Outfit s dôrazom na účes

Tento outfit vznikol troška netradične. Najskôr som si urobila účes, ktorý už síce nezvyknem nosiť, no niekoľko rokov dozadu patril medzi moje obľúbené a teraz som ho opäť zahliadla na niektorých zahraničných fashion profilov na Instagrame 🙂 . Účes v tomto outfite hrá pre mňa rolu doplnku. Čo sa týka doplnkov, asi ste si všimli, že ich na sebe nezvyknem naraz nosiť veľa a žiadne výrazné kúsky a bižutériu prakticky takmer úplne vypúšťam. Mne postačia kvalitné slnečné okuliare a hodinky, sem tam nejaký náramok. A čo úplne u seba vylučujem, je silené nosenie všetkého naraz- výrazné náušnice, výrazné slnečné okuliare, výrazný náhrdelník, plus k tomu ešte nejaké hodinky a náramky, (niekedy to osoba dokombinuje s outfitom, ktorý je sám o sebe výrazný). Párkrát som si všimla, že to tak zvyknú robiť aj slovenské či české blogerky? (neviem už presne, aby som nekrivdila, no zahliadla som to na niektorých fb stránkach týkajúcich sa módy a oblečenia). Avšak neodsudzujem to, nakoľko vkus je veľmi individuálna záležitosť a mnoho ľuďom sa to aj podľa reakcií veľmi páči. Len chcem poukázať na odlišnosť ľudí, odlišnosť vkusu a na môj pohľad, ako vnímam nosenie doplnkov ja. V tomto príspevku píšem len za seba, svoj názor a nemusí sa s ním každý stotožniť, i keď by ma zaujímalo, ako to vidíte vy 🙂 .
K účesu, som si zladila červený rúž a kabelku GUCCI typ shopper. Oblečenú mám bundu RIVER ISLAND z aktuálnej kolekcie, ktorá sa veľmi, ale veľmi vydarila. Ďakujem opätovne Lucinke z ČR, vďaka ktorej mám mnoho vecí, ktoré nenájdete u nás v obchodoch. (Ak by ste mali niektorá záujem, dám kontakt na jej eshop s jej zvolením 🙂 . )
Rifle mám chlapčenského strihu so 7/8 dĺžkou ZARA, opások GUCCI a čierne zimné kožené CONVERSE s kožušinou.
Outfit je relatívne jednoduchý, bez výrazných doplnkov, účes a trocha červenej farby mu pridáva troška na zaujímavosti. Vyskúšala som si ho s čiernou štýlovou čiapkou a slnečnými okuliarmi RAYBAN.

DSC_2417

DSC_2428

DSC_2430

DSC_2432

DSC_2438

DSC_2449

DSC_2463

DSC_2469

red, gucci, river island, zara, converse