Nutrifeed.sk- pre vaše zdravé, štíhle a krásne hladké telo

Obľubujete zdravý životný štýl? Šport a aktivita sú vašou pravidelnou súčasťou života? Dávate si pozor na to, čo jete, strážite si hmotnosť, túžite vyzerať zdravo a pekne, prípadne chcete zhodiť nejaké to kilečko? Alebo sa vás netýka ani jedna táto charakteristika, a predsa máte odhodlanie urobiť niečo pre vaše telo? Nakuknite do e-shopu www.nutrifeed.sk (nutrifeed.cz) , kde si určite niečo vyberiete.

Za seba vám môžem odporúčať Bio DETOX MIX pre efektívne prečistenie tela. Je 100% organicný, detoxikuje, posilňuje imunitný systém, zlepšuje celkovú pohodu. Je to organická zmes super potravín na detox a očistu tela.

Obsahuje 5 starostlivo vybraných super potravín (pšeničná tráva, jačmenná tráva, chlorella, spirulina, lucuma) ktoré sú 100% čisté a spracované bez chemikálii, farbív, aróm, pesticídov a konzervačných látok. Všetky zložky sú prirodzene bohaté na nutričnú hodnotu, esenciálne mastné kyseliny, proteíny, aminokyseliny a antioxidanty.

Tento prípravok v podobe zeleného prášku sa pridáva do smoothie, no ja osobne si ho pri nedostatku času zmiešam len s čistou vodou, alebo pomarančovo-mrkvovo- banánovým nektárom. Som z neho neskutočne nadšená, hlavne z toho dôvodu, že zvyknem chodiť cvičiť do fitka vždy ráno a na lačno. Proste nemôžem sa najesť pred cvičením, lebo mi býva zle, no zas na druhej strane, hladná nemám častokrát energiu (jedine keď sa uplynulý deň prežeriem v neskorý večer, vtedy mám energie aj na dva dni 😀 ).

Odkedy som začala piť tento detox mix na ráno, mávam dostatok energie aj nenajedená, pozitívne to pociťujem pri cvičení. Vyskúšajte aj vy. So zľavovým kódom Sissque máte navyše 10% zľavu.

Ďalším jeho pozitívom je, že nemá laxatívne účinky, na rozdiel od detoxikačných čajov.

Z prípravkov na vnútorné užitie sa chystám skúsiť ešte Sport Mix s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Som zvedavá na rozdiel v porovnaní s klasickým proteínovým nápojom.

Ďalšou úúúžasnou vecičkou pre vaše telo, pokojne aj pleť- tvár, je antioxidačný Johnny Organic 100% raw, prírodný, čistý kakaový, kávový alebo pink peeling. Ručím vám, že si ho zamilujete. Formulovaný je tak, aby sa aktívne zameral na celulitídu, strie a akné. Obohatený o tie najkvalitnejšie ingrediencie: criollo kakaový prášok, raw kokosový palmový cukor, himalájská morská soľ, extra panenský kokosový olej a vysoko hydratačné, regeneračné oleje.

Peelingy sú obohatené aj o super antioxidačné ovocie Acai, ktoré bude detoxikovať vaše kožné bunky tým, že absorbuje toxíny. Zanecháva pokožku čistú, zdravú a navyše chráni pokožku pred starnutím. Je bez akýchkoľvek konzervačných látok alebo umelých prísad. Dokonca aj môj priateľ je z neho neskutočne unesený, už mi ho poctivo míňa. 🙂 Raz ho vyskúšate a keď pocítite tú hladkú pokožku, stanete sa závislou/závislým. Jeho veľké balenie stojí len 13,95 € a so zľavovým kódom Sissque ešte o niečo menej, nakoľko s týmto kódom získate 10% zľavu na váš celý nákup. Pri nákupe nad 60 € je aj poštovné zadarmo.

Navštívte e-shop www.nutrifeed.sk a doprajte vášmu telu to najlepšie. Na zdraví a kráse sa šetriť predsa neoplatí. A nezabudnite zadať zľavový kód Sissque.

nutrifeed.sk

nutrifeed.sk

 

nutrifeed.sk

nutrifeed.sk

Nutrifeed.sk

Nutrifeed.sk

nutrifeed.sk

nutrifeed.sk