Ozdobte si svoje lodičky unikátnymi šperkami Blingbacks a všade zažiarite

Priznám sa, že som sa o unikátnych a jedinečných ozdobách, respektíve šperkoch na obuv, (predovšetkým na lodičky) pod názvom Blingbacks dozvedela len pred pár mesiacmi. Je to vďaka tomu, že tento štýlový doplnok pochádzajúci z Veľkej Británie a patentovaný firmou Love HEELS už je dostupný i v Českej republike, a tým pádom sa dá doručiť i na Slovensko. Blingbacks je exkluzívny šperk na obuv, ktorý rozžiari akékoľvek lodičky, ale pokojne ho môžete použiť aj na balerínky, ja sa teším už na jar, keď to vyskúšam a určite bude aj fotografia. 🙂

Tieto šperky sa hodia na akúkoľvek oslavu či výnimočnú príležitosť, napríklad svadbu, promócie, plesy. Ja by som ich pokojne odporučila i na párty, napríklad krásne vyniknú k mojím (i vašim) obľúbeným malým čiernym šatám.

Blingbacks je zhotovený s dokonale žiarivých kamienkov Swarovski, v e-shope si môžete vybrať rôzne tvary a prevedenia. Mne sa zapáčili hviezdičky (Stars) , mašličky zo zlatých kamienkov (Bows) a na odporúčanie od skvelej českej módnej stylistky Gabriely Paceltové www.dresscodes.cz i šperky v zaujímavom tvare kruhov pod názvom Chandeliers.

Šperky sú prichytené na priesvitnom, niekedy i čiernom priľnavom lepiacom silikóne, ktorý sa nalepí do zadnej vnútornej strany topánok. Krásne držia a čo je skvelé, robia nosenie lodičiek ešte pohodlnejšími kvôli  spomínanému mäkučkému silikónu. Kamienky logicky netlačia, nakoľko sú len z vonkajšej strany, aby boli krásne viditeľné.

Odporúčam každej štýlovej slečne a dáme, ktorá chce zažiariť, nie však prvoplánovo. Garantujem vám, že vaše lodičky či balerínky si všimne každá žena a budete neprehliadnuteľné a zaujímavé novým trendom. Objednať sa dajú na www.blingbacks.cz .

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz

www.blingbacks.cz