozotiera, rychle vstrebáva a nezanecháva mastný film.
Altermed Panthenol Telové mlieko s aloe vera (230 ml) zakúpite v lekárňach za odporúčanú maloobchodnú cenu 5,99€.

www.pan-thenol.sk

www.pan-thenol.sk

Ďalším výborným produktom a pomocníkom s o niečo vyšším obsahom D-panthenolu- 10% je extra chladivý sprej altermed Panthenol ice effect forte, ktorý navyše obsahuje vitamíny A, E a F. Ide o unikátny chladivý sprej, ktorý nielen efektívne podporuje regeneráciu pokožky, ale pri každej aplikácii tiež príjemne chladí.
Označenie ice effect naviac garantuje, že pre dosiahnutie extra chladivého efektu môžete tento sprej uchovávať v chladničke. Keď prídete po opaľovaní domov, stačí preň jednoducho siahnuť do chladničky a svojej podráždenej pokožke tak doprajete skutočne extra chladivú regeneračnú starostlivosť.
Chladivý sprej poskytuje citlivej pokožke maximálne šetrnnú starostlivosť, pretože neobsahuje parafíny, parabény, PEG a parfémy.
Sprej sa aplikuje v tenkej vrstve podľa potreby niekoľkokrát denne. Vďaka forme spreja sa prípravok jednoducho nanáša na celé telo. Pre dosiahnutie extra chladivého efektu (ice effect) môžete skladovať sprej pred použitím aspoň štyri hodiny v chladničke, ja takto v lete zvyknem skladovať viacero kozmetických produktov. Cena je rovnaká ako pri telovom mlieku- 5,99 € .

www.pan-thenol.sk

www.pan-thenol.sk


Btw. pre mňa sú produkty Panthenol kultové, nakoľko sa mi až príliš často spájajú s mojím detstvom. Každoročne v lete, keď som si spálila pokožku, dostala úpal alebo sa popálila na žehličke či horúcej vode, mama mi vždy naordinovala tento produkt. Panthenol sú produkty, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Zakúpite ich v lekárňach.

Viac informácií nájdete na: www.omega-pharma.sk alebo www.pan-thenol.sk .

www.pan-thenol.sk

www.pan-thenol.sk

www.pan-thenol.sk

www.pan-thenol.sk