Obdobie plné nostalgie a dokonala ručne spracovaná kabelka aj zo Slovenska

Toto obdobie mám plné nostalgie. Presne pred rokom som posledné dni nosila v brušku moju lásku. V podstate som netušila, že už mám pred sebou len necelé 4 dni, kedy ju prvýkrát uvidím, keďže termín som mala až na koniec mesiaca. No boli sme veľmi nedočkavé, obe dve. Chcela by som mať na toto obdobie s bruškom len samé krásne spomienky, no pri každej príležitosti, keď si ho vybavím, vždy ma napadne jedna jediná vec- strach. Obrovský zúfalý strach. Strach od samotného začiatku, kedy ešte nemal opodstatnenie, až po deň, kedy mi zlyhalo zdravie v 25. týždni tehotenstva, následne ťažkú operáciu a boj nás oboch až do samotného konca, kedy sa narodila moja drahá Olivi.

Boli tam samozrejme aj nádherné chvíle, radosť, vzrušenie, nádej, očakávanie, no tie skutočne najkrajšie chvíle môjho života ešte len prišli po tomto, pre mňa aj nesmierne bolestivom období. Od jej narodenia už ubehol takmer rok a čo vám poviem, vy maminy viete, šialene to ubehlo a beží a stále si hovorím, spomaľte to niekto prosííím :-D.
I keď s ňou trávim každý deň, každú hodinu, každú minútu, každú sekundu, mám pocit, že som si ju málo užila ako bábätko, i kvôli tomu, že bola veľmi popredu a vo všetkom zrýchlená (ako jej mama) .:-D

Vždy, keď idem písať nový blog (outfitový príspevok), nakuknem, kedy som písala ten posledný, keďže tento rok sú moje príspevky i samotné blogovanie veľmi skromné. A neverím, posledné outfitové príspevky boli z mesiaca máj, kedy som sa veľmi tešila na leto a predstavovala si, ako ho s Olivi strávime a čo všetko zažijeme a už je aj po ňom. Akoby tu bolo len pár dní, pritom leto bolo pekné, dlhé, no nie až tak, ako by som si priala. 🙂 A je hlavne nezabudnuteľné kvôli Olivkiným prvým krôčikom (teraz už behá) i prvým slovám a ešte kvôli všetkému prvému.

Čo sa týka môjho módneho a blogerského sveta, skrátil sa menej než na polovičku. Čo na polovičku, takmer mu nezostal žiaden priestor, ale neľutujem toho ani na sekundu. Ani na stotinu sekundy, i keby som mala vo vreci chodiť, ako sa hovorí. Sem tam odfotím nejaký outfit, pomerne často sa venujem reklame v móde- outfity i doplnky, napríklad slnečné okuliare- nakoľko ma to žíví, no už minimálne priestoru mi ostane na to, čo ma skutočne v móde baví i na blogovanie.

Dnes som si ho kúsok našla, Olivi výnimočne spí, ako jej začali ísť zuby v 11. mesiaci (za 3 týždne už má pomaly 8 vonku), je pardoxne pokojnejšia, než bývavala.
Rada by som vám na svojom blogu (opäť) predstavila výnimočný handmade kúsok. Kúsok, ktorý si zaslúži vašu pozornosť. Už v máji som mu venovala celý článok a opakujem sa opäť, lebo si to zaslúži.
Tým kúskom je ručne spracovaná kabelka pod názvom Bella. Za ňou i za všetkými ostatnými kúskami stoji partia mladých šikovných ľudí v Chorvátsku i na Slovensku. Na Slovensku navrhované, v Chorvátsku ručne prepracované a prevedené do dokonalej podoby a uvedené na trh pod značkou Mon Art Bags. Sú vyrábané z eko kože, čiže sú vhodné pre vegetariánov i vegánov. Sú štýlové, jednofarebné, i viacfarebné, celé vzorované alebo kombinované. Sú ľahúčke, na pohľad milé a veľmi pekne prepracované.

Sledujte ich na Instagrame @monart_bags a nechajte sa inšpirovať alebo si rovno jeden (i viac) kúskov môžete dopriať, je dokonca cenovo nenáročný, ak berieme do úvahy pomer kvalitu i cenu.
Ja som si vybrala ľahko laditeľnú moju obľúbenú nude farbičku. Zladíte ju tón v tóne s rovnakým outfitom, ale vynikne i popri tmavom oblečení. Ako som spomínala, jej názov je Bella, čo tuším znamená pekná a naozaj je. Páči sa mi štýl crossky, masívna zlatá spona i to, že je priestranná. A v neposlednom rade aj to, že je ručne spracovaná a takú prácu si viem vážiť. Ja sama mám eshop s handmade doplnkami.

Kabelku bela zakúpite priamo cez spomínaný Instagram @monart_bags alebo i na ich Facebookovej stránke: www.facebook.com/monartbagss stačí napísať správu.

A koho by zaujímalo oblečenie, nohavice mám zo staršej kolekcie ZARA, kúpené v tehotenstve no a ten nádherný ultra moderný béžový top, ktorý vyzerá ako spodné prádlo, no je hitom nosiť ho bežne i spolu s predĺženým béžovým pulóvrom sú z www.butikovo.sk .
Sandálky majú už nejaký ten rok, sú značky Steve Madden.

Krásny zvyšok leta vám prajem a tiež, aby ste mohli svoj vzácny čas venovať len samým krásnym veciam.

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags

Mon Art Bags