Outfit z posledných teplých dní

Outfit som nafotila len pred pár dňami, kedy teploty pripomínali ešte leto. V tomto roku to bude zrejme aj posledný letný outfit na blogu, taký rozlúčkový. Je troška iný, vzhľadom k tomu že k šortkám na traky a k bavlnenému tielku- oboje značky TEZENIS, dala troška netypicky červenú čiapku by Sissque a k nej doladila červené tenisky MOSCHINO. Ináč  tielka TEZENIS po 4,90 € sú asi najlepšie a najkrajšie jednoduché tielka, aké poznám, vzhľadom aj na cenu. 😉  Čiapočka bola z tenkého materiálu, no teraz na jeseň pripravujeme nové druhy. Budú aj z hrubších, prevažne bavlnených kvalitných materiálov, v rôznych farbách, máte sa na čo tešiť. Som nesmierne šťastná a spokojná, keď vám produkty by Sissque robia radosť.

Outfit som pridala aj na blog z toho dôvodu, že som vám chcela dať do pozornosti nádherné handmade náramky z drahých kovov alebo so Swarovski kryštálmi, ktoré mam na ruke a na fotkách ich môžete vidieť aj detailnejšie. Je to nádherná ručná práca, neskutočne ma potešili. Ďakujem Made by Fioro.

Na výber máte žlté zlato, biele alebo ružové zlato a máte možnosť  dať si do týchto srdiečok aj niečo vygravírovať, napríklad iniciály či symbol vašej lásky. 😉 Šnúročky si môžete vybrať podľa vašich predstáv. Takýmto darčekom zaručene nikoho nesklamete alebo si nim môžete urobiť radosť sami sebe. 😉 Vzhľadom na to, že sa jedná o drahé kovy a ručnú prácu, cena je veľmi prijateľná, myslím, že na Slovensku nemá konkurenciu.

Kontakt nájdeš na facebooku: Made by Fioro.

IMG_1922

IMG_1924

IMG_1957

IMG_1931

IMG_1939

IMG_1947

IMG_1729

IMG_1723