Novinky v kozmetickej starostlivosti špeciálne pre ženy

Produkt, ktorý nesie názov LACTACYD je určite známy každej žene, nakoľko ide o jeden z prvých produktov tohto typu na našom trhu. Čo si ja pamätám, dlhodobo bol v sieti drogérií (kde si ho kupovala prevažná väčšina žien) dostupný len jeden druh, jeden produkt- vo forme intímneho sprchovacieho gélu, neskôr pribudli vlhčené obrúsky. Určite si pamätáte aj vy jeho prvý pôvodný obal- biela farba v kombinácií s bledomodrou a staroružovou farbou. Spoločnosť, ktorá vyrába tento úspešný kozmetický i lekárenský produkt, rozšírila svoje produktové rady LACTACYD a LACTACYD PHARMA o niektoré novinky. Ostali i pôvodné a obľúbené verzie, avšak už v nových obaloch. LACTACYD je produkt známej spoločnosti Omega Pharma špecializovanej na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikálnej kozmetiky na lekárenskom trhu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

V dnešnej dobe sa nájde už len málo žien, ktorých by tento produkt (produkty) nebol každodennou súčasťou a povinnou kozmetickou výbavou a je to „must have“ kúsok v kozmetickej výbave pre ženy. A podľa môjho názoru a skúseností má aj ďalšie využitia- napríklad si ním môžete pokojne odlíčiť komplet celý make-up, aj oči, keďže je aj na mimoriadne citlivú pokožku, nepocítite ani pálenie. Alebo ho môžete použiť i na celé telo, zvlášť, ak máte extra citlivú pokožku. 😉 To isté platí o vlhčených obrúskoch, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou napríklad pri cestovaní.
A ak vás zaujímajú niektoré konkrétne novinky, môžete si prečítať nasledujúce riadky. Ináč oceňujem balenia s pumpičkou (môžete vidieť na fotografiách), naozaj super praktické.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Lactacyd Sensitive je zvlášť jemná emulzia. Jeho zloženie bez obsahu mydla (obohatené o zmes prírodnej kyseliny mliečnej a výťažku z bavlníka). Prináša pocit hebkosti a čistoty. Je extra jemný a neparfumovaný.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Lactacyd Fresh má špeciálne zloženie, aby poskytol dlhotrvajúci pocit sviežostisti a ochranu pred zápachom. Jeho zloženie je obohatené o zmes prírodnej kyseliny mliečnej, mentol a zložku Deo Active complex™, ktorá príjemne chladí a osviežuje a chráni zápachom, pričom rešpektuje PH.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnosťami je spomínanou novinkou v praktickom balení. Vyznačuje sa mierne zásaditým pH bol špeciálne vyvinutý tak, aby ženám prinášal úľavu pri diskomforte spôsobenom kvasinkovou infekciou ako je svrbenie, pálenie a podráždenie intímnych partií. Navyše má klinicky preukázaný účinok. Zakúpite ho v lekárňach.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Lactacyd Pharma s antibakteriálnou prísadou posilňuje prirodzenú obranyschopnosť intímnej zóny. Obsahuje prírodné antibakteriálne látky, ktoré pomáhajú tlmiť množenie baktérií a predchádzať infekciám a zápachu. Obsahuje výťažok z tymiánu. Má taktiež praktické balenie s pumpičkou pre pohodlné používanie.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Ďalšími produktami sú Lactacyd – vlhčené obrúsky na intímnu hygienu. Sú vhodné pre ženy po športe, na cestách i tehotné ženy a v globale majú ozaj široké využitie a vďaka praktickému baleniu ich môžete nosiť v kabelke a mať ich po ruke neustále. Nájdete ich podobne ako niektoré intímne sprchové gély vo formách
Lactacyd sensitive- na citlivú pokožku, bez parfumácie- ružová farba.
Lactacyd fresh s deo účinkom a sviežou vôňou- zelená farba.
Lactacyd antibakteriálne, ktoré zakúpite špeciálne v lekárňach- modrá farba na obale.

www.lactacyd.sk

www.lactacyd.sk

Niektoré produkty Lactacyd sú bežne dostupné vo vybraných drogériách, supermarketoch a hypermarketoch, no niektoré len v lekárňach, pre bližšie info navštívte stránku www.lactacyd.sk alebo http://www.omega-pharma.sk/znacky/lactacyd/ či lekárenske Lactacyd produkty http://www.omega-pharma.sk/znacky/lactacyd-pharma/.