Oživenie ružovými doplnkami :-)

V tomto roku sa ozývam až teraz so svojím prvým príspevkom. V úvode vám všetkým chcem najskôr popriať všetko dobré a krásne, aby ste tento rok prežili tak, ako si vy sami prajete. Tento príspevok by možno ani nebol vznikol, keby sme si s priateľom neurobili výlet na východ Slovenska. Akosi si neviem udržať v blogovaní pravidelnosť, akosi stále pociťujem zaneprázdnenosť a už aj prestávam veriť, že sa to nejako zmení 😛 . Aktuálne by som sa chcela venovať troška viac cestovaniu, ak sa podarí, budem sa vždy snažiť nafotiť nejaký ten outfit „na cestách“.No nejdem vopred nič plánovať, všetko radšej nechávam na náhodu… Ak človek niečo veľmi plánuje a je o niečom veľmi, veľmi presvedčený, väčšinou to nevychádza. Teda aspoň u mňa je to tak.
Uplynulý víkend sme navštívili Košice, nie po prvýkrát, nakoľko sa sem rada vraciam. Nikdy som nejako neinklinovala k východu Slovenska, kým som ho nenavštevovala a nepoznala. Posledné roky som si ho veeeľmi obľúbila, je tam úplne iná mentalita, rozdielne medziľudské vzťahy ako u nás, či dole smerom na juh Slovenska. Priateľskosť, zhovorčivosť, prirodzenosť a iné pekné vlastnosti spozorujete u neznámych ľudí na ulici, ktorí sa len tak prihovoria alebo sa dokonca ponúkli sami od seba!, že nám urobia s priateľom spoločné foto 🙂 . Rovnako je možné cítiť túto odlišnú pozitívnu vzťahovú klímu napríklad v obchodoch, reštauráciách či iných službách. Mne sa tak v poslednej dobe zdá, že v našom mestečku sa už majú i známi ľudia problém vzájomne priateľsky pozdraviť, či dokonca prihovoriť, čo je veľmi smutné…..
Ale prejdem radšej rovno k outfitu, tentokrát som tmavý outfit rozjasnila doplnkami v mojej obľúbene cyklaménovo-ružovej farbe. Tmavošedočiernu kožušinovú vestu (súkromný predaj), nohavice kombinované kožou CALZEDONIA, čierny pulóver KOTON, čierne kožené rukavice a čierne flitrové čižmy UGG som doplnila výraznou kabelkou GUCCI, plédom GUCCI a zlatými hodinkami s ružovým ciferníkom MICHAEL KORS. Ku kabelke by som rada podotkla, že veľmi oceňujem ústretovosť a ochotu značkových obchodov a predávajúcich v zahraničí, respektíve ich dodržiavanie zákonov na ochranu spotrebiteľa, čo sa nedá vždy oceniť u nás na Slovensku. Kabelku Gucci (Boston bag- svetlohnedú s tmavohnedým patternom) som dostala ako vianočný darček, ale keďže som už jednu podobnú mala, medzi sviatkami sme cestovali do zahraničia, že ju skúsime vymeniť za inú. Moc som nedúfala v ochotu, keďže aj dôvod výmeny bol troška od veci, bola som však milo prekvapená, bez mihnutia oka a s úsmevom na tvári som si ju mohla zameniť za akýkoľvek iný tovar, tak som si vybrala podľa svojho vkusu túto dosť nápadnú ružovú a hlavne menšiu- v poslednej dobe obľubujem rozmerovo menšie kabelky typu cross, hlavne kvôli pohodliu. Na Slovensku mám takúto dobrú skúsenosť s výmenou tovaru so všetkými e-shopmi, čo sa týka kamenných predajní, tu sa už málokedy stretnem s ochotou…

DSC_3298

DSC_3305

DSC_3308

DSC_3309

DSC_3315

DSC_3322

DSC_3328

pink, gucci, black, fur, fashion