Navždy IN klasika, ktorou zaujmete

Ešte včera bolo i keď trošku chladnejšie, ale pekné, takmer už jarné slnečné počasie, a tak som rozhodla nafotiť nejakú ďalšiu outfitovú inšpiráciu na dlhoočakávanú jar, keďže ma tie zimné outfity príliš nebavia. Škoda že sa zo dňa na deň výrazne ochladilo a nemôžem sa tešiť z takýchto ľahučkých pohodlných outfitov nadchádzajúce dni. Aktuálny outfit, ktorý je výrazný práve vďaka červeným doplnkom, bude zrejme inšpiráciou pre mladšie ročníky, respektíve kočky, ktoré milujú street style, ale ak by sa v ňom zamenili roztrhané jeansy za klasickejšiu a neroztrhanú verziu, hodil by sa komukoľvek.

Outfit pozostáva z kúskov, ktoré v móde pretrvávajú už desaťročia, v jednom módnom období sú veľkým hitom, v ďalšom sú skôr na pobavenie a zatracovanie, potom sa však opätovne dostanú na módne výslnie a dokonca aj vďaka súčasne najviac in celebritám zažijú ešte väčší úspech, než pred niekoľkými desaťročiami. Tak to je s rifľovkou- rifľovou bundou, ale napríklad aj s rifľovou či károvanou košeľou. Vždy som sa zabávala na fotkách zo základnej školy, kde mám na sebe minimálne o 2 čísla rifľovú bundu, no v tých časoch, kedy bol malý výber pomerne drahého oblečenia a nedostatok financií, sme kupovali väčšinou väčšie číslo, aby sa využilo na viac rokov, keďže deti zvyknú rýchlo rásť. 😀 Možno to príde mladším ročníkom aj smiešne, keďže v tejto dobe je oblečenie oveľa dostupnejšie, nielen čo sa týka počtu a výberu, ale aj cien.

Momentálne je veľmi in, keď nosíme oblečenie minimálne o číslo- dve väčšie, dokonca sa na to objavilo aj cool pomenovanie „oversized“. Teraz mám presne tento typ oversized jeansovej bundu s vyhrnutými rukávmi, ktorú by som si ešte pred pár mesiacmi nevedela na sebe predstaviť. Priznám sa, že ma k nej inšpirovala Kylie Jenner, ktorá si ju oblečie aj na glamour párty mini šaty a vyzerá fantasticky. Ja som radšej stavila na klasiku, roztrhané jeansy, ale možno to skúsim nabudúce i s tými šatami.
Ležérne tričká a topy sú mojimi obľúbenými, toto šedé, s nádherným detailom, je značky Moony Mood a môžete si ho zadovážiť vďaka medzinárodnému e-shopu, ktorý už nejaké mesiace pôsobí aj na Slovensku- www.spartoo.sk . Značka Moony Mood ponúka cenovo dostupné a naozaj výnimočné oblečenie, v spomínanom e-shope však nájdete množstvo výnimočných značiek, ktorých jednotlivé kúsky urobia výnimočnú práve vás.

E-shop sa zameriava najviac asi na obuv a práve odtiaľ mám aj nové novučičké už roky obľúbené, nikdy nestarnúce a právom nazývajúce sa kultové tenisky Converse, tentokrát vo výraznej červenej. Nájdete tu najbohatšiu ponuku a výber- rôzne farby, strihy, materiály, prevedenia nielen conversiek, ale aj mnohých iných modelov topánok z tých najznámejších značiek. Za mňa je e-shop www.spartoo.sk jednotkou na slovenskom trhu, čo sa týka výberu i cien.

Červené Converse budú istotne moje obľúbené počas obdobia jari a leta a určite aj v kombinácií s obľúbenou červenou imidžovou čiapkou z www.ciapkovo.sk (dnes je do polnoci v akcii za 14 € . Koho by zaujal červený kožený náramok značky QUDO s ružovozlatým srdiečkom na magnetické zapínanie, dá sa objednať na www.blogerinas.sk .

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk

www.spartoo.sk