Najúžasnejšie rifľové kúsky nájdete na dishe.sk

Rada objavujem nové veci. Teším sa, čo nové mi prinesie tento mesiac, aké budú tohtoročné Vianoce, Silvester, Nový rok…. Nové veci a podnety objavujem rada v bežnom živote, no predovšetkým v mojej najväčšej vášni – v móde. Nový dizajn, farby, strihy, materiály, prevedenia, ktoré zosobňujú konkrétnu značku. Príjemným prekvapením je pre mňa značka DISHE JEANS MILANO, ktorá pôsobí na našom trhu od roku 2013 formou e-shopu www.dishe.sk .
Každú značku si o to viac cením, ak predstavuje jedinečnosť, výnimočnosť, inakosť, ktorá právom značke Dishe Jeans patrí, o čom sa môže presvedčiť každá z nás.

Ak chcete vyniknúť na párty, alebo byť in i pri bežnom nosení, nesmú vám chýbať v šatníku rifle Dishe Jeans, či už klasické slim, skinny alebo v terajšom čase obľúbené boyfriend jeans. Ja som si konkrétne zamilovala boyfriend jeans Dishe s trakmi vykladanými kamienkami.
Rovnako som si obľúbila aj modrú rifľovú károvanú košielku so zlatým zdobením DISHE JEANS, ktorú som si obliekla k jemne extravagantnej vrstvenej sukni FOGGI tiež s e-shopu www.dishe.sk. K outfitu som si vzala čierne lakované lodičky Guess a koženku. Rifľová alebo károvaná košielka je musthave kúsok tejto sezóny, môžete ju nosiť na milión spôsobov, od zapásanej v nohaviciach, ležérne spustenej, zaviazanej na uzol či v nedbalo ležérnom štýle (predstavím v ďalšom príspevku 🙂 ).
Prioritou e-shopu je ponúknuť najnovšie modely inšpirované svetovými módnymi trendmi za prijateľné ceny. Často tu nájdete super zľavy alebo sa môžete zapojiť do súťaži, ktoré prebiehajú na ich facebookovej stránke.
Milé dámy, pevne verím, že rovnako ako mňa, ani vás nesklame tento e-shop, ktorý sa snaží pristupovať ku každej z vás indivuduálne a je pripravený splniť všetky vaše očakávania a požiadavky.
Ak máte radi imidž, správna adresa je: www.dishe.sk.

Dishe, Dishe jeans Milano,

Dishe, Dishe jeans Milano,

Dishe, Dishe jeans Milano

Dishe, Dishe jeans

Dishe, Dishe jeans Milano

Dishe , Dishe jeans Milano

Dishe, Dishe jeans Milano